H

Yarbay
24 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
49 üye
Görüntülenme (?)
884 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
H
5 ay
Mercedes-Benz Kodlama,AMG Gösterge,CarPlay,Video
Selamlar


Kahramanmaraş'ta 2022 yılına kadar olan tüm Mercedes-Benz araçların,gizli özellik ve fabrikanın aktive etmediği tüm özellikleri garantinize etki etmeden sadece kodlama ile aktive etmekteyim.Aynı zamanda göstergenizi sökmeden direkt olarak obd üzerinden AMG Gösterge,AMG logo,AMG tacho gibi özellikleri rahatlıkla aktive etmekteyim.


🔹Amerikan Park
🔹 AMG Gösterge
🔹 Sport Şanzıman
🔹 CarPlay/Android Auto Aktivasyonu
🔹 AMG Açılış Logosu ( Headunit ve Gösterge)
🔹 Hareket Halinde Video
🔹 Multimedia üzerinde motor verileri ve spor ekran
🔹 AMG Track Pace Aplikasyonu
🔹 Ezergizing Comfort Paketi
🔹 AMG Dizayn
🔹 Airmatic indirme veya yükseltme
🔹 Şerit Takip & Trafik Levha Okuma
🔹 Ambiyans
🔹 Mavi renk karşılama ışıkları
🔹 Start Stop hafızaya alma
🔹 Harita Güncelleme ve Aktivasyon
🔹 Ünite Güncelleme ve Programlama
Bu özellikleri uzaktan hizmet verdiğim Istanbul-Bursa-İzmit-Denizli şubelerimden de rahatlıkla yapmaktayım.


Whatsapp: +90 545 938 68 61https://www.facebook.com/ckcoding/posts/pfbid02tTY9BhPxY7F2ERaZbzir8y1r66gyC93JbsTRPv4AYcraSh7QVRPwr921YFmvKvPKl?__cft__[0]=AZX9Biu07tYD1-x6HpVKw_KT6lMlW0e1MjCMT0VuwiZYQyJrRjLgRKNdsCK8EsGG049i0VbvCWWAgK8jUj1OiEqxTVGcHpFuMmJjcOxG6WL-JNUS-zN1Q5QIQ1Epg4nruF0qwnYqhsXRcJ0ei--q4Yvm5-e3sBiFqxcz33JI97xsseRDMJP_Kjvbu_zMpDy749c&__tn__=%2CO%2CP-R
https://www.facebook.com/ckcoding/posts/pfbid02MpUGBtME77Rbsae77S3Dd1WyogMXXMY1ECJNS3kWe6Ux8hstMkwTk4Acppt45aPgl?__cft__[0]=AZUIR9cer3lUaMcp_HwHL9_4AJcfX10z-AplskxV6cnCvFVSofn-EorekSIbdVf0G6rrvjzPvHuT3aV7QjobBzB7aQiaPYcLqXSHhTKs5q-HIlhzLrbewkRoFz4okG_m5pUsDW9kvSaQdrX8UuxmAnstsbQK9IJ_4OFrX-aOs6-dbf8OHvJQVCL9944MVTYdhCk&__tn__=%2CO%2CP-R< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
H
6 ay
BMW ID4 CarPlay Aktivasyon ve Flaşlama
Selamlar

Bildiğiniz üzere hali hazırda ID5 - ID6 ve MGU ünitelerde zaten CarPlay aktivasyonu kolayca yapılabilmekte.Ancak ID4 Evo ünitelerde CarPlay aktivasyonu orjinal hali ile mümkün olmuyor.

2 GB ramdan dolayı standart ID6 yazılımları kurduğunuzda yeniden başlatma,kasılma gibi durumlar ortaya çıkıyor.

Tamamen ID4 Evo'ya göre editlediğimiz dosyalar ile ID4 Evo üniteye sahip araçlarda ID6 yazılım,flaşlama ve CarPlay aktivasyonunu hem Kahramanmaraş içerisinde hem de uzaktan bağlantı ile Türkiye'nin her yerine sorunsuz bir şekilde yapmaktayız.

