L

Binbaşı
17 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
176 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
L
2 yıl
Milletvekillerine Maaş Ödenmemeli Gönüllülük Esas Olmalı.
Yazdıklarım ve yazacaklarım benim şahsi görüşümdür. Herkes katılmayabilir, saygı duyarım. Bugün Cumhurbaşkanının maaşına zam haberi gördüm be durdum dedim ki;

Milletvekillerine maaş ödenmesin, asgari ihtiyaçları karşılansın be gönüllülük esas olsun. Bakın o zaman görün ülkemim ve vatandaşlarımın faydasına neler yapılacak, bir hayal edin.
L
2 yıl
Reklamlardaki Rap Saçmalığı
Arkadaşlar şu aralar Tv reklamlarındaki her marka, neden reklamlarda Rap müzik ile reklam yapmaya çalışıyor, abi çok itici. Bilmiyorum ama sadece bana mı itici geliyor bu tarz reklamlar ve müzikler ? Görüşlerinizi gerçekten merak ediyorum.
L
5 yıl
2 Farklı Modemi Kablosuz Olarak Birbirine Bağlamak
Süperonline'nin kıytırık huawei HG253s modemini mecburen kullanıyoruz ve sinyal kalitesi oldukça iyi değil. Bina kalıp beton olduğu için 2 duvar hemen sinyali kesiyor, bu yüzden internet her yere yayılamıyor. Birde AirTies RT206v2 modem var elimde, bu iki modemi kablosuz olarak birbirlerine nasıl bağlarım? İnternette araştırdım yaptım 2 modemi birbirine tanıttım bir kaç ayar yaptım ama Airties İp vermiyor. Bunu çözemedim.

Mesh ve wifi köprülemeden anlayan var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.