B

Çavuş
24 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
15 yıl
biri bana anlatsın
arkadaşlar,mesajları okurken,enteresan bişeyle karşılaşıyorum..hemen herkes,silence,sleep vs.. damagesi olmayan skilleri tutturmak ya da yedirmek için silaha enchant basılmasından bahsediyo..
ben buna katılmıyorum..hatta okçulardaki stun un tutma şansının da enchantla bi alakası olduğunu düşünmüyorum..stun shot kullandığında,eğer silah enchantlıysa daha fazla damage verir,evet,ama stun olma ihtimalini arttirmaz bence..elbette yanılıyor da olabilirim..

en önemli sorum da şu,daha önce de bi konu içerisinde yazmıştım,madem bu tip skiller silah enchantıyla alakalı, ben bir DA kullanıcısı olarak,shield stun umun daha etkili olması için shielda enchant mı basmalıyım? ya da,ptakla alakalı ise,oyundaki en kuvvetli stunun ortalama 500 ptaklı DA ve paladinde olması nasıl açıklanır?
B
15 yıl
warlord hakkında..
selamlar..arkadaşlar,aranızda düşük rateli bir serverda (+100 silah falan olmadan..) warlord oynayan var mı? lvling sıkıcı mı? tek başına oynamak kolay mı?püf noktaları neler? (yaratık topla,git sırtını duvara daya,vur falan..bu tamam da,benim öğrenmek istediğim kilit skilleri,stratejileri)

hiç oynamadığım bi kaç char kaldı,c5 te eklenen skillerinin de oldukça iyi olduğunu gördüm..oynamayı düşünüyorum..yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
B
15 yıl
c5 skill,shackle
selamlar..en beğendiğim char olan DA a c5 te 2 skill eklenmiş.biri rakibin critik vuruşunu düşürüyo..çok ta kullanışlı degil.ama digeri,yani shackle,root/hold yapiyo..gerçekten harika olmuş..C4 te beast ss koyarak panterimizi çok daha kuvvetlendiren,c5 te de hold skillini koyarak,kaçanları yakalamamızı sağlayan l2 yetkililerinden,c6 da da bi zahmet iron heart benzeri bi skill koymalarini bekliyorum:P o zaman kusursuz olucaz:))))
ayrıca,c5,adam gibi server arayanlara olympusu önerebilirim..3x..lag,bug yok..herşey çalışıyo..


DRUİD İS BACK
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.