D

Yüzbaşı
09 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
147 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
3 yıl
Laptop kapandı açılmıyor.
Asusun i7 7700hq 1070 li laptopu var. Bu gün ekranı kapattım ve bekleme moduna aldım makinayı. Sonra geldim ve laptop bir daha hiç açılmadı. Ne güç ışığı yanıyor. Ne şarj ışığı. Açma düğmesine ne kadar bassamda hiç bir tepki vermiyor. Batarya çıkarılabilir değil. Garantisi de yeni doldu maalesef. Ayrıca şarh adaptörünün üzerinde yeşil bir ışık var. Prize takılı iken sürekli o yanar. Onun yanmadığını fark ettim. Şarj sokentinden çıkarıp fişi de prizden çıkarıp takınca ışık yanmaya başlıyor. Ama bilgisayarın şarj soketine sokar sokmaz yeşil ışık sönüyor. Kaç defa denediysem hep aynısı oldu. Denediğim yöntemler açma kapama düğmesine uzun süreli basılı tutmak, ram i çıkarıp takmak ve mekanik harddiski söküp takmak. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
D
3 yıl
Need For Speed Heat Türkçe Yama İstek
Yok mu bu oyunun Türkçe yamasını yapacak birileri. Güzel oyun. Çevrilmeye değer diye düşünüyorum.
D
4 yıl
VODAFONE=PİŞMANLIK
Merhaba arkadaşlar. 5 gb, 750 dakika ve 1000 sms devreden tarife kullanıyorum. Önceki aydan devreden internet, dakika ve SMS'lerimi normal kullanım haklarım bittikten sonra kullanabiliyormuşum az önce müşteri hizmetlerinde ki arkadaştan böyle söyledi. Normal kullanım haklarınız bitip önceki aydan kalan kullanımlarımız da bir sonra ki aya devretmiyormuş. Sistem böyleymiş. Mantık olarak önce, devreden kullanım hakları kullanılıp daha sonra o ay ki kullanım haklarına geçilmesi lazım değil mi.
D
4 yıl
4 kg dambıldan kaç kiloya çıkmak sağlıklı olur
4 kiloluk iki adet dambıl ile evde çift kol çalışıyorum ama artık yetmiyor. Kilo arttırmak istiyorum ama 6 lık mı alsam 8 lik mi alsam karar veremedim. İşin üstadları cevap verirse sevinirim :)
D
5 yıl
Nvidia 2000 Serisi Ekran Kartları ?
Bildiğiniz üzere Nvidia 900 serisi ekran kartlarından 1000 serisine geçişte çok büyük performans artışı gösterdi. Bir sonraki nesilde (2000 serisi olarak isimlendirilecek deniliyor) yine böyle bir performans artışı olur mu sizce ?
D
5 yıl
2000 tl 40 inç 4k tv tavsiye edermisiniz
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 4k 40 inç mutfak için kullanacağım 2000 tl üst limitli televizyon tavsiyelerinizi bekliyorum.
D
6 yıl
Gerçek 4k vs Dsr 4k açarak oyun oynama farkı nedir ?
Daha önce konusu açıldımı bilmiyorum, açıldıysa da ben bulamadım. Gerçek 4k monitör ile 1080 p monitörde dsr açarak oynanan oyunlarda görüntü kalitesi açısından bir fark var mı acaba. İzlediğim inceleme videolarında pek bir fark yok gibi duruyor. Fps değerleri arasında aşağı yukarı 1 fps kadar bir fark oluyor sadece. Ayırca monitörün hz değerleri dsr açıldığında düşüş göstermiyor diye birşey duydum, doğru mudur acaba. Bu iki türü deneyemliyen veya donanım bilgisi iyi olan arkadaşlar. Yorumlarınız nelerdir acaba. Teşekkürler.
D
6 yıl
KabloNet ile Btk'nın 1 mayıs kararı ile ilgili online görüşmemin sonucu
D
7 yıl
Klima ustalarına bir soru
Coil dry modunun çalışma mantığı nedir acaba.
D
7 yıl
Photoshop için kullanılacak 1500 tl ye dizilebilecek kasa yardımcı olabilir misiniz ?
Evet arkadaşlar 1500 tl ye Photoshop gibi resim işleme programlarında kullanılacak bir kasa toplamak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.