O

Er
03 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
357417 Gün Cezalı
357023 gün 5 s. 4 dk.
Gönderiler Hakkında
O
3 yıl
.
.
O
3 yıl
.
.
O
4 yıl
Gartic.io'ya Gelmek İsteyen Var Mı?
Merhaba arkadaşlar! Gelmek isteyenler linke tıklayıp gelebilirler.
https://gartic.io/075xE
O
4 yıl
Gartic.io'ya Gelen Var Mı?
Eğer gelmek isteyen olursa linke tıklayıp gelebilir.
https://gartic.io/09cM7
O
4 yıl
bir şey deniyorum
O
4 yıl
.
.
O
4 yıl
Japonca YDS'ye girmiş olan var mı?
Merhabalar arkadaşlar, Japonca YDS'ye girmeye karar verdim gelecek sene. Geçmişte girmiş olan, girecek olan veya sınav hakkında bilgisi olan var mı acaba?
O
5 yıl
DÜNYA MAĞAZACILAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!
Merhabalar sevgili gönül dostlari! Hepinizin bildiği üzere bugün 12 Aralık Dünya Mağazacılar Günü. Mağazalara ve mağazacılığa gönül vermiş tüm üyelerin bayramını kutluyorum. Nice mutlu 12 Aralık'lara erişebilmek dilegiyle. Hepinizin Dünya Mağazacılar Günü kutlu olsun
O
5 yıl
DÜNYA DAĞCILAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!
Merhabalar sevgili gönül dostlari! Hepinizin bildiği üzere bugün 11 Aralık Dağ ve Dağcılar Günü. Dağlara ve dağcılığa gönül vermiş tüm üyelerin bayramını kutluyorum. Nice mutlu 11 Aralık'lara erişebilmek dilegiyle. Hepinizin Dağcılar Günü kutlu olsun
O
5 yıl
Önemli bir soru(aslında o kadar da önemli degil)
Merhabalar gönül dostları! Sormak istediğim o kadar da önemli olmayan ama benim hayatımı değiştirebilecek bir soru var. Turşudan birazcik anlayan veya seven herkes cevaplayabilir bence. Lütfen dürüst olun. Turşu kurucam yarin. Normalde turşu kurarken üzüm sirkesi kullaniyorum ama tadi cok sert ve yakistigini dusunmuyorum. Sizce üzüm sirkesi yerine ne kullanabilirim? Yalnizca limon kullansam cok yavan olur mu acaba? Acilen taktiklerinize ihtiyacim var.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.