D

Er
16 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
2 yıl
Burs alıp kırık obp ile hazırlanmak.
Merhaba, bir fikrinizi merak ediyorum. Bu sene tahminime göre 20-30bin arası yapacağım. (EA) ama benim isteğim Boğaziçi ilk3bin bölümleri. 1 sene zaten kaldım. Bir sene daha evde kalmak istemiyorum. Sebebi: barajı dahi geçemeyen çocuklara sahip arkabalarımın boş muhabbetine maruz kalmak sinirimi bozuyor. Benim sorum beklediğim sıralama ile kötü ama burs veren bir üniversiteye gidip tekrar hazırlanmak. Sizce ne yapmalıyım bu doğru bir karar olur mu ?
Not: zaten aklım son 2-3 aydır yeni yerine geldi 1 senede başarabilirim inanıyorum.
D
3 yıl
Mezun sigorta
Merhaba hazırlık okudum ve bu sene mezun oldum. 1 sene daha hazırlanıyorum sınava. Yaş tam bugün itibariyle 20
Sorum: e devletten baktığımda sigortasız gözüküyorum ama 2 yıl daha babamın üzerinden sigortalı olmam gerekiyor sanıyordum.
Forumda gss borçlarını okuyorum (hiç doktora gitmedim son 3-4 yıldır hiçte gidecek gibi değilim) üstüme borç çıkar mı ?
D
3 yıl
EA derece yapanlar
Merhaba, ilk 10.000 yapan eşit ağırlık arkadaşlar. Aralık ocak için netleri nasıldı. Ve sonucunu da yazarsa çok benim gibi ilk 5k isteyen kişilere çok yardımcı olurlar.
Şimdiden teşekkürler
D
3 yıl
Geometri soru Bankası
Mehaba, geometride hedefim 20 soruda en az 15 net. Yeni nesil soruları olan bir soru bankası önerisi alabilir miyim ? (Acil dışında.)
Not: özellikle geçen senelerde matematikte çok yüksek net çıkarmış kişiler olursa sevinirim.
D
3 yıl
Apk yüklenmiyor
WhatsApp plus yüklemeye çalışıyorum 2 yıl önce de yüklemeye çalıştım yüklenmedi hala aynı.
Telefon GM 5 plus d. Wp silip tabi ki deniyorum. 3 yıl önce fala yüklüydü.
D
3 yıl
geometri sorunsalı
Merhaba ben 60k EA dan mezuna kaldım. Tytmat 12-1 ayt 20-5. Yaptığım 38 mat içinde 2 geometri var. Calişsam olmuyor falan demek istemiyorum . Fakat çalışmak gelmiyor içimden bir testi 1 saatte yapmak zor geliyor. Aslında her geo konusunu biliyorum ama özgüvenim kırık geo'ya. Her soruda al işte yine başlıyoruz modunda giriyorum ne yapabilirim.
D
3 yıl
Acil yardım
Merhaba, 2 aylık muhabbet kuşum var 10 gündür hasta tüyleri kabarık duruyor sürekli uyuyor. Sürekli bana gelmek ve giysimin/çenemin/elimin ltına girmeye çalışıp sıcacık uyumak istiyor. Büyük ihtimalle üşütmüş onun için 1 hafta önce kombi yakmaya başladık oda sıcaklığına geldi odalar ama hala aynı. Yem çok güzel yiyor ama dışkısında sindirilmemiş yem var. Su çok az içiyor. Tamamen halsiz değil bı 1 saat evde kendi dolaşıyor sonra bana geliyor. Herkes suyuna birşey katmamı öneriyor ama su az içiyor onuda sadece su olmazsa içmiyor. Ölecek kuş görüntüsü olsa çoktan giderdi.
Bir fikri olan
Çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.