R

Yarbay
03 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
355 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 yıl
TOPLADIĞIM SİSTEM HAKKINDAKİ YORUMLARINIZ DÜŞÜNCELERİNİZ
Arkadaşlar öncelikle bu resim bu şekilde yüzlerce konu açılıp bu sistemlerin toplanmadığını iddia eden arkadaşlarıma ve ondan sonra da forumdaki diğer arkadaşlarımın da içerisinde en ufak bir tereddüt ve şüphe kalmaması için İmzada ne ise o Konu hava atmak gösteriş yapmak v.b bir sebep ile açılmamıştır Açılış sebebini en başta açıkladım Lütfen farklı yerlere çekilmesin saygılarımla.

İşlemci piyasa da olmadığı için mevcut değil Ses kartı da SLI yapacağım için eğer sistemin tamamına uygun olursa Yani ekran kartlarına pek yakın olacak olursa sistemi topladıktan sonra karar vereceğim ona göre alınacak.

< Resime gitmek için tıklayın >
R
8 yıl
MSİ GTX 780 Lightning LAZIM ?
Arkadaslar bana bu kart lazım güvenilir nereden bulabilir ve alabilirim yardım eder misiniz pek bulamadım 2 tane lazım bu arada ?
R
8 yıl
Core i7 4770K Hakkında Bir Soru Ustalar İçeri Lütfen
4770K 780 SLI'yı tam olarak doğru dürüst kaç GHz'da besler ?
R
8 yıl
KERNEL_DATA_İNPAGE_ERROR HATASI YARDIM
Arkadaslar söz konusu hata bu ntfs.sys stop 0x0000007a aldığımız hata bu ramleri değiştirip başka ramler ile denedik sorun yok hdd'yi hd tune ile taradık bad sector yok Güvenli mod'da cmd'yi yönetici olarak çalıştırıp CHKDSK/R ve CHKDSK C:/F /R'de yaptık Yardımlarınızı bekliyoruz.
R
8 yıl
İntel Core i7 4790K Hakkında Bir Soru
Arkadaşlar söz konusu işlemci Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak bilgisi olan var mı ?
R
8 yıl
i7 4770K'lar Hakkında Bir Soru
Arkadaşlar söz konusu işlemcilerin çoğu ve geneli 4.0 GHz üzerine rahat olarak çıkmakta mı ?
R
8 yıl
Ramleri Test Etmek YARDIM ?
Arkadaşlar ramlerimizi test etmek istiyoruz bunu nasıl hangi programla yapabiliriz detaylıca bir yardımcı olursanız sevinirim Bilgisayarda mavi ekran hataları almaktayız sürekli yardımcı olursanız sevinirim.
R
8 yıl
Asus ROG Matrix Gtx 780Ti ve Strix Serisi
Arkadaşlar konu başlığındaki ekran kartları ne zaman Türkiye'de satışa sunulacak bir bilginiz var mı ? Zira ROG Matrix 290x Türkiye'de listelendi şuan stok yok listelendiyse kısa süre içerisinde stoklara da girecektir.
R
8 yıl
Kural dışı başlık
4790K

32gb ram

Gtx780SLI

1 tane 1 tb hdd ve 250 gb ssd kullanılacak

Ses kartı takılacak overclock yapılacak

Arkadaşlar böyle bir sistemi Corsair RM 1000 uzun yıllar sorunsuz sıkıntısız çalıştırır mı Bir de böyle bir sistemin çekeceği güç aşağı yukarı ne olur sisteme sıvı soğutma birkaç tane de fan takılacak fan kontrolcü de mevcut.
R
8 yıl
EVGA GÜÇ KAYNAKLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN
Arkadaslar söz konusu güç kaynaklarını corsair güç kaynakları ile karşılaştırırsak hangisi daha ağır basar yani hangisi kaliteli ve evga'yı Türkiye'ye getiren kim ve corsair gibi bir arıza ile karşılaştığımızda birebir değişim seçeneği mevcut mudur ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.