Y

Binbaşı
26 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
28 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
7 yıl
Cooler Booster ve led ekrana bağlama hk. yardım
Ilk defa msı kullanidigimdan sornak istiyorum.Surekli ve uzun süre oyun oynarken cooler booster sürekli açık kalması bir sıkıntı çıkarır mı?
Birde film veya oyun oynamak icin led ekrana bağlamak bir sıkıntı çıkarır mi.
Y
7 yıl
max 2300 Öneri
Arkadaşlar öğrenci olduğum ve bütçemi zorladığım halde 2300 Sınır geçmezseniz sevinirim.Sadece oyun amaçlı laptop arıyorum.
Bütçem malesef çok yüksek değil.Oyunları mid/high arası normal bir fps de oynasam benim için yeter.Mid ayar olsun yüksek fps olsun onada razıyım.Genelde oynayacağım oyunlar wow/dota/hots tarzı oyunlar
2-3 gündür forumdaki bir çok konuya baktım fakat kafam çok karıştı .Pc de çok fazla anlayan insan değilim.
Şu 2 ürün arasında kaldım.

http://www.sadecenotebook.com/msi-gp60-leopard-2pe-650xtr-gt840m-pmu400365 (fiyatı gaming laptop için çok uygun gözükmekte)

http://www.sadecenotebook.com/msi-ge60-apache-2pc-496xtr-notebook-gtx850m-pmu388871


Lütfen yardım ederseniz çok sevinirim.
İyi forumlar
Y
7 yıl
Ping
Ping değerleri normalde fazla olan varmı bugün?
Normal şartlarda 50-60 arasıda fakat bugün 90 nın altına düşmedi.
Y
7 yıl
Türk Telekom Yeni Binaya Hat çekmemesii(çekememesi)
Karabükde 1+1 dairelerden oluşan bir apartmanda öğrenci olarak yaşamaktayım.Apartmanda ben dahil toplamda 20 ye yakın öğrenci bulunmakta ve herkezin ortak sorunu İnternetin olmaması.Bina için bütün herşey hazır olmasına rağmen Türktelekomda gelip bir hat çekemediler...Merkezdeki TTnet ana bayisine gittiğimde Hat olmadığından iinternet hizmeti veremeyeceklerinden bahsetiler.Ben bunun üzerine hemen yan binadaki Türktelekom ofisine gidip proje müdürlüğüyle görüştüm.Bana önce projenin çiziliip gerekli işlermelerin yapılacağını,ödenek çıkarılacağını ve ondan sonra belirli sayıyı ulaşınca(Tek 1 apartman için yapılmıyor sanırım)İhaleye çıkarılacağını ondan sonra hat çekme işlemlerini yapılcağından bahsettiler ve en erken 15-20 gün en geç 3-4 ay içerisinde yapılacaklarını söylediler..Bende bunun üzerine şikayetvar.com aracığıyla türktelekoma durumu bildirdim ve geri dönüş yapan ki müşteri hizmelerindeki hanımefendide aynı şeyleri söyledi..(Bu diyaloglar ayın 10 nunda yaşandı)
Bu süreci hızlandırmanın bir çaresi yokmu.Hemen 1 ve 2 metre yanımızıdaki binalarda internet olmasına rağmen bizde olmaması insanın moralinii bozuyor.Ve bize en yakın Türktelekom kutusuda evden ortalama 7-8 metre uzaklıkta..
Arkadaşlar başına daha önce böyle bir olay gelen,Çözüm süreciini hızlandırmanın yolunu bilen varsa lütfen ama lütfen yazarsa çok sevinirim.
İyi Günler
İyi Forumlar
Y
8 yıl
xbox 360 led monitör ses sorunu
Forumdaki konulara bakmam rağmen hala bir sonuç alamadım
Monitör şu
http://www.samsung.com/sg/consumer/pc-peripherals-printer/monitor/led-monitor/LS23B350HS/XS


Görüntüde hiçbir sorun yok fakat monitörde ses çıkışı olmadığı için ses alamıyorum.Bu konuda yardımcı olabilecek umarım birileri çıkar
Y
8 yıl
Body Salonu İnsan Çeşitleri
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/168184/body-salonu-insan-cesitleri

Eminim herkezin gitti salonda bunlardan 3-5 tane vardır
Y
9 yıl
Teleskop tavsiyesi
Son 1 haftadır teleskop almayı düşünüyorum..Fakat bu konuda hiçbir bilgim olmadığı için umarım buradan biraz yardım bulabilirim.
Ayırdığım bütçe max 200-250 ytl..
Alırken nelere dikkat etmeliyim ?Neleri önemsemeleyim?
Birde tavsiye edebilceğiniz ürün varsa çok yardımı dokunur.

İyi akşamlar
İyi forumlar
Y
9 yıl
Diablo 3 Torrent
Diablo 3 ü torrent'den indirebileceğim bir link varmı?Yanlış anlaşılmasın oyunun crackli versiyonunu falan aradığım yok.Bilgisayara format atmak zorunda kaldım ve TTNET'in AKK saçmalığı yüzünden hızımı 1mbit altına düştü ve download'ın bitmesine yaklaşık 25 saat var..MTU değerlerini değiştirerek torrent de full hızla dl yapabiliyoruz?Eğer bilen varda d3 in torrentini paylaşırsa inanılmaz derecede sevirim
Y
10 yıl
Air tires modem Wireless kopma sorunu
Yaklaşık olarak modemi 1 yıldır kullanmaktayım.Geçen haftaya kadar hiçbir sorun yokken şu anda modemimde günde en az 10-15 defa wireless de kopma yaşanmakta..ORtalama 10-30 sn arasında durduk yere kopma yaşanmakta bunu..DAha önce bu sorunu yaşayan ve çözebilen oldumu...
Y
10 yıl
Gereksiz sansür
Belki bilmeyen vardır diye ...Mükemmel bir video

Gereksiz Sansür

http://www.youtube.com/watch?v=AEmWOZF-VoE


Gereksiz sansür 2

http://www.youtube.com/watch?v=yey0O4yco-g&feature=related
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.