I

Onbaşı
12 Şubat 2021
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
2 ay
Nintendo switch alınmalımıdır?
Evet başlıkta da belirttiğim gibi Nintendo Switch almak istiyorum da sizce fiyatını hak ediyor mu ve performansı nasıl belirtirseniz sevinirim :)
I
4 ay
Bu saç stili bana yakışıyor mu?
Merhabalar değişiklik olsun diye saçımı biraz uzattım eskilerden bir model biliyorum sizce yakışıyor mu?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
I
8 ay
Saçımın önleri uzamıyor
Evet 18 yaşındayım 6 buçuk ay oldu 3 numara yapalı saçımın her tarafı çok uzunken önler sadece kaşımın biraz aşağısına geliyor hiç uzamıyor gibi 2 - 3 aydır ölçtüğümde sadece orda olduğunu farkettim ne yapmam lazım?
I
8 ay
At kuyruğu şampuanı kullanan varmı?
Evet at kuyruğu şampuanının baya övüldüğünü duydum araştırdığım kadarıyla da öyle bende aldım o yüzden aranızda kullananlar var mı dökülmeyi durdurmasını yada saçı hızlı uzatmanın etkisini gördünüz mü?
I
8 ay
Sizce gerçekten tipsizmiyim SS'li
Zamanında bir çok kişiden böyle tepki almıştım belkide bu yüzden insanlarla ilişkim iyi değildir o kelimeleri duyduktan sonra özguvenim zedelendi sizce gercekten o kadar kötümü?
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
I
9 ay
Saçım yavaş mı uzuyor ? [SS`li]
Evet 6 ay önce 3e vurdum ve bu kadar uzamış o günden beri hiç kestiremedim daha sizce normal mi az mı bana çok az geldi nedense. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
I
9 ay
Bu saç stili nasıl yapılır?
Evet 5 ay önce saçımı 3 e vurdum sıfırdan uzatarak şu modeli yapmak için ama merak ettim de bu saç modeli için kafa yapısı önemlimi yoksa uzadiktan sonra mı bu hale getiriliyor kestigimden beri kuaföre adım atmadım hala. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
I
9 ay
nick sorunu
Nasıl bir nicki uzun süre kullanabiliyorsunuz anlam veremiyorum haftada 1 nick değiştiriyorum bazen daha kısa sürüyor :D
I
9 ay
Ozgüvensizim bıktım artık yardım edin
Evet insanlarla konuşamıyorum birisi hal hatır sorsa zar zor kekeleyerek cevap veriyorum normalde kekeme biri değilimdir insanlarla anlaşamıyorum ortamlarda hiç konuşamıyorum ve sanki oraya ait değilmişim gibi hissediyorum veya bu dünya için bir fazlalıkmışım gibi lütfen bana yardım edin nasıl özgüvenimı artırabilirim.
I
10 ay
Yurt dışından numara ücretsiz numara alma
Evet yurtdışından ücretsiz numara alabilme gibi bir imkanım varmı whatsapp dan birine mesaj atmam gerek.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.