S

Teğmen
06 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
77 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
geçen ay
Vergiden arındırılmış telefon tavsiyesi
Oneplus 6T telefonumla 5 senenin ardından vedalaşma vakti geliyor. Yeni telefon bakıyorum ama piyasadan uzak kaldım. 10-15 arası kayıt sorunu olmayan uzun süre kullanıma elverişli performansı iyi telefon bakıyorum. Kamresanın iyi olması iyi olur ama çok fotoğraf çeken çekilen biri değilim gezdikçe manzara içerim. Oyun da çok oynamam. Batarya önemli
S
9 ay
Çamaşır makinesinden gelen vurma sesi
Arkadaşlar merhabalar dün çamaşır makinede bitik olan sağ amortisör değişti. Sonrasında deneme için bir kaç parça eşya ile makineyi çalıştırdım sorun yok gibiydi ancak programın bitişine 10-12 dakika kala sanırım yumuşatıcıyı alıp çamaşırları çevirdiği evrede vurma sesi geldi kazan bir yere çarpıyor gibi. Ses sadece bu evrede geldi ve makine normalmdurumuna göre öne geriye salınarak çalışıyordu. Ses ile ilgili video bırakıyorum. Bu sesin olmasına neden ne olabilir. https://www.youtube.com/shorts/bdlPCnDDXqs?
S
9 ay
Mağdura düşük bütçeli tv önerisi
2017 senesinde aldığım ve çok memnun olduğum sony kd55xd9005 çalınması üzerine. yeni tv bakmaktayım ancak maddi durumum çok iyi değil çıkabileceğim max tutar 8000 tl 49-50 inch boyutların da tv arıyorum. kullanım amacım genellikle netflix vb platformlardan film izleme ve iptv kullanımı. teknik detaylara çok boğulduğum için(panel markası,cof sayısı, panel yapısı va,ıps vs.) karar veremiyorum. tv büyük oranda max 65 derecelik açıyla izlenecek. yardımcı olur bir tavsiyede bulunursanız beni sevindirirsiniz çok teşekkür ederim. iyi forumlar dilerim.
S
2 yıl
profilo mu, electrolux mü ?
kullandığımız ariston makinenin bozulmasıyla beraber yeni makine arayışındayız 10 kg ve üstü maximum 5000 tl civarı makine araştırırken Profilo CGA252X0TR ve Electrolux EW6F3146EB arasında kaldık bunlar ile ilgili seçimimizde yardımcı olursanız yada varsa bu daha iyidir diye öneriniz paylaşırsanız çok mutlu olurum.
bu da iki cihazın karşılaştırma ekranı :https://www.epey.com/camasir-makinesi/karsilastir/110193-613680/electrolux-ew6f3146eb_profilo-cga252x0tr/
S
3 yıl
Kollektörler arası bağlantının ne olduğunu ne işe yaradığını bilen var mı?
Merkezi sistem kömür kaloriferli dairemde kollektörler soğuk ve sıcak su arasında ince bakır bir boru yada kablo gibi bir bağlantı var bu bağlantının soğuk tarafında vanalı bir sistem var bu sistemin ne olduğunu nasıl kullanılacağını anlatabilecek kimse var mı? Ayrıca üst tarafta ki bağlantıda damlama oluyor. Bahsettiğim sistem fotoğraf işaretli kısım.
< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
Turknet 1 aydır internet arızasını çözmüyor
Başka bir firmadan turknete geçtim anacak geçişin olduğu günden bu yana kopma problemi yaşıyorum sürekli olarak bazan anlık bazen ise bu gün olduğu gibi saatler sürüyor fiber abonesiyim fiber hattan kimse ulaşmak mümkün değil şikayet hattı işlem yapmıyor destek kaydına cevap verilmiyor twitter daki temsilci geçiştiriyor arızamla ben başbaşa kalıyoruz hizmet sunmak diye buna mı deniyor?

< Resime gitmek için tıklayın >
@TurkNetDestek
S
3 yıl
Dalgalanan hız, günde bir kaç kez kopan bağlantı ve umursamaz millenicom
Haziran 2020 ayında nakit işlemiyle internet bağlantımı taşıdım. Taşıma işleminden sonra internet bağlantısını kullanmak işkence oldu defalarca kez arıza bildirmeme rağmen bir çözüm bulunmuyor her seferinde saha ekiplerimiz gelip ücretsiz olarak inceleme yapacaklar demelerine rağmen saha ekibi gelmiyor. Gelmiş gibi işlem yapmış gibi arızanız çözümlendi diyorlar ancak çözümlenen bir durum yok. 100 Mbps internet bağlantım var sözde ancak hız sürekli dalgalanıyor ve günde birkaç kez kopma yaşanıyor aradığımda müşteri hizmetleri hat değeriniz normal diyip geçiştiriyor kısacası fazlasıyla hizmet değil fazlasıyla DERT.
S
3 yıl
Redmi note 8 telefon çekiyor ama ulaşılamıyor
Telefonu yeni aldım şebeke öeuir ancak arayanlar ulaşamıyor. Ben arama yapınca mobil ağa bağlanamafı gibi uyarılar veriyor bazen bunun nedeni ve sorunun çözümü nedir?
S
3 yıl
Mileni com sorunu bitmeyen sorunsuz(!) internet
internet bağlantımda günlerdir sorun var 1 mobil cihazdan iç sorunsuz bağlanabilirken evimde buluna diğer bütün kablolu ve kablosuz bağlantı yapan cihazlarda internete bağlanma problemi var. modem aç kapa yapınca sorun bir süre gidiyor ama sonra tekrar baş gösteriyor wifi bağlantılı cihazlar bağlantı var internet yok uyarısı veriyor kablolu bağlantıda ise bağlantı var görünüyor ama internete girmiyor müşteri hizmetlerinin bu soruna buldukları muhteşem çözüm ise '' hat değerleriniz normal efendim'' demek.Eğer normalse buyrun gelin misafirim olun kendiniz görün o normali yok işte internet bağlantısı yok. Bu duruma çözümü olan arkadaş var mıdır zira yüce milenicomun dahi elemanlarında ümidi kestim.
S
3 yıl
ilginç bir sorun yaşıyorum lütfen yardım
arkadaşlar 5 gün önce adres değişikliği nedeniyle millenicom interneti yeni adrese nakil ettim. gelen personel yenibir modem(zyxel vmg8324-B10A) bıraktı eski modemi yolladım ilk etapta sorun yoktu yada biz fark etmedik taşınma işlemi bittikten sonra kendi kullandığım cep telefonu hariç diğer cihazlarda bağlantı sağlanıyor bir süre sorunsuz ancak bir zaman sonra wifi ve kablolu bağlantılarda bağlantı var internet erişmi yok uyarısı alıyorum. aynı anda kendi telefonum wifiye bağlı internet var eşimin telefonu bağlı internet yok,tv wifi bağlı ama internet erişimi yok,laptop kablolu bağlantıda internet erişimi yok görünüyor.Müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim hat değerlerinde sorun yok görünüyor diyorlar modemi kapatıp açıyoruz sorun düzeliyor ancak bir müddet sonra tekrar aynı sorun oluşuyor. lütfen çözüm için bana yol gösterin çok can sıkıcı bir durum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.