A

Onbaşı
22 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 ay
Netspeed vs Türk Telekom (ping)
Benim için önemli olan ping ve jitter değerleri.
Bu iki ISS'ten hangisinde ping değerleri daha iyidir?
Valorant, Cs, Cod, Fifa oynuyorum.
Hangisini seçmeliyim sizce?
A
6 ay
İnternet başvuru evraklarını gecikmesi (Yardım!)
5 gün önce Türk Telekom'a arayıp VDSL tarifesine başvurdum. Evrakları kurye ile göndereceğiz dediler ama ne gelen var ne giden. Bu durumda arayıp iptal ettirebiliyor muyuz?
A
6 ay
İkinci vdsl hattı için ne yapılması gerekiyor?
Türk Telekom yanı sıra bir başka ISS çin neler yapmalıyım? Boş port var, sadece bina hattından daireye cat6 kablo mu çektirmeliyim?
Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
A
6 ay
İade edilen modeme ücretlendirme
İade edilen modeme ücret talebinde bulunuyormuşsunuz. Birçok insan bu konuda mağdur, tabi ki parayı alamaz bu şirket sonuçta iade edilen Bir ürün var fakat bunu yapmak suçtur. Millenicom'dan kesinlikle uzak durun.
A
8 ay
Altyapı sorgulamadaki hata (Superonline)
Altyapı sorgulama yaptığımda Fiber gözüken bina diğer altyapı sorgulama sitelerinde Fttx-v2 olarak gözüküyor. Hangisi doğru anlayamadım, yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.
A
2 yıl
Kesinlikle uzak durun!
Geçen gün İnternet kesildi, çalışma yapılacak SMS i yollamışlar neyse dedim. Belirtilen saatler sona ermesine rağmen İnternet gelmedi. Aradım vehattımda sorun olmadığı söylendi. Modemden kurulum yaptım tekrardan ve tekrardan İnternet geldi. Biraz önce yine gitti ve ne yaparsam yapayım sonuç alamadım.
A
3 yıl
Tarife değişikliğinde ücret alınır mı?
Şu an kullandığım tarifeden daha ucuz bir tarife, 1 aylık değişime ücret alınıyor mu?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.