Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Sevgilinizle iş cinsel iliskiye gelene kadar kendinizi Nasıl dizginliyorsunuz ?

S Shodaime Konu Sahibi
3 yıl (781 mesaj)
En son 3 yıl once sevgilim oldu , onla birlikte iken sürekli mevzuyu sekse getirmeye çalışırdım ve olmazdı tabi o zaman bakir olmamanın da cok büyük etkisi vardı hatta en büyük sebepti. Bu sene şubatta en sonunda iliskiye girdim tabi paralı idi.
Kafam biraz daha rahat. Siz konu cinsellige gelene kadar kendinizi Nasıl gizliyorsunuz Nasıl zaptedebiliyorsunuz ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V VolcanoPower
3 yıl (648 mesaj)
şişme bebeq keyf odamda patlatana kadar kankk
T trustem.111
3 yıl (516 mesaj)
Hayat seksten ibaret değil. Konuyu cinselliğe getirmeye çalışmak filan bunlar doğal akış içinde olmadığı için kadına kendini hayat kadını gibi hissettirebilirsin bu tavırlarınla ki bu çok alçakça bir durum olur. Kimseye böyle hissettirmeye hakkın yok.

Konuya karşındakinin de insan olduğunu, hislerinin, duygularının olduğunu idrak ederek başlayabilirsin. Sonra aradigina karar vermen gerekir: hızlı ama duygusuz bir seks hayatı mı, sevgi ve ilgiyle zaman içinde kendiliğinden gelişen bir yakınlaşma mı? Çünkü insanlar bambaşkalar ve biraz iletişim kurarak kimin hangi tip insan olduğunu anlayabilirsin. Sonra da ona göre tercihlerini değiştirirsin.

İnsanı hayvandan ayırt eden temel şey zaten karşı cinsle iletişim kurarken aklının sadece cinselliğe calismamasidir...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.