Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1298
Tıklama
0
Öne Çıkarma
profilo mu, electrolux mü ?
S
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

kullandığımız ariston makinenin bozulmasıyla beraber yeni makine arayışındayız 10 kg ve üstü maximum 5000 tl civarı makine araştırırken Profilo CGA252X0TR ve Electrolux EW6F3146EB arasında kaldık bunlar ile ilgili seçimimizde yardımcı olursanız yada varsa bu daha iyidir diye öneriniz paylaşırsanız çok mutlu olurum.
bu da iki cihazın karşılaştırma ekranı :https://www.epey.com/camasir-makinesi/karsilastir/110193-613680/electrolux-ew6f3146eb_profilo-cga252x0tr/B
3 yıl
Yüzbaşı

Merhaba,

Electrolux marka ürünü tercih edecekseniz hiç değilse su jetine sahip olan modeli tercih etmenizi öneriyorum. Su jetinin faydası kazanın dibinde biriken deterjanlı suyu çamaşırların üzerine püskürterek etkin olarak deterjan kullanımı sağlamasıdır.

https://www.epey.com/camasir-makinesi/electrolux-ew8f229st.html

Aşağıdaki videodan çalışmasını ve çıkarttığı sesi gözlemleyebilirsiniz. Vınlama sesi çıkartması sebebiyle rahatsız olan kullanıcılar olduğunu hatırlıyorum. Ses konusunda ciddi takıntılı biriyseniz rahatsız olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=RmL1iERhkHADH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.