Arkadaşımla bir pokemon oyunu çevirmeyi istiyoruz. Biraz bakındım ama bir text editörü yok oyunun. Hangi programla nasıl yaptığınızı söyleyebilir misiniz?
teşekkürler pcde nintendo ds emulatörü çalışıyor ama 3ds citra denemedim umarım çalışır ve oynarım yoksa j7 muhtemelen kasar bunu. bu arada bu oyun eski oyunların yenıden yapımı falan değildi demi ?
Arkdaşlar merhaba Soner Çakırın yaptığı pokemon çevirisini pokemon y versiyonuna uyarladım kendim için item isimlerini eğitmen isimlerini ve saldırı hareketlerini türkçeye çevirmedim bu şekilde bir pokemon y oyununun bir standart versiyonu var birde shinny çıkma oranının yüzde 3 den yüzde 11.49'a çıkarttığım ve oyun içerisine route 22 ye mew çıkma ihtimali eklediğim ayrı bir versiyon var birde randomizer versiyonunu yaptım çıkan tüm pokemonlar rastgele geliyor bu 3 versiyondan istediğiniz varsa link atabilirim
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeKingAshborn -- 4 Haziran 2024; 17:7:4 >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Lyc