F

Yüzbaşı
08 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
91 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
F
3 yıl
GRUNDIG 40VLE5730 40''' 102 CM FHD LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI 1399 TL - Vatan Bilgisayar
Diğer sitelerde 1700 civarına satılıyor. Yanmasa da ortamı hafif ısıtır dedim. Kullanan veya inceleyen arkadaşlar aydınlatırsa seviniriz.
Bir de bilgisi olanlar için hdmi üzerinden dizüstü bağlansa performans alınabilir mi sizce?

Fiyat: 1399 TL
http://www.vatanbilgisayar.com/grundig-40vle5730-40-102-cm-fhd-led-tv-dahili-uydu-alici.html#odeme-secenekleri
F
3 yıl
Hakem heyeti kararını uygulamayan firmaya ne yapılabilir?
Arkadaşlar normalde para iadesi vs durumları olsa icra yoluyla alınabiliyor ibliyorum ancak durum bu sefer farklı. Aldığım bir ürünü stok yok diyerek iptal ettiler ve satışına daha yüksek fiyattan devam ettiler. Bunun üzerinde hakem heyetine başvurdum ve karar lehime çıktı. Ancak firma söz konusu kararı uygulamayacağını ve komik sayılabilecek bir çek vererek kapatmak istediklerini söylüyor. Ve hala stok olmadığı için yollamayacaklarını söylüyorlar ancak hala satışı devam ediyor site üzerinde. Bu kararı nasıl uygulamaya sokabilirim bilgisi olan var mıdır acaba ? Yanlarına kar kalmasını istemiyorum. Müşteriyi salak yerine koyuyorlar resmen ve bu da insanın zoruna gidiyor açıkçası.
F
3 yıl
ALINIK 50000 TL'YE KADAR OTOMATİK YÜKSEK ARAÇ
Arkadaşlar başlıkta da yazdığım gibi 50000 e kadar otomatik ve en önemlisi olabildiğince yüksek araç arıyorum. Sağlık sorunlarım yüzünden tercihim böyle. En fazla 4-5 yaşında 60 70 bin km'ye kadar, ticari amaçlı kullanılmadıktan sonra fiorino vs tourneo tarzı bir araç da olabilir. Yaşadığım şehirdeki satış potansiyeli açısından değişensiz ve boyasız olursa tadından yenmez :) önerilerinizi bekliyorum

Not: yüksekten kastım yerden yüksek olması :) yanlış anlaşılma olmasın. Çok eğilmeden oturabilmek için
F
4 yıl
İStanbul'da yaşayan arkadaşlar adres bulma konusunda yardımcı olabilirler mi ?
Arkadaşlar merhaba. Yarın sabah İstanbul'a geleceğim ancak gitmem gereken yere en hızlı nasıl gidebilirim sizlerden yardım istiyorum. Yoksa boşa gelmiş olacağım maalesef. Atatürk Havalimanı'ndan Özel Ataköy Hastanesi'ne nasıl geçebilirim? Metroyu kullanabilirsiniz dediler ama hangi hatta bineceğim, metro biletini nasıl alacağım, hatırlamıyorum gelmeyeli çok oluyor İstanbul'a. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

hastane konumu şöyle
https://goo.gl/maps/tWsT9xfmqWF2
F
5 yıl
Vestel Bioplus 24000 B sınıfı klima kumanda arızası
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta belirttiğim klima var bizde ancak ne olduysa kumandayı algılamamaya başladı. Kumanda çalışıyor. (kamerayla test ettim) ancak klimaya komut veremiyor. Bir usta yüzeysel olarak bakıp kartında sıkıntı var dedi ama ne kadar doğru bilemedim. Resetleme olayını da yaptım ama doğal olarak onda da olmadı. Acaba sorun kumanda da mı sizce yoksa klimanın kartında mı ? kartındaysa eğer nasıl bir çözüm üretebilirim ? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.
F
5 yıl
Samsung S4 konudaki linklere tıklanmıyor
Merhabalar. Samsung S4 marka telefon kullanıyorum. Şu anda android 5 yüklü. Ancak konulara girdiğimde verilen linklere tıklama yapamıyorum. Linkleri normal metin gibi görüyor ve tiklanmiyor. Ben bu sorunu sıcak fırsatlar bölümünde yaşadım diğer bölümleri denemedim.
F
5 yıl
AMD R7 240 gb SSD mi yoksa 750 evo 250 GB mı ?
Arkadaşlar bu iki ssd arasında kaldım. kağıt üzerinde kayda değer bir fark yok. Hatta AMD 4 sene garantiyle bir tık önde gibi. Siz olsanız ne seçerdiniz ? Yalnız nedenleriyle bir açıklama yaparsanız çok memnun olurum. Bilmeyenler için AMD ssdyi OCZ ye ürettiyor ve vector serisi ile aynı donanıma sahip bir ssd. Sebeplerini bilmeden tabiki EVO diyecek arkadaşlar lütfen yorumlarını başka konulara saklasınlar. Teşekkürler.


Not : 850 evo ve ocz arc 100 ssd yi kullanmış birisi olarak günlük kullanımda aralarında hiç bir fark hissetmedim. Sonuçta profesyonel değil günlük kullanım için alıyorum.
F
6 yıl
Spor koltuğa nasıl bir kılıf takabilirim
Herkese merhabalar. Bizde bir araç var koltuklar deri ve maalesef bu sıcakta Adana'da hiç çekilmiyor. Bir de maalesef rengi kıyafetlere falan bulaşıyor koltukların. Bu sebeple ucuz yollu bir çözüm arıyoruz. Üstüne takacağımız bir kılıf işimizi görecek ama nasıl bir kılıf taksam uyar çözemedim çünkü kenarlar iç kısma göre bir hayli yüksek. Kılıf takınca ortaı boş kalacak ve hoş olmayacak. Sizlerin de fikirlerini sormak istedim. Nasıl yapsak olur bu iş. Dediğim gibi bütçe kılıf dışında maalesef yok. Kılıfları kendim takacağım ona göre bir öneri sunarsanız çok memnun olurum...koltuklar temisili olarak şöyle


< Resime gitmek için tıklayın >
F
6 yıl
Sportif koltuk için kılıf önerisi
Herkese merhabalar. Bizde bir araç var koltuklar deri ve maalesef bu sıcakta Adana'da hiç çekilmiyor. Bir de maalesef rengi kıyafetlere falan bulaşıyor koltukların. Bu sebeple ucuz yollu bir çözüm arıyoruz. Üstüne takacağımız bir kılıf işimizi görecek ama nasıl bir kılıf taksam uyar çözemedim çünkü kenarlar iç kısma göre bir hayli yüksek. Kılıf takınca ortaı boş kalacak ve hoş olmayacak. Sizlerin de fikirlerini sormak istedim. Nasıl yapsak olur bu iş. Dediğim gibi bütçe kılıf dışında maalesef yok. herkese çok teşekkürler. koltuklar temisili olarak şöyle


< Resime gitmek için tıklayın >
F
6 yıl
Arkadaşlar aranızda MR görüntülerini yorumlayacak birileri var mıdır acaba?
Arkadaşlar dün kalça mr ı çekildim. sonuçların çıkması bir haftayı buluyor malum. Elimde mr görüntüleri mevcut acaba bu konuda eğitimli birileri var mıdır mr görüntülerini yorumlayabilecek ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.