S

Yüzbaşı
22 Şubat 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
346 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 ay
Tv de Dolby Vision Devreye girince karanlık görüntü.
Arkadaşlar merhaba yanlış yere açtı isem kusura bakmayin. Elimde Yeni aldığım Beko B55 C985 Model Android Tv var. Tv nin renk kanal geçiş hızı sesli komut ne ararsanız çok beğendim. Ama 2 sorunum var..

Problem im Dolby Vision destekli filmler de Netflix-disney- amazon hiç fark etmeden rezalet bir görüntü veriyor. Resmen parlaklığı kısılmış kararmış bir ekran çıkıyor karşıma. Hdr de aynı problem yok ama film dolby vision destekli ise ve filmi açar açmaz vision logosu bildirimi geldiği anda film karanlık sahneler de hiç görünmez oluyor renkler soluk ekran karanlık parlaklık yok. Acaba sorun ne olabilir tv den mi kaynaklı genel bir problem mi ? Dolby Vision ibaresi çıktığı anda parlaklık ayarı vs hiç birşey de yapamıyoruz müdahale edemiorsun. Geri mi vermeliyim acaba. Tv den kaynaklı bir problem ise bu problemi yaşatmayacak görüntünün hakkını verecek 12 14 bin max bütçe ile bir tv önerebilirmisiniz ?
S
4 ay
Vitalik Başardı. Oyun camiasının gözü aydın.
Vitalik bugün gerçekleştiren pow dan posa geçiş için son denemesini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğini duyurdu arkadaşlar. 1000 TL ye 580 ler gelir mi dersiniz :)

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
Yeni bir tv alıcam. Lütfen sizin tavsiyenize ihtiyacım var.
Arkadaşlar beko dan bir TV almayı düşünüyorum. 55 YADA 50" boyutunda. Şimdiye dek 4K tv kullanmadım. Beko dan almamda ki sebeb senet ile alacak olmam. 3 TV ARASINDA kaldım. Kullanan kullanmış olan yada çevresinde duymuş bilmiş olan birisi var ise bilgilerini paylaşabilir ise çok sevinirim. Yada yine beko dan bunlar değil şu ürün daha iyi fiyat olarak maksimum 4000 tl civarinda bir tavsiye ederseniz yine çok minnete geçer. Benim aklımdaki 3 tv şunlar.

https://www.beko.com.tr/4k-uhd-tv/b55l-8900-5a-tv-ve-tv-unitesi

https://www.beko.com.tr/4k-uhd-tv/b49l-8900-5a-tv-ve-tv-unitesi

https://www.beko.com.tr/4k-uhd-tv/b50l-8870-5s-tv-ve-tv-unitesi

Sizce bunlarin arasinda en alinabiliri. En performanslısı hangisi olur. Şimdiden tşk ederim. Saygılar.
S
3 yıl
Rise of the tomb raider düşük fps.
Rise of the tomb raider oyunun da ultra grafikler de fps 30 40 arası gidip geliyor nadiren daha da aşağı düşüyor. İşlemci Q8400 ekran kartı Asus dual 1060 3gb tam 4 gn 800 mhz. Çok fazla darboğaz oluyor. İşlemcinin gücü yetmiyor aşikar. Bu oyunda acaba hangi grafik ayarlarını kısar isem işlemciye daha az yük bindirmis olurum?
S
3 yıl
Satılık 181 M Lords Mobile T4 Ve Yoldaş 4 AÇIK.
Depolar ve kasalar oldukça iyi durumda. 2 Ser milyar odun, taş ve cevher var. 250 milyon altın var. Araştırmalar iyi durumda, yoldaşlar özellikle 3. Seviye yoldaşlar çok iyi durumda özelliklerinin hepsi üst seviye de. Ücretsiz kahramanlar 1 ı hariç hepsi gold. T4 AÇIK, 310 K Muco, 142 K kutsal yıldız, banka da 44 k Muco. Oyunu aciliyetten dolayı satıyorum. Gmail ile bağlı tüm şifre ve gereken bilgiler verilecektir. Detay isteyenler sormak isteyenler yazabilir. İyi oyunlar. Referanslarım mevcuttur.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

Oyun forum dışına satılmıştır.
S
4 yıl
İş yerinden gönderilen İHTARNAME
İş yerine noter aracılığı ile 13.08.2018 den itibaren iş akdimi fesih ettiğime dair ihtarname gönderdim 13.08.2018 de aynı gun gönderdim. Karşı taraf bana 17.08.2018 de ihtarname göndermiş elime 27.08.2018 de geçti. İki gün içinde neden ise gelmedigimi bildirmemi aksi takdir de iş akdimi tazminatsız olarak fesih edeceklerini söylüyorlar. Şimdi benim sorum ben zaten bu ihtarname den 4 gün önce çekmişim fesih bildirimi mi tekrar dan cvp vermeme gerek varmı ? Cevap vermek gerekiyor ise yine noter aracılığı ile mi bildirecegim
S
4 yıl
Yasak kalktı ilk sonuçlar geldi.
İlk sonuçlar geldi. Bu sonuçlar biraz daha aşağı inecektir zamanla. Ama sonucun değişeceğini düşünmüyorum. Hayırlı uğurlu olsun.
S
5 yıl
Nerflix ilgili önemli bir problemim var
Arkadaşlar yeni bir telefon aldım huwai mate 10 lite mirror Share ile TV ye aktardigim da herşey gayet iyi YouTube den video, resimleri görmek telefondan izlediğim videoyu aktarmak herşey gayet iyi. Fakat netflix e bağlanıp bir film dizi herhangi birşey izlemek istediğimde ses var görüntü yok. Netflix menü görünüyor içerikler görünüyor filmi açtığım zaman altyazılar sağda ki soldaki ikonlar herşey olması gerektiği gibi ses de var ama nasıl oluyorsa görüntü yok. Altyazı dahi var ama görüntü yok. Bu gibi bir sorunu olan yada yardımcı olabilecek bir arkadaş var ise çok minnete geçer. İyi forumlar.
S
5 yıl
Merve Kavakçı Yeniden Türk Vatandaşı
18 Nisan 1999 seçimlerinde Fazilet Partisi'nden milletvekili seçilerek Meclis'e giren ve yemin törenine o dönem yasak olan başörtüsüyle katıldığı için hakkında soruşturma açılan ve sonrasında vatandaşlıktan çıkarılanMerve Kavakçı yeniden T.C. kimliğine kavuştu. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.
S
5 yıl
E6300 1.86 ghz overclock
E6300 1.86ghz işlemcim var bunu overclock ile kaça kadar çıkarabilirim. Soğutucum stok fan 2007 de almıştım pc yi. Şimdi r7 240 ekran kartı almak istiyorum ama işlemci sıkıntı çıkarır diye korkuyorum acaba sıkıntısız oc potansiyeli nedir bu işlemcinin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.