G

Yarbay
23 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
146 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
G
geçen ay
M2 anakarta sata 3 ssd
Şuan h97 pc mate anakartım var ve malesef hdd öldü. İleride pc toplama düşüncem var ona göre idarelik bi ssd veya normal m2 bi ssd takıcam. Sanırsam sata 3 destekli h97 buna m2 ssd takma şansım var mı veya m2 anakarta sata 3 ssd takma şansım. Önerilerinizi bekliyorum
G
11 ay
Statik elektrik hakkında
Arkadaşlar bilgisayarımda sürekli aynı sorunu yaşıyorum. Bilgisayar açılırken daha monitöre görüntü gelmeden kendini resrtlemeye başlıyo. Statik elektrikten dolayı oluyo sanırsam. 1 ay boyunca pcyi açmadım kapatırken de bi sorun yoktu tekrar aynı sıkıntı oldu. Bunu nasıl önleyebilirim can sıkmaya başladı. Veya başka bir sebebi olabilir mi?
G
2 yıl
Hastaneye sevk hakkında
Aile hekimi hastaneye sevk verdi. Kaç gün içinde gitmem gerekir? 2 kilodan dolayı sevk verdi ve askere gitmek istediğim için sıkı diyet spor yapıp 2 kiloyu vermek istiyorum acaba kaç gün içinde gitmem gerekir veya geç gidersem ne olur bilen var mı?
G
2 yıl
Kilo erteleme iptal edilebilir mi
Net bi bilgiye ulaşamadım. Acaba kilodan dolayı erteleme alırsam bir sene dolmadan tekrar muayeneye gitme şansım var mı acaba?
G
2 yıl
Türknete geçiş hakkında
Kendimi bildim bileli ttnet kullanıyorum ve açıkçası hiç problemim olmadı ama taahütüm bitiyo ve 16mbit paketler teklif ediyolar. Neredeyse şuan kullandığımın yarısı. Bu yüzden türknete geçmek istiyorum ama olumsuz yorumlar çok fazla. Sizce geçmek riskli olur mu dertsiz başıma dert almak istemiyorum. İptal edeceğim zaman işi yokuşa sürüyolar mı hiç bilen var mı?
G
3 yıl
Aracımın sorunu ne olabilir?
2010 modem peugeot 207 var benzinli. Aracın sanki rampada çekişi düştü biraz ama emin değilim doğal hali de çok iyi değildi zaten o konuda emin olamıyorum. En son çalışır haldeyken stop etti ve çalışmadı. Aküsü 1 2 aylık akü onda bi sıkıntı yoktur ki takviye kablosuyla takviye ettik yine çalışmadı. Bunun sorunu ne olabilir çok masraf çıkatır mı sizce başına gelen var mı
G
3 yıl
7 sene öğrenim süresi
Arkadaşlar 2013 girişliyim acaba 7 sene mevzusu bu sene mi vuruyor yani bu 2. dönem sonunda okulum bitmek zorunda değil mi yoksa önümüzdeki sene dahil mi bilen var mı net bir cevap bulamıyorum ayrıca dersleri verip stajı yaza bırakma gibi bir şansım oluyor mu?
G
3 yıl
sapphire r9 380 90 derece
pubgde 1 saat sonunda 90 dereceye ulaşıyo bi sıkıntı olur mu sizce ideal sıcaklıkları nedir bu kartın
G
4 yıl
uzak gözlüğü aldım sorularım var
1 miyop 1 astigmat var az önce taktım ilk defa ama yakını çok değişik görüyorum yürürken zorlandım hatta o derece. Bilgisayarın başına oturdum monitör aşağıdan yukarı doğru daralıyo bildiğin acaba bu gözlüğü bilgisayar başında takmamalı mıyım ?
G
4 yıl
Sultan papağanı kanat tüyü koptu
Kanadındaki uzun olan tüy kopmuş uçmakta zorlanıyo. Kırık çıkık yok baktım biraz kanamış ama. Bu tüy ne kadar sürede yenilenir? Ekstra gıda olarak ne vermeliyim ve bu süreçte kafesten çıkarmalı mıyım? Normalde kafesi her zaman açıktır kafasına göre girer çıkardı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.