R

Yarbay
13 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
37 üye
Görüntülenme (?)
590 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 ay
Sony Cd Player atlama sorunu
Arkadaşlar elimde 3 adet sony yepyeni kondisyonda cd player var ancak bunların hepsi bas vurunca veya cd playere sağdan soldan veya üstten elle hafif vurunca atlama yapıyor.Gel görki diğer cd player larda böyle bir sorun yok misal eski bir Technics SLP 200 var bass a yüklensende vursanda kolay kolay atlama yapmıyor, bu yoksa sony lerde kronik bir sorunmudur?
R
9 ay
Technics SU-V660 STK sorunu
Arkadaşlar selam 2.el Technics SU-V660 ampli aldım ancak bir süre sonra anladımki sağ kanaldan sese yüklenince boğulma oluyor STK hasar görmüş SVI3205 modeli Türkiyede bulamadım aliexpreste ise 650 tl civarı, bana yardımcı olurmusunuz?
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
R
10 ay
Kaynak olarak PC
Arkadaşlar selamlar ben stereo sistemimde her ne kadar fiziksel cd player kullansamda aux dan pc ye bağlıyorum çünkü cd çıkar tak uğraşmak zor oluyor.Müziklerim wav veya flac olarak hdd de duruyor, şimdi sorum şu bunları çalarken yani amfiye gönderirken hangi playeri kullanmalıyım.Mükemmel bir şekilde amfiye sinyali yollamak için hangi aracı playeri kullanmalıyım?
R
geçen yıl
Anakart ses kalitesi
Arkadaşlar anakartım MSI Z270 TOMAHAWK,

https://www.msi.com/Motherboard/z270-tomahawk.html

ses kalitesini pek beğenmiyorum 2. el Asus Xonar DGX almak istiyorum 270 tl

https://www.comx.co.za/Xonar-DGX-specifications-187244.htm

sizce değermi farkedilir bir ses kalitesi olurmu?
R
2 yıl
Multimetre Tavsiye (İkisi arasında)
Arkadaşlar selamlar şu 2 multimetre arasında sizce hangisi daha iyidir, çok teşekkürler.

https://karakoydepo.com/unit-ut-61c-digital-multimetre-rs-232-bag

https://karakoydepo.com/unit-ut-89xd-dijital-multimetre
R
2 yıl
Quick CPU Hakkında.
Selamlar arkadaşlar bugün https://coderbag.com/product/quickcpu bu programı yükleme hatasında bulundum.Hata dememin sebebi ayarları biraz kurcaladım sonra programı kaldırdım, ancak gördümki programı kaldırsamda değiştirdim ayarlar malesef kaldı.Programı kaldırdım biosu sıfırladım ancak malesef eski ayarlarıma dönemedim, bu nasıl bir programki sanki donanıma müdahale etmiş gibi.Birde sonradan farkettimki kendi sayfasında şöyle bir uyarı gördüm;

< Resime gitmek için tıklayın >


"Önemli: C-State Residency konfigürasyon ayarları, gerçek CPU'ya (donanım kayıtları) kaydedilir. Bu bir işletim sistemi yapılandırması değildir. Lütfen dikkatli yapın.

Bu tam olarak ne demek yoksa işlemcinin içine bir kodmu yazdı bu program, bu gerçekten çok canımı sıktı.Lütfen bana yardımcı olun, çok teşekkür ederim..
R
2 yıl
Anakart Kasa Arka Montaj Sacı Hakkında.
Selamlar arkadaşlar, fotoğraflarda eklediğim ankar arka plaka hakkında sizlere danışmak istediğim birkaç şey var.Şimdi bu arka sacların deliklerinde çıkıntı saclar var fotoğraflarda işaretledim acaba bunları içe doğru bükmelimi yoksa pense v.s. ile kesmelimi.Neden sordun diyecekseniz bunları bu şekilde takınca anakart arka kısma yanaşamıyor bu çıkıntılar yüzünden birde usb felan takınca sac dışarı bombeli olduğu için usb soketler tam oturmuyor, birde fotoğraflara dikkat ederseniz klavye girişi yuvarlak olan yerdeki sacı içeri bükse epey bir yükseklik yapıyor hatta bir tane anakartı sökdüğümde usb portunun ordaki sac içeri büküldüğü için nerdeyse kısadevre yapacakmış.Sizce bunları yapanlar neden bu çıkıntıları kesmemiş ne gereği var anlamıyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
R
2 yıl
Molex 7 Volt
Arkadaşlar aşağıdaki resimdeki gibi fanı 7 voltta çalıştırmak istiyorum ancak kafama takılan bir soru var bu şekilde bağlantıda 2 artı uç birleşmiş oluyor 12volt ile 5volt, bu şekilde psu ya bir zararı olurmu sizce.Forumda bi yerde okumuştum bu şekilde bağlantı zararlı v.s. şeyler yazıyordu siz ne dersiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
Teşekkürler..
R
2 yıl
X.M.P Enable Sonrası "Page Fault In Nonpaged Area" Mavi Ekran Hatası
Arkadaşlar selam, anakartım "Asus PRIME Z270-A" bir tane ram kullanıyorum ram'im ise "G.SKILL 16Gb DDR4 3000Mhz Ram F4-3000C16S-16GVRB, RIPJAWS (16-18-18-38)" 2. slota takılı.XMP kapalı iken 2133 de çalışıyor ancak xmp yi açıp profil seçince 3000 mhz de çalışıyor, xmp açık iken sanırım mavi ekran hatası aldım, tamda emin değilim acaba xmp sebeb olabilirmi.Ayrıca default bios ayarında neden ram 3000 mhz de çalışmıyor illa xmp açmak şartmı, 3000 mhz de çalıştırmanın başka yolu yokmu kısaca ram'i mavi ekran almadan nasıl 3000 mhzde çalıştırabilirim?Ayrıca şimdi farkettim gskill in sitesinde bendeki model ram yok sadece ;https://www.gskill.com/specification/165/184/1536030068/F4-3000C15S-16GVR-Specificationbu model var acaba "F4-3000C16S-16GVRB" sahte bir ürünmüdür?
R
2 yıl
Devlet Hastanesi Endoskopi
Arkadaşlar selam endoskopi yaptırmam lazım, özel hastanelerde damardan sedesyon yapılarak yani bayıltılarak işlem yapılıyormuş ancak malum çok pahalı.Devlet hastanesinde durumlar nasıl internette fazla bilgi bulamadım, sanırım bayıltmadan yapıyorlarmış ve buda insanın canını epey yakıyormuş.Bilgisi olan varmı acaba devlet hastanesinde artık bayıltarak yapılıyormu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.