Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
283
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2 Farklı Modemi Kablosuz Olarak Birbirine Bağlamak

L Laazzz Konu Sahibi
6 yıl (1460 mesaj)
Süperonline'nin kıytırık huawei HG253s modemini mecburen kullanıyoruz ve sinyal kalitesi oldukça iyi değil. Bina kalıp beton olduğu için 2 duvar hemen sinyali kesiyor, bu yüzden internet her yere yayılamıyor. Birde AirTies RT206v2 modem var elimde, bu iki modemi kablosuz olarak birbirlerine nasıl bağlarım? İnternette araştırdım yaptım 2 modemi birbirine tanıttım bir kaç ayar yaptım ama Airties İp vermiyor. Bunu çözemedim.

Mesh ve wifi köprülemeden anlayan var mı?
L Laazzz Konu Sahibi
6 yıl (1460 mesaj)
yardımcı olacak?
F fox-03-34
6 yıl (207 mesaj)
Airtires modemler'de mesh teknolisi var. bende rt205 var inca ve zxel modemle ne yaptıysam internete giremedim haricibir acsespoint almak çözüm. yada bir airtires marka modem alıp birine eşleştirip yapabilirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @sosyalli2

L Laazzz Konu Sahibi
6 yıl (1460 mesaj)
Köprü ayarlarını yapıyorum forumda bir çok konu var aynı analtılanı yaptım ama 2 modem birnbirine kablo ile bağlı olunca 2 modem de sinyal ve internet yayıyor. Fakat ben bu 2 modem arasındaki kablosuz bağlantıyı bir türlü beceremedim.
Bu mesajda bahsedilenler: @fox-03-34
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.