M

Yüzbaşı
12 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
5 yıl
Kategori listesi gözükmüyor
Örnek 2. El forumundaki alt kategoriler gözükmüyor


< Resime gitmek için tıklayın >


Cihaz: iPhone8,2 (10.3.3)
Sürüm: 2.0 (24253)
M
6 yıl
VW Golf 7 1.2 TSİ 2013 55000km
M
7 yıl
Bu Mazda 3 Alınır mı?
44e anlaştık ne diyorsunuz arkadaşlar. Ortalama şehir içi 10-11lt yakıyor. Araç temiz sorunsuz.
EREN OTOMOTİV'DEN 2011 MAZDA 3 İMPRESSİVE OTOMATİK HATASIZ
İlan No: 258216486
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-eren-otomotiv-den-2011-mazda-3-impressive-otomatik-hatasiz-258216486/detay
M
9 yıl
lowepro messenger 150 Kulananlar
Selam arkadaslar lowepro messenger 150 modelini kullanan arkadaslar varmı içene d7000 50mm / 18-105mm / 70-300 mm / flaş /şarj / iPad mini ve kablolar vs. Ne kadar kullanışlı Yetkili bayiisi Fotozeynepten 90TL ye alacağım size kullanlanımı ve fiyatı iyimi.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
ENİCAR SHERPA 300 hakkında
Merhaba elime enicar marka bir saat geçti bu saat ve marka hakkında pekbir türkçe kaynak bulamadım yalnız yabancı sitelerde satılan klasik fiyatlarını inceledim 300$ dan başlıyor elimdeki saatin değeri ne kadar eder acaba.
Satmayı düşünmüyorum sadece merak ediyorum birde emitasyon olması ihmalini yoktur galiba kalitesi hissediliyor.
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
M
10 yıl
2 haftadır internetim yok
S.A arkadaşlar yalım adsl kullanıyorum 2 bina ötemizde bize kutuya gelen kablo koptu kaç haftadır müşteri hizmetlerini arıyorum ama çözüm olmuyor şimdi 3 güne kadar kabloyu yaptılar karşı komşumda sorun giderildi ama benim internet hala yok acaba kutuya gelen kabloların değişme ihtimali var mı bugün kabloyu inceledim hepsi ayrı ayrı renklerde karışma ihtimali olmadığını düşünüyorum.
Şimdi ben bir elektrik çi çağırsam kutuya gelen kablolardan benim sinyali mi bulabilirmi.
M
10 yıl
iTunes satın aldığımparçalar gizlenmiş
arkadaşlar önceden satın almış olduğum müzik parçalarım Gizleme listeme eklenmiş ama bir türlü gizleme listesinden silemiyorum bir ekran kaydı yaptım sorunumu görsel olarak daha iyi anlatırım diye düşündüm..
apple destekle danışmanlan chat üzerinden konuştuk ama yarım yamalak ingilizcemle derdimi anlatamadım...

Videoyu izlemek için tıklayınız
M
10 yıl
Bankalar e-posta ekstrelerden 1 tl kesecek
Evet artık e-postalardan bile 1 tl taleb edeceklermiş.
Kredi kartı kanununa göre böyle bir hakkı yok ve ekstre göndermek zorunda.
Nasıl bu kadar rahat rahat kanunları çiğneyebiliyorlar devletin bu tefecilere artık bir dur demesi lazım nasıl göz yumarlar anlamiyorum.

Bankalar e-posta yoluyla gönderdikleri kredi kartı ve hesap ekstrelerinden de para almaya başladı. Bazı bankalar tarafından yeni başlanan uygulamayla, bir müşteri kredi kartı hesap özetlerini öğrenmek için bilgisayarlarına gönderilen e-postalara 1 lira ödemek zorunda kalıyor. Hürriyet’in haberine göre bazı bankalar nisan ayından itibaren müşterilerine gönderdikleri hesap ekstreleri için e-posta masrafı adı altında ücret yansıtmaya başladı. Haberde bir müşterinin masraf gerektirmeyen bu uygulama için yaptığı bütün girişimler de sonuçsuz kaldı. Bankaların bu bedeli üstlenmek istemeyen müşterilerine hesap ekstresi göndermeme yoluna gittiği kaydedildi. Şubelerdeki aşırı şükü azaltamak için müşterilerini internet ve telefon bankacılığına yönlendiren bankalar, bu defa sistemin yaygınlaşmasıyla birlikte komisyon uygulamasını internet bankacılığına kaydırdı. EFT işlemlerinin yanı sıra, bazı fatura ve başka banka ödemelerinde ekstra masraf alma uygulamaları devreye sokuldu. Öte yandan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, ‘Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Tasarısı’ üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmayla, ücret ve komisyonlarla ilgili düzenlemeler BDDK üzerinden gerçekleştirilecek. Bu ay içinde Meclis’e gönderilmesi beklenen yeni yasa tasarısı, bankaların uyguladığı ücret ve komsiyonları tamamen kaldırılmayacak. Ancak bunlarla ilgili önemli sınırlamalar getirecek.
M
11 yıl
Tv Aldım ben kursam sorun olurmu
Bugün tekonasadan panasonic TX-L42ETW5 aldım 1700 tl. Eve getirdim sehpa falan aldım kurmak için kutuyu falan açıp kursam servis sorun çıkarırmı garanti falan gibi.
M
11 yıl
47LW5500 VS 50PM6800
Arkadaşlar Teknosada
47LW5500 2011 model led tv + 7 gözlük 2000 tl.
50PM6800 2012 model plasma tv + 2 (Şajlı) gözlük 1800 tl

İki model arasında kaldım plasmanın eski modellere göre daha az ısınma ve daha az elektrik tüketme ve bir çok dosya formatı DTS desteği dahil destekliyor. Plasmanın görüntüsü led tv ye göre daha gerçekçi gibi ama led kadar renkler canlı değil 3D performansı oldukça iyi. 47LW5500 almaya gitmiştim ama teknosadaki satış temsilcisi plazmayı gösterince kafam karıştı fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.