S

Yüzbaşı
31 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
88 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
9 ay
Yarına doktor randevusu aldım, ceza almadan muayeneye gidebilir miyim ?
Başlıkta söylediğim gibi, Dahiliye'ye randevu aldım. Vitamin eksikliğim var sol tarafım uyuşuk, randevumu gece yarısı anca bulabildim. MHRS'de randevum görünüyor ve telefonuma sms de geldi. Yine de yarın bir sürprizle karşılaşmak istemiyorum. Polisle bir problem yaşar mıyım ?
S
2 yıl
Pandemi destek 3.faz ödemesi yapılan var mı ?
< Resime gitmek için tıklayın >
Devletimizin vatandaşa uygun kriterlerde olduğu takdirde 1000 lira desteğini biliyorsunuz. Ücretli öğretmenim, ve zararım karşılanacak düşüncesiyle 1 ve 2 ye başvurmadım. 3.Faz'a başvurdum ve hala inceleme aşamasında ve süreç devam ediyor yazıyor. Başvurduğum tarih 23 Nisan. Ne zaman sonuçlanacağını bilen forumdaşlarım var mı ?
S
3 yıl
Sevgilinizle iş cinsel iliskiye gelene kadar kendinizi Nasıl dizginliyorsunuz ?
En son 3 yıl once sevgilim oldu , onla birlikte iken sürekli mevzuyu sekse getirmeye çalışırdım ve olmazdı tabi o zaman bakir olmamanın da cok büyük etkisi vardı hatta en büyük sebepti. Bu sene şubatta en sonunda iliskiye girdim tabi paralı idi.
Kafam biraz daha rahat. Siz konu cinsellige gelene kadar kendinizi Nasıl gizliyorsunuz Nasıl zaptedebiliyorsunuz ?
S
3 yıl
Nasıl iş bulabilirim ?
30 mayısta okul bitti ertesi gün Akasya AVM'deki 10-12 mağazaya başvurdum. 3 tanesi ihtiyaç yok dedi geri kalanında ya forum doldurdum yada internetten başvurdum ama hiçbir geri dönüş olmadı . 3 ay boyunca çalışabileceğim asgari ücretli avm mağazası istemiştim henüz bulamadım . Piyasa bu kadar sıkıntılı mı beyler , yoksa yanlış yerde mi iş arıyorum ? Cevrede eleman arayan bildiginiz öncelikli avm olmak üzere mağazalar var mi ?
S
3 yıl
Üniversitede 4. yılım ve halen yalnızım gerçek anlamda arkadaşım yok
Hazırlık dahil 4.yılım. Doğuş üniversitesindeyim.Liseden beri olan ve aynı okulda olduğumuz 2 arkadaşım hariç yalnızım.Ne karşı cinsten bir ilgi ne de muhabbet edilecek biri bulamıyorum.Tipimin iyi olduğunu söylüyorlar fakat inanmıyorum eğer öyle olsaydı bu sıkıntıları yaşamazdım. 23 yaşındayım son 10 yılda 1 sevgilim oldu,eğer cidden yakışıklı olsaydım 10 yılda 1 değil 10 günde 1 olurdu .

Şu yaşıma kadar çok defa reddedildim belki bu kendimi geri plana koymaya itmiştir.Geçen sene psikiyatriye gittim herşeyi olduğu gibi anlattım anksiyete bozukluğu teşhisi kondu.Antidepresan ve uyku ilacı kullanmaya başladım. İlaçlar olağanüstü etki gösterdi kafamdaki tüm olumsuz ve kötü düşünceleri aldı götürdü kullanmadan önceye göre %400 daha iyi oldum diyebilirim.Okula başladığım için uyku ilacını bıraktım .Anti depresanı 1 yılı aşkın bir süredir kullanıyorum sadece şu anda 4 gündür kullanmıyorum ve yine bunalmaya moralim bozulmaya başladı, en tipsizin yanında bile kız var benim çevremde dişi sinek bile yok diye. Derslerimi falan saymıyorum bile. 3 senedir 1. sınıf derslerini alıyorum 30 da falan biter okul herhalde.

