A

Teğmen
16 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
5 yıl
İMAJ ALIP LİVE CD YAPMAK İSTİYORUM
Arkadaşlar Merhabalar eski bilgisayarımı uzun süredir kullanmıyorum ancak içerisinde kurulu halde bir sürü program vb bilgilerim var. Eski bilgisayarımdaki diski yeni bilgisayarıma harici olarak bağlayıp içerisindeki işletim sisteminin yedeğini alıp winpe gibi kullanmak istiyorum (yani eski bilgisayarımı alıp masaüstümü görüyor gibi yapmak istiyorum) ancak bunu yapacak hiç bir uygulama bulamadım. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. Diskimde birazcık sıkıntı var bazı yerlerinde bad sector var o yüzden aomei vb program ile imaj almakta sorun yaşadım acronis ile de almak istediğim zorla aldım. Tekraren konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.
A
6 yıl
Silinsin.
Merhabalar yanlışlıkla açıldı silinirse memnun olurum.
A
6 yıl
1900 TL YE OYUN BİLGİSAYARA TAVSİYESİ
Arkadaşlar merhabalar 1900 tl bütçem var ve bir oyun bilgisayarı toplatmak istiyorum. İntel yada Amd platform farketmez önemli olan son çıkan oyunları rahatlıkla oynatsın yeter. Sadece kasaya ihtiyacım var bilgi olan arkadaşlar yardım bekliyorum şimdiden çok ama çok teşekkürler.
A
6 yıl
14'' İnçlik ultrabook veya notebook öneriniz.
Arkadaşlar merhabalar 14'' İnç bir adet bilgisayar satın alacağım maksimum bütçem 2350 tl, lenovo, asus veya dell gibi markalara ait bilgisayar almak istiyorum toshiba da olabilir i5 işlemcili önerebileceğiniz bir ürün varmı acaba.
A
6 yıl
Lenovo z5070-432064 model bilgisayar değişimi.
Arkadaşlar Merhabalar 21 mayıs 2015 tarihinde gittigidiyorda bir mağazadan lenovo z5070-432064 model bilgisayar satın aldım. Aynı bilgisayar bimeks, teknosa vb firmalarda 2750 tl civarında idi. Bende gittigidiyor dan hediye çeki ile beraber 2000 tl ye aldım. Ürünü aldıktan sonra toucpad sorunu oluşmaya başladı lenovo garantiye gönderdim üst paneli komple değiştirip geri gönderdiler fakat sorun yine devam etti bende ikinci kez ürünü yine gönderdim , Lenovo bana ürünü değiştirebilirsiniz diyor bende tamam dedim ama ürünü aldığınız yere götürüp değiştireceksiniz diyor aldığım yer olan gittigidiyor daki mağaza piyasadan çekilmiş bundan dolayı da distribütör olan armada değiştirecek diyor. Armada yı aradım kontrol etti tamam ürünü değiştiririz ama bu üründen elimizde yok diyor farklı bir ürün göndeririz diyor. Sıkıntı olan ise şu ana ne gibi ürün gönderirler ilgili kişiye sorduğumda stokta ne varsa onu göndeririz diyorlar siz ne önerirsiniz, ne yapmalıyım konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler ise çok memnun olurum.
A
7 yıl
Maximum 2350 tl ye 4k televizyon önerisi
Merhabalar net 2350 tl bütçem var bir tane televizyon almak istiyorum herkese lg öneriyor daha doğrusu lg modelleri hoşumuza gidiyor enaz 46 inç ve üstü 50 inçe kadar bir televizyon almak istiyorum smart tv, 3d, 4k ultra ve monitör olarak ta kullanabileceğim ayrıca android sistemi olan televizyon olursa çok güzel olur bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.
A
7 yıl
NASIL BİR WİFİ KAMERA ALAYIM.
Arkadaşlar merhabalar dairemin kapısına bir adet wifi kamera almak istiyorum amacım kablosuz olsun beni uğraştırmasın istiyorum. Kamerayı kapıya koyup wifi ile bağlayıp istediğim zaman iş yerimden bağlanıp dairemin kapısını görmek istiyorum. Piyasada o kadar marka ve model var ki hangisini alacağım bilmiyorum bütçem çok fazla yok ne yazık ki. En uygun en iş görür model ve marka hangisidir link olarak da gösterebilirseniz çok ama çok memnun olurum.
A
7 yıl
Encase 6 veya 7 sürümünü full olarak arıyorum.
Arkadaşlar merhabalar encase programını arıyorum her yere baktım ama hiçbir bilgi bulamadım. Encase v7 yada 6 sürümü de olur yeterki full olsun yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise çok ama çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
A
7 yıl
maksimum 1250 tl ye kadar samsung televizyon önerisi
Merhaba arkadaşlar bir tane televizyon alacağım telefonum ile uyumlu olması açısında samsung marka bir televizyon düşünüyorum benim için en önemli ayrıntı dahili uydu alıcısı olması. Önerilerinizi için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
A
8 yıl
MAKSİMuM 1500 TL YE TELEVİZYON TAVSİYESİ.
Arkadaşlar Merhabalar yeni evleneceğim için televizyon alacağım ama bu piyasayı hiç bilmiyorum. Maksimum 1500 tl bütçem var daha aşağı fiyatlarda önerebileceğiniz modeller olursa çok sevinirim. Smart tv ve 3d özellikli televizyonlar var diyorlar pek anlamıyorum hangisini almalı bana birkaç tane alternatif seçeneklerle cevap verebilirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.