S

Çavuş
05 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
Oyunu dengelemeyi beceremiyoruz demenin diğer şekli
R - Ecelin Çağrısı
BEKLEME SÜRESİ 120/90/60 saniye ⇒ 150/120/90 saniye

Riot diyorki bu heroyu bufflayamıyoruz çünkü profesyonel arenada çok güçlü oluyor, Bizde sadece profesyonel arenada kullanabilecek kadar nerfliyoruz böylece normal oyunda bu hero oynanamıyor. Nerfleri de sadece profesyonel arenada alındığı için ona göre nerfliyoruz. Normal oyuncular zaten bu heronun oyunda olmadığının farkında.

Peki ortada tek soru var madem böyle olacak bu heroyu neden çıkardınız ?

Potansiyel heroları oyuna eğlence katan bir faktör, ben xayah alıp q-e yaparak penta atmak istemiyorum. Riot xayahın cdr itemi çıkabilrdiğini ve ultisinin cd sinin düşük olduğunu biliyor.

Ben şahsen kalista otp olsam oyunu bırakırdım, bu heroya hiçbir şekilde buff gelmiyor.
S
7 yıl
silinsin
afasf
S
8 yıl
saç sorunu asosyallik...
Selam arkadaşlar alopecia universalis hastasıyım yaklaşık olarak 9 senedir falan var tedavi yöntemlerinin tamamı denendi açıkçası artık umududa kesmiş durumdayım.Hastalık hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için stresle ortaya çıkan bir rahatsızlık 1/250.000 de görülüyor normal alopeciadan farkı tedavisi normaline göre zor vücut kıllarımın tamamı yok.Karşı cinsle pek iletişim kuramadım özgüven eksikliginden ötürü bide tutucu bir ailem var 21 yaşında olmama ragmen babam sürekli karışıyor.Askerlikden muaf çıktım hastalıgım sayesinde.Dikkat eksikligi ve hiperaktivite oldugundan ötürüde derslere falan tam odaklanamıyorum meslek lisesi mezunuyum ilaç almadıgım taktirde ders dinleme olasılıgım yok.Aldıgım ilaç beni sanki olmadıgım birisi yapıyor bu özelligi beni mahvetti yaşamak işkence gibi geliyor önerisi olan arkadaşlar belirtirse sevinirim okuduğunuz için teşekkürler.
S
8 yıl
problemlerim...
Öncelikle selam arkadaşlar problemlerim bayagı derin ilk konum hatam olduysa affola:
Nereden başlasam bilemiyorum ama ilk okuldan beri kendimi her konuda baskılanmış hissediyorum.Şunu yapma bunu yapma sözleri can sıkıcı geliyor.Herşey ilk okul 6 da babamdan şiddet görmemle başladı başlarda herkes görüyor nolucak gibisinden düşünüyordu ailem.Belli bir süreden sonra gördügüm şiddetten ötürü alopesia universalis oldum.Doktorum 1 haftada bütün kıl ve saçlarım döküldügü için herhangi bir müdahale yapamadı.Sonrasında 7. sınıfda yüksek olan ders notlarım bir anda dibi gördü.Dikkat eksikligi ve hiperaktivite tanısı kondu ve concerta yazıldı.Hastalıgımdan ötürümü bilmem babamın her azarladıgı konuya karşı bir fobi oluşuyordu bende.6. sınıfdan beri birsürü anti depresan değiştirmişimdir.Gittigim dersanelerin çogunu yarıda bıraktım sebebini bilmiyorum.6. sınıfdan beridir hep bilgisayar başından oturan bir çocuk oldum doğru dürüst arkadaşım olmadı dışarıya çıktıgımda neden bilmem nefesimin daraldıgını hissediyordum özelliklede şapka takmadıgım zamanlarda bu durum artıyordu.Kalabalık ortamlarda hele nefes alış verişimi dahi hissediyordum.Ardından liseyi bir meslek lisesinde okudum lise 1 de concerta sayesinde notlarımın çogu 90 dı hoca sen narıyosun burda gibisinden laflar ediyordu dogal olarak.Lise 2 de artık trenle gitmek problem yarattıgından yolu yayan gidiyordum taki tren kazasına kadar gözümün önünde genç bir kız tren altında kaldı.Etkisini atmam çok uzun süremi aldı.Lise 1 başlarında dişlerime tel takıldıgından ötürü lise 4 e kadar insanlarla konuşamadım.Lise 4 de sürekli depresyona girdigimden ötürü psikiyatriye yatırıldım.Belli bir süre kaldıkdan sonra çıkışım yapıldı.

Şu anki durumum lise biteli kaç yıl oldu bilmiyorum yaşım 21.Askeri durum olarak askeriye muaf kararı verdi.Birde saçlarımı geri kazanmam birazcık güç kişiligim gelişim dönemini tamamladıgından ötürü.Ne yapıcağımı bazen gerçekden bilmiyorum ders çalışmak istesem bile bişey sanki beni engelliyormuş gibi geliyor.Geçen gene concerta başladıgımdan ötürü kişiligim anında degişti normalde çok gülen biriyimdir ama artık güler yüzüm yok.Karşı cinsle pek konuşma fırsatım olmadı.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.