Bu başarısızlık ve isteksizlik halinin en büyük , EN BÜYÜK sebebi karşı cinsle hiçbir etkileşimim olmaması ve sevilmiyor oluşum.
BAKIN BUNA DİKKAT, SEKS VE MÜNASEBET DEMİYORUM. Şubat ayında 2 defa kadınla birlikte oldum şu an seks arka planda ,ben biri tarafından sevilmek istiyorum,cidden beni sevip değer verdiği için sarılsın ve yanımda olsun istiyorum. Para verdiğim için birlikte olan değil sevdiği için birlikte olan ve zaman geçiren istiyorum. 4 ay öncesine kadar kadın olsun da parayla yatsam bile önemli değil diyordum ama çok çok çok yanılmışım. Şimdi bu durum kendimi sadece para ile benle birlikte olacak kadınlar olduğunu düşünmeye itiyor. Halbuki çok yanılmışım keşke bir kadının içine girip çıkacağım diye para ile yapmasaydım kendimi şu an aşırı değersiz hissediyorum. Karşı cinsten değer görmek istiyorum sevgi görmek istiyorum saygı görmek istiyorum,biri için önemli olmak istiyorum. Şu anda seks değil sevilmek istiyorum.
S
3 yıl
Başarısızlığın vücut bulmuş haliyim.
Yaş 23 , cinsel deneyimim olmadı , öpüşme bile olmadı. Bölümüm kız ağırlıklı 3 senedir hiçbir bok olmadı.
Çevremden yakışıklı olduğumu duydum fakat hiçbir faydasını görmedim.
Boyum 187 kilom 75 saçıma sakalıma dikkat ederim.
Bana bakan kızlar olduğunu görüyorum (dışarda okulda minibüste vb.) , ama bakışmadan öteye gitmiyor.
Benim de yanlış düşüncelerim var tabi, mesela sevgililik durumu gözümde aşırı derecede gereksiz ve yorucu geliyor.
Seks elde etmek için 2-3 ay yoğun uğraş gerektiriyor.
Akıl verebilecek abilerimi bekliyorum. Sevgiler
S
4 yıl
Devamsızlıktan 1 dersten kaldım okula gidesim gelmiyor
3 senedir üniversitedeyim fakat bir türlü alışamadım, kendimi oraya ait hissedemedim. Her gün okula gider, 1-2 saat durur çıkarım. Sınıfta 1 tane yakın arkadaşım var ona sorar ondan not alabilirsem alır vizelere öyle çalışırım. Sınıfta 2 kişi hariç kimseyi tanımıyorum okulda da 5 kişidir.Hiçbir keyfi yok, zaman geçirmek için okula gidiyorum.Yaşım 22 oldu 4 yıllık bölümdeyim hazırlıkla birlikte 3.senem. Bu gidişle 7 seneye anca biter gibi gözüküyor.İngiliz edebiyatı okuyorum 2 senedir tüm dersleri bıraktım okula gitmedim bu finallerde elimden geleni yapacağım ama 2 dersten fazla bırakırsam 2 yıllığa geçmeyi düşünüyorum. Beyler Allah aşkına bir akıl verin ,bu okulu dersleri nasıl sevebilirim,bu içime kapanıklığımı nasıl yenebilirim ?
S
4 yıl
Görev yöneticisi FPS'i artırıyor.
Beyler çok tuhaf bir durum. İyi bir bilgisayara sahibim. (Gtx 970, AMD 8350)
Fakat bazı oyunlara girince fps 30-40 arası seyrediyor,ctrl alt del yapıp görev yöneticisi açıp kapatınca oyun fps i artıyor.
Böyle birşeyle daha önce karşılaşmadım,bu durumu izah edebilece olan veya başına gelmiş olan var mı ?
S
5 yıl
Mağaza açılmıyor (TR)
dün mağaza açılıyordu fakat server değişimi kapalıydı , bugün komple mağaza kapalı , 2 bilgisayardan denedik ve mağazaya giremiyoruz , genel bir problem mi acaba ?
S
6 yıl
Harici Hard diskim açılmıyor
taktığımda adı ve boyutu ile değil sadece yerel disk adıyla görünüyor ,içine girilmiyor . İçini açmak için chkdsk uygulamam gerekiyor. Sorunu nedir . kalıcı bir çözümü var mı sürekli chkdsk yapmaktan sıkıldım. 1-2 gün normal bağlanıyor sonradan yine gözükmüyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.