E

Teğmen
28 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
TOKİ Tapu Olmadan..
Merhaba, 2019 haziranda eve giriş yaptık o zamandan beri borç ödeniyor, ama biz burdan çıkmak istiyoruz şehrin dışında olduğu için alışamadık. Şuan borcumuz 98 bin tl, Toki her yıl 1-2 kere borcunun hepsini ödeyen ya da en az %25'ini ödeyenlere %20 indirim yapıyor. Buradaki evlerin değeri 250 bin tl falan, biz borcumuzu kapatıp üstüne bize 110-120 bin lira veren birine evi satmak istiyoruz. Borç kapandıktan 1 ay içinde falan tapu geliyormuş. Sizce önden borcu ödeyecek, tapu geldikten sonra da devredeceğimiz bir müşteri bulabilir miyiz ? Biraz karışık olduysa kusura bakmayın.
E
2 yıl
Sizce sistemim ne kadar eder?
Merhaba, konuyu buraya açmam doğru mu yanlış mı bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın. Bilgisayarımı satıp daha güncel bir bilgisayar almayı düşünüyorum ama fiyat olarak ne kadar eder bilemedim letgodaki ölücülerden korunmak için size sormak istedim.Anakart: Foxconn 31MXP
İşlemci: İntel Xeon 5450
Ekran Kartı: GT 710 DDR3 2 GB 64 BİT (Yeni)
İşlemci Fanı: Snowman M200 (Yeni)
PSU: Aerocool 400W PSU (Yeni)
Kingston 120 GB SSD
2+2= + GB RAM.
E
2 yıl
Eski Kasaya Kule Tipi Soğutma
Merhaba, Xeon E5450 işlemcim icin Snowman M200 almayı düşünüyorum, lga 775 pinim var o uyuyor soğutucuya ama kasam baya eski bir kasa, kule tipi olduğu için acaba uyar mı diye sormak istedim. Kasamın içi bu şekilde.
< Resime gitmek için tıklayın >
E
3 yıl
HDMI Ekran Kartı VGA Monitör
Merhaba, r7 240 ekran karti aldim taktim ama,ekrana görüntü gelmiyor, video sinyali yok, uyku moduna geçiliyor hatasi veriyor. Biraz araştırdım ve monitörüm vga girişliymiş sanırım o yüzden bu hatayi aliyorum. Hdmi to vga kablolarindan alsam sorun düzelir mi? Teşekkürler.
E
3 yıl
Video sinyali yok uyku moduna geçiyo
Merhabalar, 256 mb baya dandik bir ekran kartım vardı r7 240 aldım ve taktım ama açılırken video sinyali yok uyku moduna geçiliyor hatası aldım, internetten baktım çözünürlüğü düşürüp tekrar denedim ve açıldı bilgisayar, ama driver güncellerken tekrar aynı hatayı aldım ve düzelmiyor. Eski ekran kartını takınca açılıyor ama r7 240'ı takınca aynı hatayı alıyorum, yardımlarınızı bekliyorum.
E
3 yıl
Makao Patakasının Türk Lirasından Değerli Olması
E
3 yıl
Düşük Bütçeli Ekran Kartı
Merhaba, bilgisayarım baya eski 10 yıllık falan ama çok özellik istemeyen oyunlar oynamadığım için beni idare ediyordu ama ekran kart sürekli sıkıntı çıkartmaya başladı, ekran kartı dediğimde baya leş 256 mblık falan bi ekran kartı yani :D Bütçem olmadığı için düşük bütçeli bir ekran kartı takıp devam etmek istiyorum ama hangi ekran kartları uyumludur vs. çok bilmiyorum. 250W yeni bir power supply taktırdım o da sıkıntı çıkardığı için, önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Şuan ki bilgisayar özelliklerim şu şekilde;

https://hizliresim.com/y0Ue7c
E
4 yıl
Sadece Ekran Kartını Değiştirsem?
Merhaba, çok eski bir bilgisayarım var yaklaşık 10 yıllık falan. Öyle çok yüksek grafik isteyen oyunlar oynamadığım için sadece ekran kartını değiştirsem benim için yeterli olur diye düşünüyorum. Şuan ki ekran kartım 256MB bir de ekran kartının anakart ya da işlemciyle uyumlu olması gerekiyor mu, yoksa sadece ekran kartını alıp değiştirsem sıkıntısız kullanır mıyım?
E
5 yıl
Yatırdığım Parayı 1 Yıl Çekememek
erhaba, ben para biriktirmek istiyorum ama her defasında biriktirdiğim parayı bir şekilde çekip harcıyorum. Parayı yatırıp 1 yıl çekemeyeyim istiyorum hiç bir şekilde. Bankalarda böyle bir anlaşma vs var mı acaba?
E
5 yıl
Yatırdığım Parayı 1 Yıl Çekememek
Merhaba, ben para biriktirmek istiyorum ama her defasında biriktirdiğim parayı bir şekilde çekip harcıyorum. Parayı yatırıp 1 yıl çekemeyeyim istiyorum hiç bir şekilde. Bankalarda böyle bir anlaşma vs var mı acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.