K

Yüzbaşı
17 Aralık 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
94 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
K
7 ay
Bedelli Başvurusu Sistem Hatası
Bedelli başvurusu yaparken 3. adımda iban girdikten sonra diğer adıma geçerken aşağıdaki hatayı alıyorum iki gündür bir değişme olmadı. Bilgisi olan var mı? şubeye gidip mi başvurmalıyım?

Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı.
K
9 ay
Cam Filmi ile Alakalı Bir Durum
Merhaba, arka cam filmim rezistans çizgilerinin üzerinde baloncuklar yapmıştı, götürdüğüm bir kaç yer zarar vermeden sökmek mümkün değil dediği için yaptırmadım. Ama artık görüşümü ciddi şekilde etkiliyor. İnternette amonyakla alakalı bir iki videoya denk geldim. Verebileceğiniz bir tavsiye var mı?
K
11 ay
Mikrofonlu Kulaklık için Uzatma Kablosu
Merhaba, mikrofonlu 3.5mm tek çıkışlı kulaklıklığımı kasanın arkasına mikrofon ve kulaklık olarak ayırarak takmak istiyorum ancak gerekli kabloyu bulamadım. Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

not: kablonun uzun olması gerekiyor çünkü kulaklığım kısa kalıyor.
K
geçen yıl
Akım Korumalı Uzatma Kablosu
Merhabalar, odanı konumu dolayısıyla en az 3 metrelik uzatmaya ihtiyacım var ve ne yazık ki doğru dürüst bir şey bulamadım. Bu ürünlerde 1.5 metre üzeri yok mu?
K
geçen yıl
Blizzard-Discord Bağlantı Sorunu
Merhaba, blizzard ve discorda bağlantıda sorun yaşıyorum, zar zor bağlanıyor veya bir süre sonra bağlantı kopuyor. Dns vs yapabileceğim bir şey var mı?Ek: 16.09.2020 İtibariyle aynı sorun tekrar ortaya çıktı müşteri hizmetlerinin kalıp cevabını yazayım, aramakla vakit kaybetmeyin.

" Yaşanan sorun ping limitleriyle alakalı yapılan iyileştirme çalışmasından kaynaklanmakta. Size özgü değil. Herkes de var. Düzelirse Ekime kadar, düzelmese ... "

Özetle taahhüt edilen internet vermek git başka işle uğraş oyun oynama deniyor.

Ek: Bu sefer erken çözüldü bakalım sonraki ne zaman olacak
K
2 yıl
Sözde Devreden Paket
Merhaba, 3 ay önce faturasız hattımda 12 ay taahhütlü bir paket teklif ettiler ilk üç ay cayma bedeli yok sonra 12 ay taahhüt şeklinde. Bana söylenen kullanılmayan içeriğin sonraki aya devriydi. Ancak durum sadece bir söz yanıltmasıydı. Örneğin bu ay 100dk arttı bunu sonraki aya devrediyor doğru ancak sonraki ay beklenenin aksine önce devredeni değil, o ayın paketini kullanıyor dolayısıyla aslında ikinci ay paketinizi bitirmezseniz önceki aydan gelenin bir anlamı olmuyor. Neyse bunu fark etmem biraz zaman aldı ama 3 ay dolmadan paket iptali için aradım. Neden iptal etmek istediğimi açıklayınca gerçekten benim istediğim şekilde devreden “ Devreden Uyumlu 3 Avantaj” paketine geçebileceğimi söylediler. İlgili arkadaşa örnekle açıklayarak sorduğumda dahi evet öyle olacak demesine rağmen halen durum aynı. Bu iş her pakette böyle mi? Devreden lafı sadece bir düzmece mi?
K
2 yıl
Sıkma Pensesi ve Konnektör Tavsiyesi
Merhaba, sağlıklı günler. Çok sık olmamakla birlikte arada kendime ve eşe dosta ihtiyaç oluyor. Yok kabloyu ölç sonra kesip götürüp yaptır, tabi yaptıracak açık bir yer bul vs uğraştırıcı oluyor. Ev kullanıcısı için elde kalmayacak bir ürün tavsiye edebilir misiniz?

fiyat olarak bir şey söyleyemiyorum çünkü piyasada ürünler 40-50den başlıyor buna o parayı verip yarın elimde kalmasındansa 100-150 verebilirim.

Şimdiden teşekkür ederim.
K
2 yıl
Hoparlör tavsiyesi
Sağlıklı günler, pcde kullandığım mevcut hoparlörüm (snoopy usbden güç alan ucuz bir şey) çızırtı yapmaya ve temassızlık yapmaya başladı kısacası ömrünü bitirdi. 1+1 veya 2+1 hoparlör almayı düşünüyorum. Yüksek sesli müzik dinlemiyorum arada dizi film falan izliyorum. Yani çok pahalı bir şeye ihtiyacım yok. Sesi orta seviyede temiz verecek bir şey bakıyorum. Bütçe olarak maksimum 200-250 arası düşünüyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
K
2 yıl
Akım Korumalı Priz
İyi günler, tunçmatik in 6 lı 1050j lük modelini kullanıyorum. Bir süredir çalışırken tiz bir ses çıkarmakta ve bu geceleri dayanılmaz olmakta. Bu sorun garanti kapsamında bir şey midir yoksa başka bir ürün mü almalıyım.

Bu tarz sorunlar yaşamayacağım ürün tavsiyelerine açığım. Prize takıp kullanacaklarım; masaüstü pc, monitör, tv, ps4, ses sistemi, modem ve kablo tv cihazı.
K
2 yıl
Kablonet infinity 401de yaşadığım problemler
Merhaba, iyi yıllar herkese.
Uzun yıllar Süperonline kullandıktan sonra yaklaşık 1 ay önce fiyatların etkisiyle kablonete geçiş yaptım. Verilen modemin markası infinity 401 bununla alakalı bir kaç soru sormak istiyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
1. 2.4 e bağlanırken telefonu elime aldığımda wifi a bağlantı kopmuş oluyor ancak bu 5gh de yaşanmıyor. Bunun için bir ayar mevcut mu?
2. Yine wifi 1. sorunla bağlantılı olarak xiaomi wifi pro ile diğer odalardaki bağlantımda bazen "internet bağlantısı yok" hatası alıyorum. Bunun için yapabileceğim bir şey var mı?
3. Eğer wifi kronik sorunluysa talep edebileceğim başka modem var mı?
4. Çözüm olarak wifi kapatıp kablolu olarak router bağlayıp ondan wifi dağıtımı bu sorunlara çözüm olur mu?

Modemden bağımsız olarak sabit ip almanın online oyunlarda avantajı olur mu, arada yaşadığım ping ve packetloss un nedeni ip olabilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.