M

Teğmen
09 Haziran 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
26 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
4 yıl
Siyah kot cep beyazlaması
Siyah kotları 1 ay kullandıktan sonra ceplerinde cüzdan ve telefon izleri çıkıyor beyaz olarak, geri kalanı simsiyah. Her ay yeni kot almaktan bıktım, ceplerindeki beyazlık nasıl geçer? Lokal kot boyası var mıdır satın alabileceğim?
M
4 yıl
İndirme hızı yavaşlığı
25 mbps internetim var aoees testte 16 gösteriyor, steamdan 60 gblik oyun indiriyorum ve indirme hızı sabit 3.0 arada bir 2.7 2.9 falan oluyor sanki 3.0 a sınır konulmuş gibi ne yaparsam düzelir ? 5 saat beklemek istemiyorum.
M
4 yıl
Sistemi topladım ama lan bağlanmıyor
4 saattir birşeyler indiriyorum tanımlanamayan ağ diyor, her şeyi denedim driverleri usb ile attım ipyi kendim yazdım daha ne yapmam gerekiyor? Bir türlü çözemedim şunu sinirden tr içinde kaldım. Anakartım msi b360 gaming plus. Cd sini usb ye atıp pcye oradan yükledim. Aynı lan kablosununlaptopa takınca çalışıyor ama masaüstünde çalışmıyor. Ne yapmam lazım yardım edin lütfen.
M
4 yıl
Windows 10 tanımlanamayan ağ
Pcyi ilk defa açıyorum, saatlerdir tanımlanamayan ağı çözmeye çalışıyorum, ethernet kablosu bağlı, ip adresini değiştirmeyi denedim be yapmalıyım delireceğim.
M
4 yıl
Topladığım pc internete bağlanmıyor.
Pcyi topladım win 10 u kurdum ama lan a bağlanamıyorum ağ başlantıları klasörü boş ne yapmalıyım ??
M
4 yıl
Montaja sorun çıktı acil yardım!!!
Kasabın ön panelinden üzerinde power tazan kağıt yapıştırılmış kablo Çıkıyor, psu dan çıkan hdd kablosunun boş ucunda ise o powerin arkasına uyan birşey var nedir o?
M
4 yıl
Telefon kamerası
iphone 6 kullanıyorum kamerası bulanıklaştı, kamerayı değiştirmek yerine harici bluetooth kamera varsa bildiğiniz var mı?

Veya iphone 6 ya iphone 8 kamerası takabilir miyim?

Ankara'da 1 haftada en geç işi halledecek orijinal parça kullanan servis var mı?
M
4 yıl
Kasa ve anakart önerisi acil!!
2 saat içinde sipariş vermem gerekiyor,

Msi gtx 1060 gamnig 6gb
i5 8400
Crosair veagance 2x8 gb ram
Bu bileşenlere uygun 80+ psu lu kasa ve anakart önerir misiniz? Kasa ve anakart 900 ü geçmezse iyi olur, hatta kasa kötü görünen ucuz bir kasa dahi olabilir.
M
4 yıl
Bu anakart nasıl?
https://www.incehesap.com/gigabyte-b360m-d2v-gaming-anakart-fiyati-38900/

Bu anakartta eksik olan port vb. Bileşenler var mı?
M
4 yıl
İncehesap.com hazır sistem
İncehesaptan hazır masaüstü sistem almayı düşünüyorum, daha önce bu siteyi kullanan, hakkında bilgisi olan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.