S

Yarbay
03 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
49 üye
Görüntülenme (?)
435 (Bu ay: 21)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
.
...........
S
geçen yıl
Silinebilir
Silinebilir.
S
geçen yıl
Sizce bu sistem nasıl? (4900 TL)
Sinerjide topladım. Daha uygununu aramadan önce kararlı çalışır mı? Şunu şunu değiştir Dediğiniz bir şey var mı? İşin ehli arkadaşlardan yardım istiyorum, özellikle kasa ve güç kaynağını rastgele seçtim, hiç bir fikrim yok. Sistem bütçemin 1000 lira üzerinde bu arada. Beni aşırı zorlar. Maliyet düşürme yolları arıyorum. Bu arada Knight online oynuyorum. Eski oyun olduğu için işlemcinin tek çekirdeğini kullanıyor. Araştırmama göre oyunda en iyi performansı bu işlemci veriyor.(Fiyatına göre).
< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
4000 Lira civarına Knight Online ve yayın pc
Arkadaşlar sadece Knight Online ve Cs:Go oynuyorum. Biliyorsunuz ki Knight çok eski bir oyun, sanırım o yüzden sadece tek çekirdek üzerinden çalışıyormuş. Asus N56VZ-S4255H model laptopumda kalabalıkta 20-30 fps zor alıyorum. Bu sebeple oynamak bir hayli zor oluyor. Oyundan bazı arkadaşların ısrarları üzerine yayın yapmak istiyorum. Bütçenin en maksimumu budur, daha üstüne çıkamam. Eskiden çok takip ederdim buraları da uzun zamandır pc donanımından uzağım. Bana kasa toplamada yardımcı olursanız sevinirim.


Ekleme: Uygun yollu büyük monitor ve klavye önerilerinize de talibim.
S
4 yıl
Maksimum 2000 TL'ye kadar Sistem önerisi
Arkadaşlar, bir arkadaşım kasa toplamak istiyor. Maksimum bütçe 2000 TL, güzel tavsiyelerinize açığız :)
S
4 yıl
Vodafone Park'a Haciz şoku!
Beşiktaş’ın yeni yaptırdığı gösterişli stadı Vodafone Park Stadı’na icra şoku. Stadın inşaatı için anlaştığı şirkete verdiği çekler karşılıksız çıkan Beşiktaş’ın stadının kapısına icra memurları dayandı. İcra memurlarına borcu ödeyeceklerini söyleyen Beşiktaş avukatları, karşı tarafın da bu teklifi kabul etmesi üzerine haciz işleminden şimdilik kurtuldu.

Beşiktaş Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi Dolmabahçe’de yeniden inşa edilen Vodafone Park Stadı’nın inşaatındaki bir bölümünün alçıpan, sıva ve boya işlemleri için Selçuk Ahşap Ürünler ve İnşaat Sanayi Limited Şirketi ile anlaştı.
İki şirket arasında yapılan, “Vodafone Arena Stadı Yenileme Projesi 3.90 B Blok Alçıpan Sıva Boya Ahşap İşleri Sözleşmesi” gereği Selçuk İnşaat’a 434 Bin 689 TL’lk iki adet çek verildi. Beşiktaş İnşaat borcuna karşılık 80 Bin TL kısmi bir ödeme gerçekleştirdi ancak iddiaya göre alacaklı olan Selçuk İnşaat yetkilileri çekleri bozdurmak için bankaya gittiklerinde çeklerin karşılığının olmadığı bilgisini aldı.
VODAFONE VE DİGİTÜRK’E DE TEBLİGAT
Bunun üzerine alacaklı şirket faizleriyle beraber 480 Bin 132 TL’lik borcun ödenmesi için İstanbul 23. İcra Müdürlüğü’ne başvurdu. İcra müdürlüğü borcun tahsili için Beşiktaş İnşaat A.Ş’ye tebligat gönderdi. Ancak şirketten cevap gelmedi. İcra müdürlüğü bunun üzerine yasa gereği alacaklı şirket adına Beşiktaş A.Ş ile stadın isim hakkını elinde bulunduran Vodafone şirketi ve lig maçlarının yayın hakkı bulunan Digitürk A.Ş'den, Beşiktaş İnşaat A.Ş'ye borçları varsa, alacağa karşılık müdürlüğe ödenmesi talep edildi. Söz konusu şirketler icra müdürlüğüne verdikleri yanıtta, borçlu şirkete herhangi bir borçlarının olmadığını bildirerek borca itiraz etti.
HACİZ MEMURLARI STADA GİTTİ
Borcun tahsil edilememesi üzerine Selçuk İnşaat’ın avukatı Kaan Aydın İstanbul 23. İcra Müdürlüğü’ne dilekçe vererek 480 Bin 132 TL’lik alacağın haciz yoluyla alınmasını talep etti. Talebi karara bağlayan müdürlük Beşiktaş İnşaat A.Ş’nin merkezi olarak gösterdiği Vodafone Park Stadı’na hacze gidilmesine karar verdi.
Kararın ardından alacaklı tarafın avukatı Kaan Aydın ve icra müdürlüğü görevlileri dün öğleden sonra stada hacze gitti. Haciz için gelindiğini duyan BJK hukuk departmanı yetkilileri borcun ödeneceğine dair garanti vererek hacze gerek olmadığını söyledi. Alacaklı kısmın da kabul etmesi üzerine haciz işlemi yapılmadı.
“TEKRAR HACZE GİTME HAKKIMIZ SAKLIDIR”
Konuyla ilgili açıklama yapan alacaklı Selçuk İnşaat şirketinin avukatı Kaan Aydın, haciz işlemi için gittikleri statta Beşiktaş kulübü avukatlarıyla görüştüklerini belirterek, "Kısmi bir ödeme yapmayı kabul ettiler. Biz de bunu kabul ettik. Aramızda protokol yaparak kalan kısmı da taksitle ödemeyi kabul ettiler. Biz de iyi niyet çerçevesinde bu talebi kabul ettik. Amacımız fiili haciz değildir, alacağın karşılanmasıdır. Ancak protokol şartlarına uyulmaması durumunda tekrar fiili hacze çıkma hakkımız saklıdır. Bu borcun ödenmemesi müvekkil şirketin ifasına sebep olabilecek niteliktedir" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/besiktasa-haciz-soku-memurlar-stat-kapisina-dayandi-40553044
S
4 yıl
SATILDI >> 83 LVL MAGE [Rosetta]
...
S
5 yıl
#Ece'yeUmutOl'duk :) | GEREKEN MİKTAR TOPLANDI! [25.07.2018 MİNİK ECE ARTIK YÜRÜYEBİLİYOR]
25.07.2018 İtibariyle Minik Ece artik adımlayabiliyor.
Videoyu izlemek için tıklayınız