Onun dışında FSC Repair,Harita Güncelleme ve Arıza çözümleriniz,sıfırdan programlama işlemleriniz için mesaj atabilirsiniz.Boş zamanlarımda yardımcı olabilirim.


https://www.facebook.com/ckcoding/posts/pfbid02QdPhtDMEmnhWRHocJSh59SRzpjsQSsqcVK72oqJ1UYtXMpKYxwympZ1aEPAWFn55l?__cft__[0]=AZXXe0HkhkJ6-ILD8iqnoSG9YiL5fdCIkyU__PM5drH-oa9F3g-A8ivQVuOfmpQzOpNQHy8FxLGqnDfKOVR9tQ2sD5-rLSYkOCkcJOVn5-0n8GPwPdJ8ou01moFSnaxZF638zu4_OT0kGq8QJQ3i7a7Gbm-aMfwjGfUc4wOLqku1Cg&__tn__=%2CO%2CP-R
H
6 ay
1 TB m2 SSD ve Mavi Ekran Sorunu
Selamlar

-Laptop Lenovo Legion 5
-SSD MSI Spatium M480 7000/7000

Laptopuma eski 256 gb m2 ssd'i çıkarıp yerine 1TB m2 ssd taktım.Sıfırdan Win10 kurup gerekli driverları kurdum.Buraya kadar hiçbir sorun yok.Ancak sonrasında özellikle bilgisayarıma uzaktan birisi bağlandığında laptop mavi ekran hatası vermeye başladı ( whea uncorrectable error hatası )..

Soğutucusu olmadığı için belki sıcaklıkları fazla diye termal macun+pad koydum üzerine sıcaklıkları 20 derece kadar düşürdüm ancak şuan yine hala bazen mavi ekran veriyor.Eski ssdmi sisteme taktığımda hiçbir sorun yok.2 defa format attım sorun hala devam ediyor.

Normalde 7000 yazma 7000 okuma değerleri vermesi gerekirken bu testlerde laptop pildeyken 2 gb'i geçmiyor,şarja taktığımda 4300/3500 civarı değerler veriyor.Testleri yaptığımda ssd'de bir sorun görünmüyor.

Sizce sorun ssd de mi?
H
geçen yıl
CAT6 Lan Sorunu
Selamlar

Evde duvarlar kalın olduğundan,oturma odası hariç diğer odalarda internetin zayıf çekmesinden ötürü arka odalara CAT 6 lan kablosu çektirdim.Kullandığım TP - Link Archer AC1200 modeme lan kablosunu takıp,arka odadaki Keenetic Extra DSL modemi Access Point modunda lan kablosu takarak interneti yaymayı planlıyordum.İşlemleri uygulamadım ancak internet kesinlikle gelmiyor.Aynı LAN kablosunu laptopa takınca internet sorunsuz geliyor.Nerede eksik yapıyorum sizce? Ne yapmam gerekiyor?

Teşekkürler.
H
2 yıl
PSP'de Duke Nukem Mi?
Selamlar

Eskilerden kalan bir özel dosyayı sizlerle birlikte ele alıyoruz.Keyifli seyirler.

Videoyu izlemek için tıklayınız
H
3 yıl
Lenovo BDH Bilişim Rezilliği Hk. ( Lütfen Öne Çıkarın )
16.11.2019 Edit

Şikayetvar'a konu açmıştım aynı buradaki başlık gibi adamlar benim iznim olmadan başlığı değiştirtmişler..Ayrıca kimse tarafındanda aranmadım adamlar tabiri caizse iplemiyorlar.https://www.sikayetvar.com/lenovo-bilgisayar/lenovolegion-y720nin-sorunlari-bitmiyor


_____________________________________________________________________________________________________________

Herkese merhaba

Lenovo Legion Y720 marka laptop kullanıyorum.Cihazı ilk aldığımda cihazda ışık sızması ve ekran kartı fanı çalışmaması gibi sorunları vardı.Maalesef o sıra işlerim olduğu için ilk seferde garantiye göndermedim.Birkaç ay sonra cihazı garanti işlemleri için BDH Bilişim'e yolladım,fan sorunu halledilmiş ve panel değişimi yapılmış şekilde elime geldi.

