Arkadaşlar bir oyunu gold edition kutulu almak istiyorum.Gold edition ile gelen fazladan dlc ve özellikleri kutunun içinden çıkan kodla mı aktif ediyoruz yoksa cd otomatik olarak taktığımızda her ps de mi aktif ediyor. |
arkadaşalar ben az önce direk steam üzerinden esea premium aldım ve esea sitesine girip profilimi oluşturdum fakat hala premium olarak gözükmüyor acaba neyi yanlış yaptım ? |
İ5 6600k işlemci Asus maximus viii ranger anakart Asus strix gtx 1060 6 gb gpu Asus vento ta m31 700w kasa Hyper 212 evo cpu fan Hyperx fury 2400 mhz ram Western blue 1 tb sata hdd Arkadaşlar yarın alıyorum. Son rötuşları yapıyorum. Önerilerinizi bekliyorum. |
Arkadaşlar bu anakartların arasında büyük bir performans farkı varmıdır. Ne bileyim msi olsun istiyordum anakartı ama bu anakart bir sitede indirime girmiş. Öneriler ve bilgilerinizi benim paylaşırsanız mutlu olurum. |
Arkadaşlar merhaba bilgisayar topluyorum önerilerinizi almak istedim. Sistem 4500 civarı ediyor. İ5 6600k Msi Z170 Pro Gaming Cooler master hyper 212 evo işlemci soğutucu hyperx 8 gb 2400 mhz ram msi gtx 1060 (6gb) corsanir spec 02 kasa 80 plus 650 w kasa 1 tb harddisk western blue 500 tl civarı gaming monitor , Kesinlikle overclock yapacağım Arkadaşlar bilgisayarı aldıktan bir süre sonra ise 8 gb ram takviyesi ve ssd takviyesi yapıcam. Bilgisayar bahsettiğim gibi uzun ömürlü olmasını istedim , örnek olarak 3 sene sonra bir gtx 1080 e yükseltmeyi veya bunun gibi performans artımına uygun bir bilgisayar oluşturmak istedim. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler. Fiyat artırımına 1 kuruş bile uygun değilim ![]() |
Arkadaşlar oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum monitorsüx MAX 3100-3200 tl lik bilgisayar. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ayrıca bu sistemde Yeni çıkan 10xx li ekran kartı kullanabilir miyim ? Teşekkürler. |
Arkadaşlar 4gb ddr 5 gtx950m ile 2gb ddr5 gtx 950m arasında büyük fark var mıdır. Gpuboss.com gibi sitelerde gtx950m in 4 gblik versiyonunun ddr 5 modelinden bahsedilmiyor. Yani bulamıyorum. Bu kartlar arasında büyük far var mıdır. Yüzdelik olarak ne farkeder. Şimdiden teşekkürler. Monster abra a5 v6.2.1 almayı düşünüyorum bu yüzden sordum |
Herkese Merhabalar, Malum yorucu sınavların ardından tercih dönemine geldik. Öncelikle sıralamamı belirteyim 9900 . Hacettepe Üniversitesi geçen sene en son öğrencisini 9610 ile almış. Gazi Üniversitesi 13000 ile almış. Ben Hacettepeyi istiyorum. Fakat Hacettepe olmassa büyük ihtimal Gazi olacak. Gazi'i pek iyi duymadım fakat Hacettepe hakkında güzel konuşuyorlar. Kampusü çok güzelmiş. Gazi Hukuk'un ise fakülte yeri ana kampüs dışındaymış vs vs. Bu iki bölüm hakkında tavsiye verecek insanlara ihtiyacım var. Not olarak en büyük hayalim Ankara'da hukuk okumaktı. Ankara dışında düşünürsem sadece İstanbul Üniversitesi'ni düşünüyorum. Ama öncelik olarak Ankara. Hacettepe Hukuk Fakültesini neden tercih etmeliyim/etmemeliyim? Gazi Hukuk Fkültesini neden tercih etmeliyim/etmemeliyim? |
Evet arkadaşlar Tm ciyim edebiyatım doğal olarak sağlam. mat2 de çalışıyorum trigonometri polinom parabol ikinci derece , kombinasyon , permütasyon olasılık, karmaşık sayılar bitti. matta matris determinant türev integral kaldı. türev integral temeli var edebiyatta geçen sene 30 net yapmıştım. çalışmadan. bu sene çalışıyorum edebiyata coğrafya da baya iyi geometride eksiklikler var Şu anda kafamı kaldırmadan çalışıyorum. YGS 5 - 30.000 GELDİ. Buradan 6.000 e çekebilirmiyim. Ankara Hukuk veya Hacettepe Hukuk istiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler. |
Hangi teknik servise göndermeliyim başından böyle bir olay geçen arkadaşlardan yardım bekliyorum , şimdiden teşekkürler