C

Yüzbaşı
13 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
laptop görüntü gelmiyor 5-6 sn de kendini kapatıyor
Arkadaşlar biraz kaşınmam sonucu sanırım bilgisayarı bozdum. Notebookum 6 senelik bir casperdi ama çok iyi bakmıştım ısınmaya maruz kalmamıştı. Bataryasının bile kapasitesinin %50 si duruyordu. Fanı arada süpürgeyle çekiyordum böyle böyle 6 sene kullandım lakin bu akşam biraz kaşındım fan bozuldu bende fanı sökmeye çalıştım.Fan ızgaralar o soğutma için çipset ekran kartı işlemci üzerinde ki plakalar söktüm hepsini fan kırıldı tabii yedek bulmam gerekecek.Br de ekranın soketini çıkartıp taktım. Yalnız herşeyi söktükten sonra bi sıkıntı oluyormu diye bilgisayarı çalıştırmaya kalktım(sanırım orda oldu ne olduysa ya da birşey olmadı bilemiyorum) ekrana görüntü gelmiyor ve 5-6 sn sonra bilgisayar kendini kapatıyor.


Şimdi asıl sorum chipseti ya da başka birşeyi böyle bir durumda açılmaya çalışılırsa bozulurmu yoksa fanı plakaları ızgaraları yenileyip takarsak sorun düzelirmi. Yarın zaten götüreceğim tamirciye ama genede bi çöpe atmaya hazırlanayım diyorum.
C
8 yıl
İstanbulda Notebook tamiri yapan yer tavsiyesi?
Kadıköy civarında sağlam , bu işlerden anlayan bilindik yer varmı. Arkadaşın kasanın içinden parça kırılmış resmini koydum zaten sıkıntılı çalışıyor sanırım ekran kartını tutan bir parçaydı. Notebook acer. Şimdiden yorumlar için teşekkürler..
< Resime gitmek için tıklayın >
C
10 yıl
Binilecek Araba Aylık Kazancınızın Kaç Katı Olmalı?
Kafama takıldı sonuçta bu forumda çoğunun arabası var ya da olacak ya da olmuştur. Biliyorsunuz bizim insanlarımız da değişik huylar var cebinde en pahalı telefonla gezip kontör alacak parası olmaması gibi. Sizce bir araba alacak olsanız aylık kazancınızın kaç katı değerinde bir arabaya binersiniz. Ne kadarı mantıklı olur. Fikirlerinizi öğrenmek istiyorum...
C
11 yıl
TEK BİR ZAFER
Tek bir zafer seni pek çok yenilgiden koruyamaz...

Asıl mücadele kazandıktan sonra başlar...

Köprüleri yıkmazsan gemileri yakmazsan her zaman arkana bakarsın...

Hedefine odaklan yolunda yürü yanından gelip geçenlere bakma onlarında ne olacağı belli değil...
C
11 yıl
Aknaz Beyaz Peynir Vs Dost Beyaz Peynir
İkisinin de fiyatı uygun aknazı biliyorum tadı fena değil ama dostu hiç bilmiyorum kabı felan daha şekil gözüküyor. İki peyniride yiyenler hangisini neden güzel bulduğunu yazarsa sevinirim.
C
11 yıl
Beyler Yardım!!!
Öğrenci evinde 3 kişiyiz.Arkadaşla kız arkadaşı bide kız arkadaşının 4 tane kız arkadaşı bize geldi.Sonra arkadaş ve kız arkadaşı gittiler gelicez az sonra diye bekledik bekledik gelmediler masada konuşmaya çalışırken diğer kızlarla bu arada ben utangaç arkadaş benden utangaç soğuk terler dökerken kızlardan biri bu ne sessizlik dedi gitti arkadaşın bilgisayarından şu müziği açtı...

Videoyu izlemek için tıklayınız

Arkadaşda bende panik olduk.Arkadaş fena durumda napalım acil yardım!!!
C
11 yıl
HIÇKIRIK NASIL GEÇER?
Arkadaşlar uzun süreli geçmeyen hıçkırıklarda tek bir çözüm yolu var.Tabiri caizse bizim domalarak dediğimiz pozisyonda bir bardak su içildiği zaman hıçkırık tamamen geçiyor.(Suyu içerken yanınızda iki kişi bulunsun)

4 yıl sonra gelen ekleme...

Bunu kim yazmış bilemedim. Büyük ihtimal universitedeyken bizim fırlama arkadaşlardan biri hepsini çok severim güldüm görünce :) Msjı silmeyeceğim anısı olsun :)
C
11 yıl
Bu Hanginiz ?
Dün mü ne sevgilim küçük çocuk dövdü diye konu açmıştı biri..


http://www.kadinlarkulubu.com/derdim-var/467236-sevgilim-kucuk-cocuk-dovdu.html
C
12 yıl
Yıllarca Sabrettim...
Videoyu izlemek için tıklayınız

Birgün olsun seni bağrıma basıp
Kalbimi kalbine dinletebilsem
Elimde olsa belki sevmezdim
Seni bilmem nasıl unutabilsem

Yıllarca sabrettim sana söylemedim
Bilsen neler çektim
Hiç dert demedim
Günlerce ağladım
Mihnet demedim
Bilmem bu halimde haberin var mı?

Sevginle yanmaktayım için için
Günlerce hasretini çektiğim için
Gönlümü feda ettim senin için
Bilmem bu derdin de beteri var mı?
C
12 yıl
A4 Tech XL-755BK Yan Tuş Atamaları Çalışmıyor.
Mouseum yan tuş takımına media player ve ses fonksiyonları atamıştım.Artık çalışmıyor ne kadar uğraşırsam uğraşayım olmadı.Onun haricinde mouse düzgün olarak çalışıyor.

Tavsiyesi olan varmı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.