AutoBleem'e uygun hale getirdiğim World Soccer Winning Eleven 2002 dosyalarını aşağıdaki linke upload ettim. |
AutoBleem'e uygun hale getirdiğim World Soccer Winning Eleven 2002 dosyalarını aşağıdaki linke upload ettim. https://drive.google.com/uc?id=15_2zeVbw0FdnqMWVVKnRRlikqBK3eIEn&export=download İyi oyunlar. ![]() |
Oyunu RetroArch'tan açacaksınız. BleemSync'deki RetroArch için nasıl yapıldığını anlatayım. Önce konsolların core dosyalarını USB'ye atacaksınız. |
Oyunu RetroArch'tan açacaksınız. BleemSync'deki RetroArch için nasıl yapıldığını anlatayım. Önce konsolların core dosyalarını USB'ye atacaksınız. 1. Şu linkten "_all_cores.zip" dosyasını indireceksiniz. https://classicmodscloud.com/classic_libretro/stable/classic_armv8_a35/zip/ < Resime gitmek için tıklayın > 2. Sonra "_all_cores.zip" dosyasını zip'den çıkarıp içindeki dosyaları USB'de şuraya atacaksınız: /bleemsync/opt/retroarch/.config/retroarch/cores < Resime gitmek için tıklayın > 3. Kurulum bu kadar. Şimdi USB'ye oyun atma kısmına geçiyorum. USB'de "roms" klasörü açın. Onun da içine "NES" klasörü açın. Ardından "NES" klasörününün içine Super Mario Bros oyununu atacaksınız. roms --> NES --> Super Mario Bros (E).nes < Resime gitmek için tıklayın > Ve aynı şekilde SNES oyunu için de "roms" klasörünün içine "SNES" klasörü açın. Ardından "SNES" klasörününün içine Super Mario World oyununu atacaksınız. < Resime gitmek için tıklayın > roms --> SNES --> Super Mario World (U) [!].smc 3. Şimdi de oyunu PS Classic'ten açıyoruz. - Retroarch'a girin. - Ardından Load Content'e basın. Buradan sırasıyla: - /media/roms/NES/Super Mario Bros (E).nes'e gidin. Ve oyunu açın. - veya /media/roms/SNES/Super Mario World (U) [!].smc'e gidin. Ve oyunu açın. - Ardından Core seçeceksiniz. (Nintendo - NES / Famicom (FCEumm) / veya (Nintendo - SNES / Famicom (Snes9x) - Bu kadar. Oyun açılır. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Resimler gözükmezse aşağıdaki linkten resimleri indirebilirsiniz. https://www.mediafire.com/file/7pun86tvj59vvcs/resim.rar/file ***** Anlatımın İngilizcesi ise şu linkte; (Adding Games from Other Consoles) kısmında. https://psclassicmods.com/how-to-add-more-games-to-playstation-classic-with-bleemsync/ |
PS Classic Klavyesiz Gizli Menü + 60 FPS Mod Aktivitesi Videoyu izlemek için tıklayınız PS Classic AutoBleem Kullanma Videoyu izlemek için tıklayınız PS Classic USB Çoklama Videoyu izlemek için tıklayınız PS Classic 2D Cover Düzenleme Videoyu izlemek için tıklayınız Çift Disk Oyunları Ekleme Videoyu izlemek için tıklayınız |
Cihazı en uygun temin edebileceğiniz yerler ( 29.08.19) MediaMarkt 197 TL :https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-classic-1187382.html Trendyol 249 TL :https://www.trendyol.com/sony/playstation-classic-p-4127878?boutiqueid?utm_source |
Cihaz nasıl kırılıp dışarıdan oyun yüklenebiliyor birisi keşke anlatsa veya rehber falan düzenlese |
Hala yapamazsanız sizin için hazırlarım. |
|
1.Rehber AutoBleem ve Oyun Yüklemeyi,2.Rehber ise RetroArch emulatörleri kullanmayı anlatmaktadır.. 1)PS Classic Modlama ve Oyun Yükleme < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > 1)USB belleği bilgisayara bağlayıp,FAT32 olarak biçimlendiriyoruz. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > 2)< Resime gitmek için tıklayın > https://github.com/autobleem/AutoBleem/releases buradan AutoBleem'i indirebilirsiniz. Dosyalar arasındaki fark PAL,NTSC ve diğerleri sadece oyun kutu coverlarıdır.Tüm oyunların coverları otomatik gelir.Ona göre siz internetten hangi bölgeden oyun indirecekseniz onu yükleyebilirsiniz veya FULL şekilde hepsini yükleyebilirsiniz. 3)< Resime gitmek için tıklayın > İndirdiğimiz dosyaları FLASH Belleğin içerisine çıkartıyoruz. 4) PS1 Oyun Yükleme USB Bellek içerisindeki Games klasörüne indirdiğimiz oyunları ekleyebiliriz. < Resime gitmek için tıklayın > Oyunların klasör içeriği ve dosya uzantısı; < Resime gitmek için tıklayın > Klasör halinde oyunları bu şekilde ekleyebiliriz. