T

Yarbay
31 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
158 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
T
4 ay
Format Sonrası İşlemci Yanıyor
Bilgisayarımda çok gereksiz dosya olması üzerine format attım ve w10 kullanıyordum yine w10 kullanıyorum. Her şey problemsizken format sonrası işlemcim herhangi bir oyunda 85-90-100’leri görmeye ve bilgisayar da kendini kapatmaya başladı. Macun yenilememe rağmen sorun devam ediyor. Farklı yaptığım tek şey format atmam. Her şey aynı ve 60 dereceyi zor gören işlemcim şuan 90’a zor düşüyor. Sıvı soğutucumdan da takır tukur sesler geliyor belki önceden de geliyordu ama dikkat etmemiştim.

işlemci: ryzen9 5900x
yardımcı olursanız sevinirim oyuna girmeye korkar oldum.
T
10 ay
Kaç Gündür Çözüm Bulamıyorum Lütfen Yardım (Exploit Protection)
Selamlar,

Exploit Protection kısmında ayar değiştirmem gerekiyor fakat asla giremiyorum. Bana ''Beklenmeyen hata. Üzgünüz bir sorunla karşılaştık. Lütfen yeniden deneyin.'' hatası veriyor.
Şunu çözene günlerce dua edicem arkadaş, kaç gündür ne yaptıysam giremiyorum. Var mıdır bir çözümü ?
T
12 ay
Gta Vice City Stories ve Liberty City Stories PC’de Oynamak
Arkadaslar böyle bir sey mümkün mü ? Baktığım hiçbir yerde bulamadım. Bilgisi olan paylaşabilir mi acaba ? Merak ediyorum bu iki oyunu.
T
geçen yıl
Bilen Varsa Lütfen Yardım (OBS ile Kayıt Sorunu)
Arkadaşlar selamlar,
Yeni işlemci aldım. Ama ne hikmetse aldığım işlemciden sonra obs veya streamlabsde kayıt hiçbir şekilde yapamıyorum. Ne işlemciden, ne de ekran kartından. Kaydı başlatıyorum, oyun oynadıgım esnada hiçbir sorun yokken, kayıt ettiğim video dona dona ilerliyor. Oyun 100fps iken video 3 fps ilerliyor. Fifada da, Witcher 3’te de, GTA 5’te de böyle bu durum. Ama Nvidia’nın ekran kaydıyla kayıt yaptığımda görüntü cam gibi, akıcılığı da yağ gibi. Ben bu durumu streamlabs veya obste neden yaşayamıyorum ? 50 yer araştırdım çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Denemediğim şey kalmadı bu arada, simple ayarlarda da olmadı, advanced ayarlarda da. Bit rate düşük verdim, yüksek verdim yine takılıyor video. Very fast aldım, slowa aldım aynı şekilde.

ekran kartı: rtx2080
işlemci: ryzen9 5900x

Bilen varsa gözünü seveyim yardımcı olsun 2 gündür bununla uğraşıyorum.
T
geçen yıl
Bu İşlemciler Aynı mı ?
Merhaba arkadaşlar, ryzen 9 5900x almak istiyorum. Hepsiburada da diğer marketlerden daha ucuz olduğunu fark ettim lakin kutusunda 5 yazıyor. Diğer marketlerde 9 yazıyor acaba itopyadaki işlemciyle hepsiburada'daki işlemciler farklı mı ? Farklıysa neresi farklı ? Değilse hepsiburada'daki görsel yanlış mı konulmuş ?

https://www.hepsiburada.com/amd-ryzen-9-5900x-3-7ghz-70-mb-cache-am4-islemci-p-HBV0000140QBY

https://www.itopya.com/amd-ryzen-9-5900x-37ghz-64mb-onbellek-12-cekirdek-am4-7nm-islemci//

Yardımcı olursanız sevinirim.
T
geçen yıl
Laptop Ethernet Kablosunu Görmüyor Yardım
Selam arkadaşlar, laptobumda ethernet kablosu takılı fakat görmüyor, kablosuz internete bağlanıyor. Bunun çözümü için ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz ?
T
2 yıl
Plus İndirim Hatası
Plus 12 aylık 180 tl gözükürken satın alma kısmına gelince 240 tl oluyor. Bunun sebebi nedir bilgisi olan var mı ?
T
2 yıl
Özel Okul mu Açık Öğretim mi
Arkadaşlar selamlar. Yeğenim 12. sınıfa bu sene yeni geçti. Özel okulda okuyordu yalnız bu sene virüs nedeniyle onu okula göndermek istemiyor ailesi. Ekstradan garanti olmayan eğitim senesinde 20bin tl istiyorlar.
Okul açık olsa bile her yerden virüs gelme ihtimali var. Ailesi de bir kere dışarıya adımlarını atmamışlar mecburi olmadığı zaman.

Şimdi sizce bu sene onu açık öğretime alıp, 12. Sınıfı bitirdikten sonra seneye sağlam bir dershanede eğitim görmesi daha mantıklı olur mu ?

Eğer olur derseniz 12. Sınıfı açıktan okuyunca obp falan ne olacak nasıl düzenlenecek bilgisi olan var mı ?
T
2 yıl
Muharrem İnce Kazanabilir mi ?
İnce'yi aday olmadan önceki, mecliste yaptığı sağlam konuşmalardan beri takip eder ve desteklerdim. Yalnız son seçimden sonra hakkını aramaması gözümdeki değerini bir hayli bitirdi. Sizce önümüzdeki seçimde İnce, RTE'ye karşı kazanacak olan aday mıdır ?Değilse sizce kim aday olmalıdır, kim kazanabilir ?
T
2 yıl
Sistem İçin Jeneratör UPS Güç Kaynağı Önerisi
Selam arkadaşlar. Binamda sürekli elektrik kesintileri oluyor. Elektrik kesintisinden sonra bilgisayarımı 20-30 dakika idare ettirecek bir UPS Jeneratör tavsiyeniz var mıdır ? Bilgisayar yanacak böyle giderse yardımlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.