Z

Binbaşı
30 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
233 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
Z
geçen ay
Ufak bir photoshop işim var yardımcı olacak varmıdır ?
Arkadaşlar hayırlı akşamlar.2 fotoğrafı iç içe geçirilecek. Photoshop programını bilmediğim için yapamadım.Yardımcı olacak varmıdır hayrına :)
Z
geçen yıl
Amerikadan yolcu beraberinde laptop getirmek
Herkese selamlar. Arkadaşın akrabası ABD Pensilvanya eyaletinde oturuyorlar e buraya gelecekler 10 güne. Wallmarttan bir adet laptop aldırıp getirmeyi düşünüyorum. Bu cihaz için vergi çıkarmı 2 tarafın havaalanında ve cihazı açmadan kapalı kutu olarak getirebilirler mi?

Yardımınıza ihtiyacım var bu konularda arkadaşlar
Z
2 yıl
Netspeed den başka sağlayıcıya geçmek için yardım istiyorum
Herkese selamlar. 1 yıldır netspeed kullanıyorum 75 mbit veriyorlar sözde. Fakat İnternet aşırı kesiliyor ve durmadan bölgenizde arıza var diyorlar. Verdikleri hızda testte 13 14 mbit görünüyor. Millenicom, turknet gibi sağlayıcılardan hangisi kaliteli sizce? Az önce millenicomdan altyapı sorguladım ve şöyle bir hız çıktı. < Resime gitmek için tıklayın >
Z
2 yıl
Canlı ders için uygun yaka mikrofonu tavsiyesi
Herkese merhaba .Canlı ders veriyorum fakat telefondan zor oluyor.Masaüstü pc için yaka mikrofonu tavsiyesi istiyorum .
Z
2 yıl
Atama işi olarak İstanbul yerine urfayı seçmem sizce hata mı?
Herkese selamlar. Ben Eylül ayında şanlıurfaya sınıf öğretmeni olarak atandım. Sıralamam gayet iyiydi ve şanlıurfayı arkadaşım olduğu için seçtim.

İstanbul bizim atamamızda açılmıştı ve aşağıya açılan ilçeleri attım. Buralarda başahşehirde çok lüks olan okullarda var etrafında 4400 tlye kiralık evler var fakat çekmeköy ve diğer ilçeler gibi uygun fiyatlı yerlerde var. Atama zamanında kiminle konuşsam ekonomi çok zor, ev kiraları, ulaşım yeme içme vs çok pahalı dendi ve yazmadım. Son zamanlardada ciddi pişmanlık oluştu Şanlıurfayı seçtiğim için.


Siz ne düşünüyorsunuz?
Z
2 yıl
Göbek simidini eritmek için spor tavsiyesi
Herkese selamlar.Bir hafta önce buraya diyet için konu açtım ve sağolsun bazı arkadaşlar çok yardımcı oldular.Yaklaşık 20 gündür spora gidiyorum ve istediğim kiloyu verebilmiş değilim.94 kg dan 91e düştüm . Spor salonuna haftanın 5 günü gidiyorum.Pazar günü spor salonu kapalı ve çarşambada ben ara veriyorum.Boyum 1,68 ve bu yüzdende kilom özellikle göbek simidinde toplanmış.Benden uzun boylu insanlarda kilom bu kadar sırıtmıyor .Benim sizden ricam spor salonuna gidince yapmam gereken hareketleri gerçekten tecrübeli insanlardan öğrenmek istiyorum.Örneğin şu hareketten şu miktar ve şu şekildede yaparsan boşa yapmamış olursun gibi .Ağırlığa gireyim mi sizce ? Lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz ? Ayrıca şu detokslar varmış yağ yakımına yardımcı bununlada ilgili bir iki cümle yazarsanız çok duacı olurum.Sağlıcakla
Z
2 yıl
Yeni alınan buzdolabının alt kısmı soğutmuyor.
Herkese selamlar. Vestel nfk480 model 430 litre buzdolabı aldım. Saat 6 dan beri ürün fişte fakat altı halada sıcaklığında hemen hemen. Üst taraf iyi bayağı. Birde yan tarafı aşırı ısınmış. Sizce bir sorun olabilir mi? Kurulumdan 1 saat sonra falan fişi taktım bu arada.
Z
2 yıl
94 kiloyum spora başladım ve yardım istiyorum.
Herkese selamlar dostlar. Benim boyum 1.68 ve kiloda 94. Yani anlayacağınız DUBA gibi vücudum var. Göbek ve yanlar almış başını gidiyor. 1 haftadır spora gidiyorum ve şeker, ekmeği kestim. Ekmek hiç yemiyorum şeker ise sadece neskafede kullanıyorum.

Bana bu göbeği hızlı eritebileceğim bir tavsiyede bulunabilir misiniz?

Lütfen trol yorumlar yapmayın. Ben kendimi eleştirdim zaten yukarıda büyük harflerle.
Z
2 yıl
Millenicom memnuniyetsizliği
Herkese merhaba.15 gün önce işyerime internet bağlatmak istedim.Bunu için millenicomdan 35 mbit internet için kurulum yaptılar ve bu kurulumu bile 5-6 gün içerisnde yaptılar .Ardından 3 gün sonrada modem geldi.Şuan internetim kendi sistemlerinde aktif görünsede genel bir arıza varmış ve bu arıza yüzünden 16 hazirandan beri aktif görünen internetim yok ve gelmeyen internet arıza yaptı. Sinir sistemine güvenmeyen insanlar bu firmadan uzak dursunlar. Dertsiz başınıza dert alırsınız.
Z
2 yıl
Diş beyazlatma maliyeti
Herkese selamlar. Dişlerim baya bir sarardı, beyazlatma istiyorum. Özel hastanede bana ortalama ne kadar maliyeti olur varmı bilgisi olan?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.