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > USB belleğimizi,konsolun 2.yuvasına yerleştiriyoruz. < Resime gitmek için tıklayın > Cihazı açtığımızda AutoBleem ekranında X'e basıp oyunları taratma işlemine başlıyoruz. < Resime gitmek için tıklayın > İşlem bittikten sonra START tuşuna basarak ilerleyebiliriz < Resime gitmek için tıklayın > vee oyunlarımız hazır; < Resime gitmek için tıklayın > _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 2)PS Classic RetroBoot Kurulumu FAT32 olarak biçimlendirdiğimiz belleğimize dosyaları indirip kopyalıyoruz.RetroBoot Link < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Bundan sonrasında roms klasörüne girip istediğimiz emulatör oyunları atıyoruz. < Resime gitmek için tıklayın > Uygun klasörlere ROM dosyaları ekleyin (örnek: PS1 klasöründeki tüm PlayStation ROM'lar). PS1 ROM dosyaları olmalıdır .binveya .pbp biçimi. < Resime gitmek için tıklayın > Belleğimizi yine 2.kısma takıyoruz. < Resime gitmek için tıklayın > RetroBoot başlatılacak. Artık eklediğiniz ek oyunları taramanız gerekecek. + Simgesine sağ gidin ve dizini taramak için denetleyicideki X tuşuna basın. < Resime gitmek için tıklayın > Listelenen konsol klasörlerini görmelisiniz. Bu dizini taramak için denetleyicide X tuşuna basın. < Resime gitmek için tıklayın > Oyunların her biri belirli konsolun altında olacak. Bir oyun başlatmak için önce seçin. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Bu oyunu ilk kez çalıştırıyorsanız, konsol eşleşen bir çekirdek seçmeniz gerekir. Listedeki çekirdeğin herhangi biri çalışmalıdır, ancak herhangi bir sorunla karşılaşırsanız farklı bir çekirdek deneyebilirsiniz. < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > Herhangi bir sorunda ayarları resetleyebilirsiniz. < Resime gitmek için tıklayın > Bir oyun oynarken, yeniden başlatmanıza, çıkmanıza, kaydetmenize, yüklemenize ve daha fazlasına olanak tanıyan RetroBoot menüsüne erişmek için denetleyicinizde Başlat + Seç tuşuna basabilirsiniz. < Resime gitmek için tıklayın > |
Hocam ne ara hazırladınız ya, çok teşekkürler. Net bir rehber olmuş. |
Takip ![]() |
ümraniye meydan mediamarkt da bir kaç tane kalmış bilginiz olsun |
rehber için teşekkürler akşam deneyeceğim 32 gb bellek retroarch içinde bir rehber gelirse mükemmel olur |
Oyun Önerileri: Dino Crisis 2 Parasite Eve 2 Resident Evil 3 Nemesis 007 Racing 007 The World Is Not Enough 007 Tomorrow Never Dies Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Muhabbet ettikçe dahası çıkar diye düşünüyorum. |
|
HDMI çıkışı haricinde görüntu çıkışı varmı? |
oyun dosyalarını nereden bulabiliriz? emülatör denilmiş. mesela eski atari oyunlarını da oynatır mı ? yanlış mı anlıyorum? |
Hocam çok teşekkürler yararlı bir konu açtınız, bende şimdi teslim aldım ürünü mediamarkt dan |
evet mame neo geo n64 DC hepsini oynatıyor ama rehber lazım bize :) |
|
usb hub ile 2. kolu usb ile aynı anda 2. porta takabiliyorsunuz denendi, çalışıyor ama her hub yada bellek olmayabilir alet seçebiliyor. |
Videoyu izlemek için tıklayınız
Önceden 20 klasik oyunun yüklenmiş olduğu orijinal PlayStation konsolunun yeniden tasarlanmış kompakt hali.
< Resime gitmek için tıklayın >
PlayStation Classic'in tasarımı; aynı logo, düğme düzeni ve ambalajla birlikte orijinal konsol temel alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca, yeni konsolun boyutu 1994'te piyasaya sürülen PlayStation'a kıyasla %45 daha küçüktür. Bu minyatür konsol iki adet kablolu kontrol cihazı, konsolu TV'nize bağlamak için bir HDMI kablosu ve oyunlar arasında geçiş yaparken maceralarınızı kaydetmenize olanak sağlayan sanal bir hafıza kartıyla birlikte satılır.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
GTA1, Metal Gear Solid, Resident Evil Director's Cut, Tekken 3 ve Twisted Metal,Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy VII, Intelligent Qube, Jumping Flash, Mr. Driller, Oddworld: Abe's Oddysee, Revelations: Persona, Rayman, R4: Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter II Turbo, Syphon Filter, Tom Clancy's Rainbow Six ve Wild Arms da yer alıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
-Evet,AutoBleem veya BleemSync aracılığı ile bir Flash bellek ile istediğiniz oyunu yükleyebilirsiniz.
< Resime gitmek için tıklayın >
-NES, SNES, Sega Genesis, Sega Dreamcast, PSP, Game Boy, Game Boy Advance, Nintendo DS, MAME, Neo Geo vb. emulatörleri çalıştırmaktadır.
< Resime gitmek için tıklayın >
-Evet cihazın HDMi girişi mevcuttur.
Driver 1
Driver 2
Croc
Jackie Chan Stunmaster
Pandemium
Lucky Luke
V-Rally 2
Tekken 1
Spider-Man
Parappa the Rapper
Legacy of Kain: Soul Reaver
NFS Porsche
Gran Turismo
Gran Turismo 2
Resident Evil: Director's Cut
Wild 9
WipEout 3
Tomba! 2 - The Evil Swine Return
Oddworld: Abe's Oddysee
Crash Team Racing
Crash Bandicoot: Warped
Crash Bash
Spyro 1
Spyro 2
Spyro 3
Metal Gear Solid
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazretidentist -- 29 Ağustos 2019; 12:17:58 >