B

Emekli Admin
25 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
49 üye
Görüntülenme (?)
547 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
B
8 yıl
Emekli Adminler ve Yöneticiler Lokali
B
8 yıl
Disk Frenlerin Yan Etkileri
v brake fren sistemini kullanıp, disk fren sistemine geçmek isteyenler için önemli bir yazı.

Okumanız dileğiyle.

http://www.mtbtr.com/gezi_yayin/yayin.asp?kayitno=1208
B
10 yıl
SC2 Patch 1.3.4 Hakkında
Arkadaşlar merhaba, kullandığım pc'ye format atıp işletim sistemini yeniden kurdum malum oyunu da yeniden yükledim fakat oyunun yapmış olduğu update çok uzun sürdü ve halen devam ediyor.

Neredeyse 51dk oldu halen bekliyor sizce sorun ne olabilir, beklemelimiyim yoksa başka bir sorun mu var?

Teşekkürler.
B
10 yıl
Sahte iPhone 4 Dock Hakkında
Merhaba daha önce bu konu sorulduysa da forumda bulamadığım için sizlerden fikir almak istedim.

Daha çok orjinal olmayan iphone 4 uyumlu dock kullanan arkadaşlardan fikir almak istiyorum, bu sahte ürünlerin fiyatları orjinaline göre çok daha düşük bu sebeple piyasa da bir sürü farklı renk ve modelde dock mevcut olmakla beraber çok komik rakamlara satılabiliyor.

Kullanıp memnun kalmayan yada cihazına herhangi bir hasar veren var mı? Yada cihaza bir zararı dokunur mu?

Teşekkürler.
B
10 yıl
anket test
test.....


ssss
B
10 yıl
TP-LİNK TD-W8950ND Isınma Problemi?
Arkadaşlar merhaba, elimde TP-LİNK TD-W8950ND model bir modem var fakat cihaz bağlı olduğu bilgisayarlar açık olduğu zaman aşırı şekilde ısınıyor modemin alt kısmına el değmiyor o derece. Dikkat ettim bilgisayarları kapattığım zaman modem açık olsa dahi ısınma olmuyor bu durum hakkında fikri olanlardan yardım rica ediyorum.

Bir diğer konu da modem ara yüzünde system log kısmına baktığım zaman IP adresime farklı IP adreslerinden saldırı varmış gibi uyarılar ve loglar görüyorum. Sanırım dolaştığım sayfaların adreslerini tehdit olarak algılıyor tam çözebilmiş değilim, modem ara yüzüne biraz yabancıyım bu konuda da yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Son olarak TP-LINK'e ait farklı bir model öneriniz varsa onu da değerlendirebilirim.


Teşekkürler.


< Resime gitmek için tıklayın >
B
10 yıl
XBOX 360 ile sorunsuz kullandığınız modemler?
Arkadaşlar merhaba konuyu modem sayfasına açmak belki daha uygun gibi görünse de konu xbox 360 olunca sizlere sorup fikir almak istedim.

Yaklaşık 6 aydır sorunsuz kullandığım Zyxel marka modemim son 1 haftadır live üzerinde oyun oynarken MTU yada NAT Type sorunuyla beni karşıya karşıya bırakmaya başladı. Modem üzerinden ne kadar port açıp sabit IP vererek konsola yönlendirme yapsam da sorunu çözebilmiş değilim.

Sizlerden ricam yaşadığım bu soruna çözüm yazmaktan ziyade bu sorunları yaşamadığınız memnun olduğunuz modemlerin marka ve modellerini yazmanız olacaktır.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.
B
11 yıl
Nihayet iphone 4'e kavuştum :) - Micro Sim Resimleri Eklendi
Herkese merhaba, yurt dışından beklediğim cihazlar ne yazık ki getirecek olan kişinin dönüş sorunları nedeniyle iptal oldu ancak daha önceki 2g ve 3g macerama kaldığım yerden yani bu gün devam ediyorum.

İstanbul-kadıköy'de güvenilir bir cep telefonu mağazasına giderek elimdeki samsung b7722 cep telefonumu iphone 4 32gb sim kilitli kayıtsız cihaz ile takas ettim. Telefonu aldığım mağazadaki arkadaşlar sağolsun çok ilgilendiler, belki önemsiz gibi görünebilir ancak cihazın ekranını koruyucu ile kaplayıp çok şık siyah bir kılıfta hediye ettiler.

Unlock ve pasaport sorunum olmadığı için üste 6 taksit ile verdiğim 1200TL'sı fark, cihazın 32gb olması sebebiyle de bana cazip geldi.

En çok merak ettiğim konu cihazın wifi açık ve kapalıyken şebeke sorununun olup olmadığıydı ancak turkcell hattımı keserek cihaza taktığım andan itibaren "yaklaşık 2 saat oluyor" şebeke barında hemen her tutuşta en ufak düşüş görmedim, bunu sizlere video çekerek göstermek isterdim ancak iş yoğunluğum ve video çekebilecek bir cihaza sahip olmadığım için sadece yazabiliyorum.

Bu arada 8 yıllık faturasız Turkcell hattımı Vodafone faturasız hatta numara taşıma yönetimiyle taşıyıp en ufak ücret ödemeden Bakırköy'deki Vodafone abone merkezinden micro sim kartımı abim'e aldırdım "çünkü hat onun üzerine kayıtlı", ancak henüz numaram aktif olarak taşınmadığından ve kart bana ulaşmadığından henüz kullanamadım.

Numara taşımadan micro sim kart almak istiyorsanız eğer bunun masrafı'da 5TL'sı.

Sormak istediğiniz bir şey olursa çekinmeden cevaplarım, inşallah herkese böyle bir cihaz nasip olur ve kullanır diyorum.

Şimdilik bu kadar.


Arkadaşımın telefonuyla çektiğim bir kaç resim.

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
B
11 yıl
wow guest key-gönderildi
Elimde 1 adet key mevcuttur ilk PM atan kişiye özel mesj yolu ile keyini göndereceğim.

mesaj atarken lütfen wow key diye belirtin.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
11 yıl
SC2 Guest Key: Tükendi
Herkese merhaba, elimde 2 adet sc2 7 saatlik guest key mevcut.

Gerçekten ihtiyacı olan 2 arkadaşımıza bu keyleri vermek istiyorum, ilk PM atan 2 kişiye keylerini özel mesaj yolu ile göndereceğim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.