E

Teğmen
23 Mayıs 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
61 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 ay
Sanayiye düşen yılana sarılabilse keşke pirana olmuş herkes
3-4 ay önce arabamın motorunu rektefe ettirdim sanayide.Yapan usta ben motora kefilim dedi ve ondan sonra 2 kere daha yağ damlatması üzerine götürdüm kaynaktan ötürü sıkıntı var dedi yaptırdı ücret almadan. Sağlık personeliyim nöbetten çıkıp ilçeden sanayiye gidiyorum apar topar bıktım. Yine ufak bir yağ kaçağı var kaynak kısmından ötürü böyle olduğunu söylüyor usta yarın sabah tekrar götüreceğim. Bu ustayı nereye şikayet edebilirim 10.000 TL para aldı ziyan etti beni. Ticaret ve sanayi odası mı olur nere olur artık bilemem bana bir yol gösterin arkadaşlarım konuyu üste taşırsanız sevinirim çözüm istiyorum.
E
5 ay
Araba Değişikliği
Elimde 1.2 S 2007 model Aveo hatchback var motoru arıza yaptı 10.000 tl masraf ettim şimdi yeni bir araba almak istiyorum elimdeki aracı satıp güçlü ve satışı kolay olabilecek araba arıyorum lpg li tercihim max 85000 tl bütçem var önerilerinize açığım arkadaşlar.
E
6 ay
Bedelli askerlik
Ben 24 yaşındayım 6-7 ay önce atandım sağlık bakanlığına tecilim 06/21 tarihinde bitiyor lisans mezunuyum askerliği nasıl yapayım diye düşünüyorum sizce bedelli mi yapayım? Devlet memurlarına erteleme şansı veriliyor mu? Veya başka bir erteleme şansım var mı yardıma çok ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim.
E
6 ay
Dolara rağmen monitör tavsiyesi
Rx570 li sistemim var Max 1000-1250 TL ye kadar monitör lazım oyun oynuyorum film izliyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
E
7 ay
Trendyol Alışveriş Krallığı(!)
Geçen tost makinası istettim 20 gün beklettiler ben mesaj ata ata araya araya kargomu takip ettirdim sonra para iadesi dediler kargonun akıbetini kaybetmişler.Şimdi de nevresim seti istettim yine kargo merkezine ulaşmış açıklama kargo gelmedi,iade talebi ?! Bu adamlar işlerini böyle yaparak ne amaçlıyor? Yine mesaj attım yine para iadesi diyor olan benim heba olan zamanıma oluyor geçen tost makinası mevzusunda bir daha trendyolu kullanmama kararı almıştım ;ancak indirimlerde güzel nevresim bulduğum için alayım dedim yine aynısı oldu Trendyolu komple hayatımdan silip atıyorum böyle bir şirket kuruluş olmamalı.
E
10 ay
Yatırım Yapmak İstiyorum
Merhaba arkadaşlar yeni memur oldum aylık 3-4 k arttırıyorum bu parayı nasıl değerlendireceğimi kararlaştıramadım. Tavsiyelerinize açığım ziraat bankasıyla çalışıyorum.
E
geçen yıl
Yalan yanlış mbps
Sitede 75 mbps alt yapı göster abonelik sayfasında 75 mbps abonelik göster uygulamadan gireyim bakayım 16 mbps adsl paket aktif arayıp paketi değişmesi için MH ile görüş 25 dk sonunda sizin alt yapınız Max 16 mbps desin iptal etmek iste uzun sürer denilsin.1697587 nolu aboneliğimi kapatmak istiyorum 2 saat sonunda.
E
geçen yıl
Tam Kablosuz Kulaklık önerisi
Max 350 TL ye kadar tam kablosuz kulaklık önerilerinizi alabilirim en mantıklı seçim sizce nolur ?
E
geçen yıl
İlk arabam 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
İlk aracımı almayı planlıyorum yeni başladım işe seçimim 30-45k arası temiz düşük km beni uğraştırmayacak bir araba dizel-benzin(LPG) olabilir, arada uzun yol gidebilirim fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
E
geçen yıl
Muhabbet Kuşu Çaresizliği
< Resime gitmek için tıklayın >
Sağdaki erkek soldaki dişi bildiğim kadarıyla. Erkek olan benim evcil konuşuyor devamlı evin içinde serbestti dişiyi kuzenimden aldım yavru almak için ama erkek kızgın olmasına rağmen dişiye yanaşmıyor yaklaşık 2 aydır(daha fazla da olabilir) aynı kafesteler odaları boş girip çıkan yok yuva yüksekte erkek parmağıma kur yapıyor yem bırakıyor kabarıyor göz halkası küçülüyor ama dişiye tık yok :) Nijer tohumu da veriyorum yeme karıştırıp ne yapmam lazım fikriniz varsa belirtirseniz sevinirim 🙏🏻 teşekkür ederim iyi günler dilerim
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.