2.sefer gelen panelde ise maalesef daha fazla ışık sızması mevcuttu.Bende cihazı garantisi bitmeden yetkili servise göndermek üzere talep oluşturdum.
Canlı destekten aşağıdaki resimleri göndererek panel değişimi istediğimi belirttim.
İlk etapda olumsuz karşıladılar ışık sızmasının normal olduğunu söylediler bende resmi tekrar incelemelerini istedim bunun üzerine yetkili serviste tekrar işleme alabiliriz dediler ve gönderini kodunu yolladılar.
Bende cihazı hazırlayıp kargoladım.Cihazı güzelce hazırladım masaüstü ekranını özellikle siyah yaptım ki sızmayı farketsinler diye.Cihazı baloncuklu paketlerle 3 kat sardım ve kargoya verdim.
Cihaz yetkili servise ulaştı aradan 1 hafta geçtikten sonra cihazımızın hazır olduğu ve kargoya verildiğini öğrendim.
Normalde ilk sefer garantiye yolladığımda cihaz 20 gün serviste kalmıştı bu defa bu kadar hızlı olmasına sevinmiştim.
Neyse cihaz bugün geldi hevesle cihazı açtım,servisde yapılan işlemleri gördükten sonrada hüsrana uğradım.
Servis tüm herşeyin normal çalıştığını tüm testlerden başarıyla geçtiği ve herhangi bir sorunu olmadığını yazmış.

Arkadaşlar lafı sizlere bırakıyorum aşağıdaki resimleri lütfen inceleyin ve bu ışık sızması sizce normal mi? Siz benim yerimde olsanız nasıl bir yöntem izlerdiniz? Deneyimli arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Ben cihaz değişimi de istemiyorum sonuçta bu cihazı ben zamanında 5500'e aldım şimdi bana değişim raporu verseler aldığım mağaza zaten üst modelini vermeyecek direkt para iadesi yapacak.Bu da mağazanın işine gelecek sonra teşhir ürünü diye 7000 TL'den direkt satışa koyacak.


Lütfen konuyu herkesin görmesi için öne çıkartabilir misiniz?


< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
https://store.donanimhaber.com/27/9a/e2/279ae233ca3d06030b1c771a1afd233d.jpg
https://store.donanimhaber.com/67/2b/22/672b22bbc7e72c2231c29bb96364d478.jpg
https://store.donanimhaber.com/67/54/03/675403a0e5365424cdbdfe8949cbc4b3.jpg
H
3 yıl
VW B7 Passat CarPlay Deneyimim
Arkadaşlar B7 Trendline kullanıcısıyım.

Aracımda RCD310 vardı,düzgün bir multimedia ile değiştirmek istedim ancak miladı geçmiş RCD510'lara,donmaktan kasılan android tablete 1000-2000 lira civarı ücret istenirken bende bu cihazı buldum araştırdım ve yurtdışından temin ettim.

Ürünü ben 175 dolara aldım.

-Apple CarPlay
-Siri ile sesli komut
-Bluetooth aktif,rehber,arama,geçmiş aramalar
-Yeni nesil radyo
-Direksiyondan müzik değiştirme(Spotify ve Apple Music aktif),arama cevaplama
-Park Pilot Aktif

Aklıma gelenler şimdilik bunlar,en son Call Of Duty Mobile denedik onuda rahatlıkla açtı.Her türlü uygulama yükleniyor.Forumlarda hack işlemlerine girişenlerde var onlarıda kurcalayacağım.

Sormak istediklerinizi bu topic altından sorabilirsiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
H
4 yıl
PlayStation Classic - Oyun-Tartışma Platformu
PS Classic Nedir?

Videoyu izlemek için tıklayınız

Önceden 20 klasik oyunun yüklenmiş olduğu orijinal PlayStation konsolunun yeniden tasarlanmış kompakt hali.

< Resime gitmek için tıklayın >


PlayStation Classic'in tasarımı; aynı logo, düğme düzeni ve ambalajla birlikte orijinal konsol temel alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca, yeni konsolun boyutu 1994'te piyasaya sürülen PlayStation'a kıyasla %45 daha küçüktür. Bu minyatür konsol iki adet kablolu kontrol cihazı, konsolu TV'nize bağlamak için bir HDMI kablosu ve oyunlar arasında geçiş yaparken maceralarınızı kaydetmenize olanak sağlayan sanal bir hafıza kartıyla birlikte satılır.

