G

Yüzbaşı
19 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
G
2 yıl
Arkadaşlar bu şarkının adı ne? Kaç saattir atıyorum help pls
Sabah instagramda srna şenerin storysinde denk geldim şarkıyı önceden de dinlemiştim ama bir türlü adını hatırlayamadım :(


https://youtu.be/EvBAwqY0-cI
G
2 yıl
Mate 10 lite almayı düşünüyorum. Bluetooth kulaklık sorunu var mı?
Arkadaşlar Note 5 telefonumun bozulması üzerine uygun fiyatlı bir telefon arayışına çıktım. Mate 10 lite'ı gözüme kestirdim 1700 e bulunabiliyor. Ben de alayım dedim ama Anker marka bluetooth kulaklık kullanıyorum. Seste cızırtı var diyorlar halen devam ediyorsa benim için büyük bir sorun olur. Acaba kullananlar varsa sorun düzeldi mi?
G
3 yıl
Ege Üniversitesinde,İstanbul Üniversitesinde ve İTÜ'de Elelktrik Elektronik okuyanlar
Merhabalar ben bu okullandan birinin elektrik elektronik mühendisliği bölümünden veya İTÜ elektronik haberleşme mühendisliği bölümünden yaz okulu almayı düşünüyorum da orada okuyanlar bana özelden ulaşabilir mi rica etsem.

G
4 yıl
Aşırı Hayvan Sever Kız Arkadaş İçin Hediye
Eveet arkadaşlar hayvanları aşırı seven onları her koşulda savunan falan bir kız arkadaşım var. Güzel bir doğum günü hediyesi arıyorum ama bulamadım. Şimdi pelüş hayvan alacam çok klişe olacak. Daha yaratıcı bir şey arıyorum.

Şimdi aklıma şöyle bir şey de geldi. Mesela fiziksel bir şey değil de mesela bir barınak veya tüm gün hayvanlarla kedilerle köpeklerle oynayabileceği bir gezi de planlayabilirim diye düşündüm. Daha 2 hafta vaktim var ama şimdiden ayarlamam lazım yoksa peluş veya çikolata almak zorunda kalacam
G
4 yıl
Dubai de yaşayan tanıdığı yaşan vs var mı?
Herkesin bir hedefi vardır ya benimki de dubai de yaşamak. Çok araştırdım. Elektronik haberleşme mühendisliği öğrencisiyim. B2 seviyesi ingilizcem var. Biraz da Almancam. Orada işe girip oraya yerleşmek istiyorum. Ama anladığım kadarıyla önce burada tecrübe edinip öyle gitmek gerekiyormuş. Bizim bölüm için iş olanağı da ilanlara baktığım kadarıyla oldukça fazla. Ama ben 2. Stajımı (25gün) orada yapmak istedim öncelik olarak. Bugün firmalara mail atmaya başladım. Sorun şu ki astarı yüzünden pahalıya gelecek. Sade staj ev desek. Hiç gezme olmadan 1 ay yaşamak 7000 tl ye falan mal olacak gibi görünüyor. O para da bende yok. Ne önerirsiniz?
G
4 yıl
Antalya'yı Bilenler Yardımcı Olabilir Mi?
Merhabalar sevgili forumdaşlar.
Biz arkadaşlarla bu haftasonu Antalyaya gideceğiz. Hiç gitmedik önceden. Biz Konyaaltında polisevinin orada kalacağız. Ama Konyaaltı plajı taşlı olduğu için Lara'ya gitmeyi düşündük. Konyaaltında paralı da olsa girebileceğimiz güzel plaj var mı? Ya da laraya nasıl ulaşırız oradan?
G
4 yıl
silinebilir
Silinebilir
G
4 yıl
i5 7500 mü i3 7350k mı? Bir de ekrankartı?
Arkadaşlar internetten bir arkadaşımın sorusuna yanıt bulamamam üzerine sizlere sorayım dedim. i3 7350k ile i5 7500 arasında pek fiyat farkı yok. Ancak anakartı z serisi yapmak ve soğtucu fiyatı arttıracak etmen bunun farkındayım. Ancak hangisi oyun için daha iyi olur karar veremedim. Ya da i3 7350k nın anakart soğutucu masrafı değer mi?

Bir de bu sistemin darboğaz yapmadan kaldırabileceği maksimum ekran kartı nedir?
G
4 yıl
Bugün benim doğum günüm. Kendimi ifşa ediyorum
Evet söylediğim gibi bugün benim doğum günüm. Ben de farklılık olsun diye kendimi ifşa etmeye karar verdim.

Edit: Doğum günüm geçti yorum atıp kutlayanlara teşekkürler...
G
4 yıl
YDS Sınavına Başvurdum Üniversite Öğrencisiyim Tavsiye Var Mı?
Merhabalar,

Elektronik ve haberleşme mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. 2 Nisan da olacak YDS için başvurdum. İlk kez YDS ye gireceğim. Amaç ne kadar yapabildiğimi öğrenmek. Merak ediyordum. Yani kötü almam benim için çok sorun değil. Ama hiç de çalışmadan girmeyim diyorum. 2 Nisan'a kadar nasıl bir çalışma tavsiye edersiniz?

Edit: İngilizce Seviyem Upper-Intermediate
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.