J

Yüzbaşı
24 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
222 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
J
2 yıl
gsü ceng yazan var mı kaçla kapatmış
gsü ceng tercih edip de giremeyen var mı
J
2 yıl
özü işletme
işletme fakültesi bölümleri hakkında neler düşünüyorsunuz? özü ybs yazmak istiyorum ama bi yandan boğaziç ybs bi yandan da gsü işletme iktisat göz kırpıyor. bu aralıkta neler düşünürdünüz?
J
2 yıl
netler beklediğmden katlarca kez daha kötü ama
sıralama çok iyi geldi, 2018 çarpı bilmemne hikayesini zaten biliyosunuz, herkes mutlu oldu sıralamalar iyi geldi ama bu 1 aylık zulüme gerek var mıydı? insanları elemek için böyle bir sınava hiç gerek yoktu bence
J
2 yıl
150-170k 1.16
2-3 gün denk geldi arkadaştan 2012 model 1.16 kullandım aşırı beğendim, tam aradığım arabaydı özet olarak görünüşü güzel iyi yürüyen otomatik bi arabaydı. internette bakınca 150k'dan başlayıp sonsuza giden fiyatlar görüyorum, 150-170k'ya ağır hasarlı bi bmw 1.16 almak nasıl olur, kronik sıkıntısı var mıdır çok mu masraf çıkarır? ağır hasar kayıtlı olup olması umrumda değil bana çok masraf çıkarmasın ve normal dursun yeter. üniversiteye gideceğim arabayı sonradan satmak için değil de uzun süre kullanmak için alacağım.
J
2 yıl
hatchback
dıştan güzel görünen otomatik kötü yürümeyen hatchback bir araba alacak olsanız 120-130'a ne alırdınız? ilanlarda geziniyorum neredeyse her fiyata her araba var zaten kimisi temiz kimisi 3500 taklalı pek anlamıyorum hangisi uğraştırır hangisi uğraştırmaz, ağır hasar kayıtlıdır odur budur benim için önemli değil kozmetiği güzel olsun bana çok ciddi sıkıntılar çıkarmasın satarken zorluk çıkarması da önemli değil
J
3 yıl
2 puanla olmadı
2 puanla özü ut tam bursluyu kaçırdım ve açıkta kaldım seneye 1.'yim sebepsizce yazma ihtiyacı hissettim
J
3 yıl
bir eşit ağırlıkçı
hukuk okumak istemiyorsa ne yazabilir?
J
3 yıl
İİBF İSTEYENLER
İİBF isteyenler arasında şu anlık gördüğüm kadarıyla boun ut ve itü econ baya iyi gözüküyor, herkes kendi sıralamasında araştırdığı üniversiteleri, ya da giden varsa bilgi aktarabilirse çok faydalı olur. Araştırmaya kalkıldığında çok büyük bir bilgi kirliliği var.
J
3 yıl
Bilgisayarım elektrik gitmiş gibi kapanıyor.
Bilgisayarı 4 yıl önce topladım, son 1 aya kadar hiç sorun yoktu ama artık herhangi bir oyunu açmaya çalıştığımda, ya da yük gerektiren bir şey çalıştırdığımda elektrik gitmiş gibi kapanıyor. Sorunun güç kaynağının yeterli voltajı verememesinden olduğunu düşünüyorum ama güç kaynağını değiştirecek durumda değilim.

Güç Kaynağı: Corsair VS550
Ekran Kartı: SAPPHIRE R9 380X
İşlemci: Core i5-6500
8GB DDR4 RAM
H110M PRO-VD Anakart

Bileşenlerin sıcaklıklarına bakıyorum sıkıntı yok, işlemci ve ekran kartına underclock yapmayı denedim, ekran kartının voltajını az bir şey düşürmeyi denedim ama pek bilgim olmadığı için başarılı olamadım. İşlemci normalde 3.2 GHz, ben 2.2 GHz'de kullandım ekran kartının saat ve bellek hızlarını 200mhz civarı düşürdüm yine bir sonuç elde edemedim olan sadece performansıma oldu.

1 hafta öncesine kadar ağır oyunları yüksek ayarlarda çalıştırırken bu sorunu yaşıyordum ancak şimdi çok basit bir hareket yaparken bile kapanıyor. Ekran kartını çıkartıp hd graphics 530 ile devam etsem bu sorun çözülür mü?
J
3 yıl
batırmış gibi hissediyorum
2019 YKS'nin ardı günden beri elimden geldiğinde bir şeyler yapmaya çalıştım ama bugüne kadar 1 kitap bile bitirmedim, yarım yamalak bir şeyler yapa yapa bugüne kadar geldim ve düzenli çalışmadığım için çok pişman hissediyorum. Hedefim Boğaziçi İşletmeydi ama ihtimal bile veremiyorum şu anda kendime. Tytde 70-80 arası yapıyorum kolay denemelerde 80 üstüne çıktığım da oluyor ancak aytde berbatım 30-40 arası yapıyorum. Her şey için çok mu geç? Bugüne kadar umudum hiç yoktu ancak 1 ay daha sürenin olması limit türev integralın çıkması insanların afallaması umut oldu bana.

Size hala şans var mı, yok mu diye sormam hiçbir şeyi değiştirmeyecek en nihayetinde düzenli bir şekilde çalışmam gerekiyor ancak bu değişken durumlarda planlamanızı nasıl yapıyorsunuz, bana ne tavsiye edersiniz duymak istiyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.