Yaklaşık yarım saat önce kardeşim tv'yi kumandadan kapattı..Ondan beş dakika sonra da ben açmaya kalktım,ancak tv durduk yere herhangi bir sorun yokken açılmıyor...
Önde philips yazan yerin yanındaki kirmizi ışık yanıyor fakat normalde philips logosu da şeffaf bir ışığa sahipken o ışik yanmiyor..Fişi çektik bir iki dakika beklettim,aynı şeyi de tekrar tekrar yaptım fakat fayda etmedi...Hatta normalde fişi çektikten 5-10 saniye sönen kırmızı ışık tv fişe takılı olmadan 1 dakika kadar yanmaya devam ediyor..
Çözüm önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Bu arada tv'nin modeli 55 ile başlayan dizi oluyor..
43pus 6262 aldım ve pişmanım pişmanlıktan ölüyorum. tvnin abligt ı tek taraflı çalışıyor kurulumu yapanlar tv özürlüydüde söylemediler mi yoksa daha ilk günde mi bozuldu bilemedim. maç izlerken donan tekleyen bir tv olur mu? tv philips se olur.. smart özellikleri bir hiç sadece youtube ve virkaç tanesi işe yarar düz tv olarak ucuz satsalar belki verilen paraya değermi o bile belli değil ... ARKADAŞLAR SAKINNNNNN ALLLLLLLMAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNN. UZAK DURUN PARANIZI ÇÖPE ATARSINIZ RESMEN ADAMLAR ÖZÜRLÜ TV SATIYORLAR. MP4 FİLMİ BİE USB DEN İZLEYEMİYORSUNUZ BU AKILLI TV DE 1 FİLM İZLEDİM . 100 200 FİLMİ İSE TANIMADI... HEPSİ MP4 FİLMLERİN... AYRICA GÜNCELLEME YAPINCA TV DE SES GİTTİ SONRA GÖRÜNTÜDE GİTTİ VE KAPATIP AÇAMADIN GÖRÜNTÜ TAMAMEN GİTTİ VE ELEKTRİĞİ KAPATIP AÇINCA TV KENDİNE GELDİ NE ZAMAN TAMAMEN GİDECEK ENDİŞEYLE BEKLİYORUM.... Ayrıca eklemeyi unutmuşum ama kendimi aptal hissetmekten kurtulamadığım için bunuda ekleyeyim televizyonu kurup doğru çalışıyor diye gelen servise güvenmeyin ben güvendim İst- Fatih servisi sayesinde hergün asabım bozuluyor, ben abligtın tek taraflı çalıştığını fark edince damlara güvenipte servisede yollamadım çünkü bozsalar ne yapasaksın.....
Yaklaşık yarım saat önce kardeşim tv'yi kumandadan kapattı..Ondan beş dakika sonra da ben açmaya kalktım,ancak tv durduk yere herhangi bir sorun yokken açılmıyor...
Önde philips yazan yerin yanındaki kirmizi ışık yanıyor fakat normalde philips logosu da şeffaf bir ışığa sahipken o ışik yanmiyor..Fişi çektik bir iki dakika beklettim,aynı şeyi de tekrar tekrar yaptım fakat fayda etmedi...Hatta normalde fişi çektikten 5-10 saniye sönen kırmızı ışık tv fişe takılı olmadan 1 dakika kadar yanmaya devam ediyor..
Çözüm önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Bu arada tv'nin modeli 55 ile başlayan dizi oluyor..
< Resime gitmek için tıklayın >
Tv'nin öndeki ışığı da bu şekilde sabit
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >