Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Eski Kasaya Kule Tipi Soğutma

E escuroo Konu Sahibi
geçen yıl (240 mesaj)
Merhaba, Xeon E5450 işlemcim icin Snowman M200 almayı düşünüyorum, lga 775 pinim var o uyuyor soğutucuya ama kasam baya eski bir kasa, kule tipi olduğu için acaba uyar mı diye sormak istedim. Kasamın içi bu şekilde.
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


E ehhalil
geçen yıl (2879 mesaj)
Snowman M200 küçük bir soğutucu. Rahatlıkla sığacaktır.
A aalpan
geçen yıl (2367 mesaj)
Kasanızın ölçülerini bilmeden, resimlere bakarak bir şey söylemek zor. Burada önemli olan, alacağınız kule tipi soğutucunun yüksekliği.

Burada ölçüleri buldum, eğer bu ölçüler doğru ise, kasadaki elektriği kesip, şerit metreyle ölçmenizde fayda var. İşlemci üzerinden, kasa yan kapağına kadar olan mesafeyi ölçüp, kararınızı verirsiniz. Tedbir olsun diye, işlemci ile ölçeceğiniz metre arasına kağıt gibi, poşet parçası ince, ölçmeyi zorlaştırmayacak ebatta yalıtkan madde kullanmanızı tavsiye ederim. Olur da sizden veya metreden kaynaklı statik elektrik sebebiyle arıza çıkmasın.

https://www.jetucuzal.com/snowman-m200-kirmizi-ledli-universal-cpu-fan-amd-intel-urun4411.htmlDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.