Kutudan Çıkanlar Nelerdir?
< Resime gitmek için tıklayın >


İçerisinde Yüklü Gelen Oyunlar Nelerdir?
< Resime gitmek için tıklayın >


GTA1, Metal Gear Solid, Resident Evil Director's Cut, Tekken 3 ve Twisted Metal,Battle Arena Toshinden, Cool Boarders 2, Destruction Derby, Final Fantasy VII, Intelligent Qube, Jumping Flash, Mr. Driller, Oddworld: Abe's Oddysee, Revelations: Persona, Rayman, R4: Ridge Racer Type 4, Super Puzzle Fighter II Turbo, Syphon Filter, Tom Clancy's Rainbow Six ve Wild Arms da yer alıyor.


Cihazı aldıktan sonra oyun yükleyebilir miyiz?
< Resime gitmek için tıklayın >-Evet,AutoBleem veya BleemSync aracılığı ile bir Flash bellek ile istediğiniz oyunu yükleyebilirsiniz.Cihaz başka emulatörleri oynatıyor mu?
< Resime gitmek için tıklayın >-NES, SNES, Sega Genesis, Sega Dreamcast, PSP, Game Boy, Game Boy Advance, Nintendo DS, MAME, Neo Geo vb. emulatörleri çalıştırmaktadır.


Cihazın yeni nesil HDMi girişine sahip TV'lere bağlayabilir miyiz?
< Resime gitmek için tıklayın >-Evet cihazın HDMi girişi mevcuttur.


PS Classic Oynanması Gereken Oyunlar ( hazretidentist listesi)


Driver 1
Driver 2
Croc
Jackie Chan Stunmaster
Pandemium
Lucky Luke
V-Rally 2
Tekken 1
Spider-Man
Parappa the Rapper
Legacy of Kain: Soul Reaver
NFS Porsche
Gran Turismo
Gran Turismo 2
Resident Evil: Director's Cut
Wild 9
WipEout 3
Tomba! 2 - The Evil Swine Return
Oddworld: Abe's Oddysee
Crash Team Racing
Crash Bandicoot: Warped
Crash Bash
Spyro 1
Spyro 2
Spyro 3
Metal Gear Solid
H
4 yıl
PS Classic 197 TL
< Resime gitmek için tıklayın >

En son Amazon kampanyasında 235 TL’e vermişlerdi,bende 1 adet aldım..Alacak veya nostalji yapacak arkadaşlar kaçırmasınlar.

Cihaz kırılabiliyor,tüm oyunları yükleyebiliyorsunuz

PSP,GBA,Dsi vb çoğu emulatöre sahip,USB HDD ve Flash bellek takılabiliyor..

PS Classic ANA KONU:https://forum.donanimhaber.com/playstation-classic-oyun-tartisma-platformu--139769553#139769553

__________________________________________________________________________________________________________


N11 250 TLden açmışlar

https://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-playstation-classic-P304720876

______________________________________________________________________________________________

197 TL + KARGO =https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-playstation-classic-1187382.html


Alternatifler:

N11 250 TL :https://m.n11.com/video-oyun-ve-konsol/konsol-oyunlari/sony-playstation-4

Trendyol 250 TL BİTTİ :https://www.trendyol.com/sony/playstation-classic-p-4127878?boutiqueid

299 TL Hepsiburada:https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-classic-mini-oyun-konsolu-20-adet-oyun-yuklu-p-HBV00000FSOS9?magaza=Hepsisony


Edit 230 TL BİTTİ : Vatan kampanyasını kaçıranlar +30 TL fark ile Trendyoldan alabilirler.Belki kupon vs ile alabilirsiniz.
https://www.trendyol.com/sony/playstation-classic-p-4127878
H
4 yıl
Yurtdışından Araç Multimedia Almak ( Vergi)
Selamlar herkese

Son zamanlarda yurtdışından aracına multimedia alan var mı? Vergisi ne kadar çıkıyor?

Aracıma multimedia almayı düşünüyorum,ama malum ülkemizdeki cihazların tamamı hem pahali hem de Android çöplüğü birbirinden hiçbir farkı olmadıği halde 2000-3000 fiyat çekiyorlar.

Hal böyleyken bende o kadar para vermektense CarPlay ve Android Auto özellikli bir cihaz alayım diyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.