Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
306
Cevap
22003
Tıklama
-3
Öne Çıkarma
Cevap: Prison Break mi; Breaking Bad mi? (16. sayfa)

G GriPaltoluAdam
9 ay (98 mesaj)
iki dizi içerik işleyiş ve tarz olarak birbirinden çok farklı. Prison Break ikinci sezonda bitmeliydi. Ama dizinin ekmeğini yemek için gereksiz ve saçma bir şekilde uzattılar hatta son sezon o kadar çok mantık hatasıyla doluydu ki, ilk iki sezonun efsanesini gömdüler resmen.

Breaking Bad ise sonradan açılan dizilerden. İlk iki sezonda karakterler ve konu oturtulup sonraki sezonlarda hep üzerine koyarak ilerledi. Ama Prison Break gibi ilk iki sezon derinliği bulmacalar çözme, hadi bakalım bu da nereden çıktı şimdi diyeceğimiz durumlar breaking Bad dizisinde çok yok. benim fikrim yeniden izlenebilir dizi hangisi derseniz, yani o zamanı harcamaya değecek olan Prison Break ama ilk iki sezon. Breaking bad bittikten sonra arşivde yerini alacak iyi dizi soranlara önerilecekler arasında kalacaktır.
F fottili
8 ay (3720 mesaj)
Farklı kurguya ve stile sahip diziler. P.B direkt heyecan ve aksiyonla basliyor. İlk sezonlar resmen akıp gidiyor. B.B ise vasat seviyeyle başlayıp sürekli yükselen bir grafikle devam ediyor.B.B de ayrıca kara mizah var zaten ilk sezonları kurtaran da bu durum.

Totalde B.B sinemagraf çekimler , kara mizah ve izledikçe oturan kurguyla daha önde ama aksiyon seven biri için bu pek bir anlam ifade etmeyebilir. Tersi durumda söz konusu olabilir.

Sonuç olarak spesifik tercihi olmayan dizi severler için mutlaka izlenmesi gereken iki dizi diye düşünüyorum.İzleyen pişman olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


I Irishman
8 ay (3578 mesaj)
BB sonraki sezonlar >> PB ilk iki sezon > BB ilk sezonlar.

Aksiyona bayılanlar BB'ye bulaşmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C Carbon Dioxide
8 ay (1310 mesaj)
İkisinide izledim.Her açıdan BrBa.
G Guest-F8754C078
8 ay (1 mesaj)
breaking bad > tüm diziler
E Enganche
8 ay (1381 mesaj)
Prison Break.
M mtnkrsln
2 ay (1601 mesaj)
breaking bad karakterler müthiş oturmuş dizi içinden dizi çıktı la
avukatın dizisi varya better call soulDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.