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Şükürler olsun, az önce sevindirici haberi Ece'nin teyzesinden aldım. Gerekli Miktar toplanmış, ilaçların alımına geçiliyor. Yardımcı olan, olacak durumu olmayan, olunmasına vesile olan herkesten şu mübarek ayda Allah binlerce kez razı olsun.


< Resime gitmek için tıklayın >


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar Herkese Merhaba, bu başlığı özellikle Otomobil genel'e açtım ki, bu bölümün yaş ortalamasının yüksek olmasından dolayı.
Yönetici arkadaştan ricam, bu başlığı farklı bölümlere de yansıtabilirse, belki biz de gerçekten şu hayatta bir şeyleri değiştirebilmenin mutluluğunu yaşarız.

< Resime gitmek için tıklayın >

SMA hastası olan küçük Ece'ye Donanımhaber ailesi olarak yardım eli uzatıyoruz.
Konuyu internette ve haberlerde görüp sizlere de duyurmak istedim.
Herkesin yapacağı bir yardımı olacaktır diye düşünüyorum.

Bu konuda duyarlı olacak arkadaşlarımızdan Allah Razı olsun.
3-5 demeden bir şeyler bağışlarsak gereken tutara ulaşmaya bir köprü oluşturabiliriz, 400 bin kişinin yapacağı
sadece 5'er liralık bir bağış bile ilaçlar için yeterli olacak. O yüzden lütfen az, çok demeyelim.

Aşağıda , alınan izin belgesi - sitesi - haberi ile ilgili içeriklere ulaşabileceğiniz linkler verildi

< Resime gitmek için tıklayın >

Videoyu izlemek için tıklayınız

Banka Bilgileri:

Ece Boyacıoğlu
İŞ BANKASI- VALDEÇEŞME ŞUBESİ - 1094- 0242675
IBAN: TR250006400000110940242675

İrtibat no: 0530 767 28 63 (İpek Badırgalı)

Minik Ece'nin Sitesi :http://www.eceyeumutol.org/
Facebook Sayfası:https://www.facebook.com/eceyeumutol/


Küçük kızımızla ilgili ajansların haberleri;http://www.trthaber.com/haber/yasam/sma-hastasi-ece-yardim-bekliyor-313336.html
http://www.milliyet.com.tr/2-5-yasindaki-ece-nin-yurumesi-4-gundem-2447186/
http://www.haberturk.com/saglik/haber/1478700-4-ayda-sma-hastasi-20-cocuk-ilac-beklerken-yasamini-yitirdi-ece-ile-zeynepi-yasatalim
http://www.hurriyet.com.tr/minik-ecenin-umudu-ilacin-kutusu-140-bin-dolar-40447351
http://www.aksam.com.tr/yasam/4-kutu-ilac-bulunursa-kucuk-ece-yuruyecek/haber-620730Başlık, konu dışına alınıp otomobil bölümüne yansıma verildi. Sizden ricam hiç bir şey yapamıyorsak başlığı güncel tutalım ki, başlığı herkes görebilsin.
S
5 yıl
Rosetta, Warrior 2v2 movie
Arkadaşlar video edit işinde yeniyim, umarım beğenirsiniz.
İyi seyirler...
Videoyu izlemek için tıklayınız
S
5 yıl
SADECE SORUYORUM
Hayır dersek PKKlı ve HDPli olacaktık, şimdi de EVET dersek k*rdistan paçavrası asanların yanında mı olmuş olacağız? Sadece soruyorum?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.