Z

Çavuş
24 Temmuz 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358892 Gün Cezalı
357581 gün 19 s. 54 dk.
Gönderiler Hakkında
Z
4 yıl
2017 LG Oled iade edildi, 2018 modeller beklenmeli mi?
Arkadaşlar LG 65e7'yi banding sebebiyle, servis raporu ile iade ettim. Daha detaylı incelemeler çıkmadı ama sizce 2018 modeller mi beklenmeli yoksa yine indirimli bir şekilde yine 2017 mi alınmalı?

Mediamarkt'ın elinde 65e7 yok anladığım kadarıyla tedarikte edemeyecekler. Belki Sony 65a1 teklif ederler. Sizce ne yapmalıyım?

Sony açısından 2017 ile 2018'in farkı yok araştırdığım kadarıyla, ama LG tarafında yeni bir işlemci var. Bu konuda Sony'nin gerisindeydi biliyorsunuz, şimdi denk olmuş diyenler var.
Z
4 yıl
Garantiden Değişim Onayı Alınması Ancak Firmada Aynı Üründen Stok Olmaması Sorunu(Detaylar içeride)
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce MM'den bir ürün aldım. Üründe üretimden kaynaklı bir kusur mevcuttu, servis raporu ile değişim onayı aldım. Ancak aldığım mağazadaki yetkiliyle görüştüğümde ürünün ellerinde olmadığını istersem para iadesi veya hediye çeki verebileceklerini söyledi. Ancak ben ya ürünü istiyorum ya da muadilini. Benzer durum yaşayanlar var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
Z
4 yıl
Thorens TD 190-2 ve Audioengine a5+ Preamp tavsiyesi.
Arkadaşlar başlıktaki pikap ve hoparlörlere sahibim. Hoparlörleri yeni aldım. Preamp tavsiyesi rica ediyorum.
Z
4 yıl
Bmw 1200gs adventure vs Rallye(1200gs Adventure alındı)
Merhaba arkadaşlar, motorlarla ilgili çok az bilgim var onu belirterek başlayayım. Babam 800gs kullanıcısı, arkadaşlarıyla bir Yunanistan turuna çıkacaklar. Motorunda ufak tefek bir kaç sıkıntı var ve sanki 1200gs adv'de gönlü varda paraya kıyamıyor gibi:) Neyse bugün eşimle babama bir motor hediye etme kararı verdik. Tercihimiz adventure idi ancak şu an hiç bir bayide yok ve Eylül'de gelecek diyorlar. Bu rallye modeli yeni çıkmış sanırım, artıları eksileri nelerdir, sizce adv yerine alınır mı? Motoru 19 Ağustos'tan önce almamız gerekiyor. Yardımcı olursanız mutlu olurum.
Z
4 yıl
Mercedes AMG(Paketler hakkında birkaç soru)
Merhaba arkadaşlar, şu an pazarlık aşamasında olduğum bir araçtaki 2 paketin içeriğini bilmediğimden size sorma ihtiyacı hissettim.
1-DIAGNOSTIC VE YOL TUTUŞ PAKETİ
2-AMG GECE PAKETİ

Bir de ilanda ekstra olarak AMG SPOR SÜSPANSİYONLAR yazıyordu, bu süspansiyonlar AMG ile standart değil mi?

Not: Mesaj sayıma bakarak troll cevaplar vermezseniz sevinirim. Asıl hesabımın girişi engellendiği için bir süre kullanamayacağım.
Edit: Arac a45
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.