Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Reklamlardaki Rap Saçmalığı

L Laazzz Konu Sahibi
3 yıl (1464 mesaj)
Arkadaşlar şu aralar Tv reklamlarındaki her marka, neden reklamlarda Rap müzik ile reklam yapmaya çalışıyor, abi çok itici. Bilmiyorum ama sadece bana mı itici geliyor bu tarz reklamlar ve müzikler ? Görüşlerinizi gerçekten merak ediyorum.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Guest-BC95874BB
3 yıl (3 mesaj)
Reklamlarımızın bir çoğu müzik olmasa bile leş
K KendiİsteğiyleAyrıldı
3 yıl (1935 mesaj)
Reklam sektörü akıllıdır. Devamlı araştırırlar. Günümüz gençlerinin önemli kısmının rap müzikten hoşlandığına kanaat getirmişlerse normaldir.

Evet itici geliyor ama bir zamanlar arçelik reklamlrı da çok saçmaydı ve buna rağmen gözümüze soka soka zorla izlettiler. Ben çelik, arçelik diyen şu robotlu reklam, türkselin antenli bıcırıklar reklamları, bir bankanın vadaaaaa diyen saçma yaratıklı reklamları... bunlar da saçma.

zaten reklamlar bu yüzden sevilmez. Hani ilk cümlede akıllıdır diyorum ama akıllı olmakla işi bilmek arasında fark vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 5 Ekim 2019; 23:32:37 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.