M

Yüzbaşı
02 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
83 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
M
8 ay
Randevusuz araç muayenesi
Iyi aksamlar
ankara da randevusuz araç muayenesi oluyor mu??
M
10 ay
10 ekim yds sınavı hakkında
gençler yds sınavına gireceğim pcr testi filan zorunlu mu acaba?? böyle bir açıklama var mı?? aşı olmakya da pcr testi??
M
geçen yıl
İşlemci ne alayım?
Arkadaşlar bilgisayar toplayacağım ama işlemci olarak ryzen5 3600 3.2 mhz mi alayım? Kullancim amacim steamdeki oyunlari oynamak ve pubg mobile pubg tarzi oyunlar kasmasin rahat olsun istiyorum. 11 yildir laptop kullanıyorum ama performansi düştü :(
Kasa filan düşündüm ama işlemciye anakarta karar veremedim.
M
2 yıl
Tamamdır
.
M
3 yıl
Üniversite ders seçimleri
Dostlar 1. -2. - 3. Sinifin derslerini eksiksiz almama rağmen sistem beni 3. Sınıf 6. Donem olarak gösteriyor. Halbuki su an 4. Sınıf 7. Donem olması lazım neden böyle görünüyor anlamadim. 2. Sınıflardan bir tane dersi almamıştım. O yüzden olabilir mi? :(((
M
4 yıl
Kalorifer vanası kapalı? Ama beyaz başlık yok.
İyi akşamlar arkadaşlar kaloriferin vanası kapalı açmam lazım ama beyaz plastik başlık olmadığı için nasıl açacağımi bilmiyorum.
Kaç numara anahtar ile açman lazım ya da musluk başlığı metal olanlardan alsam açar mi?
< Resime gitmek için tıklayın >
M
5 yıl
sabaha yetişrimem gereken kısa çeviri
arkadaşlar çevirmem gereken parçalar var sabaha yetişmeli ki hızlı olması için buraya atıyorum. şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.


çok fazla yaşadım. Çok çok fazla . buna da çok komik ve absürt bir örnek vereyim. Bazen ben fotokopi çekerken, müşteriler fotokopiden çıkan şeyin tercüme olduğunu zannediyorlar. Yani tercümenin bu kadar kolay yapılabileceğini düşünüyorlar ya da başka bir müşterim telefon edip ben uzak bir yerden geleceğim, size mail atayım ,ben gelene kadar da onlar hallolmuş olur diye söylemişti bir geldi 8-9 sayfa tercüme ve tamamen doluydu. Bunlar bitmez dediğimde niye dedi, ben mail atıyorum siz çıkartırken direk onlar İngilizce çıkmıyor mu ? gibi anılarımız var tabi .absürt anılarımız bunlar.

ilk başladığımız zaman oldu.mesela kitap çeviriyorum aynı zamanda ben .4 tane kitap çevirimde var. İlk kitap geldiğinde ya ben niye bu işe girdim ki, hani hiç kitap çevirmeseydim dediğim oldu.çünkü kitap çok apayrı bir şey. Anadilinizine de çok hakim olmalısınız bunun için edebi yanınızda kuvvetli olması grekiyor . ilk öyle bir anım olmuştu zorlanmıştım.

çok komik tecrübelerimiz oluyor ,çok iyi tecrübelerimiz oluyor. 25 yıl deneyimim oldu herhalde. O kadar deneyimim var ki hangi birini anlatsam bilmiyorum. Örnek sorabilirsin. Benim aklıma hakikaten gelmedi. Çok fazla çünkü.
M
6 yıl
Metin2 gümüş cevheri dönüşüm
Arkadaşlar gümüş damarı kazdim. Lakin bir türlü gümüş simyacısı bulamadım. Yer metin2 Anadolu
M
6 yıl
20 lik diş
Üst 20 lik dişleri aldırmak istiyorum
Gömülü değiller lakin rahatsız ediyorlar
Aft çıkartabiliyor dişin bulunduğu bölge de. Bu iki dişi aynı anda alırlar mi? Dikişli mi olur dikişsiz mi?
M
7 yıl
Big brother kadar boş bir program yok.
Az önce biraz izledim. boş geldi - safi dedikodu - sesi kalin bir adam devamlı testere filmleri gibi direktif veriyor.. pehhhhh
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.