Herkese iyi akşamlar dilerim.15 Mart'ta İstanbul'dan Etimesgut Zırhlı Birlikler'e katılacağım.YHT ile gitmeyi düşünüyorum.Sanırım Eryaman durağında inmem gerekecek.Yalnız Ankara hakkında hiçbir bilgim yok,Eryaman İstasyonu'ndan doğrudan birliğime gidecek bir otobüs bilgisi bulamadım.Taksiyle gitmek de acaba çok mu yazar? Yoksa Eryaman'da değil Sincan'da inip oradan gitmek mi daha mantıklı olur... |
Öncelikle merhabalar..Philips'in 55pfk6309/12 model smart tv'sini kullanmakatayım.Tv'nin 20 gün önce kadar görüntüsü kesildi,buna bağlı olarak da ledleri değişti.Servisten geldikten sonra stand by ışığının (kırmızı ışık) çalışmadığını farkettim ancak pek de önemsemedim açıkçası.Ancak geçtiğimiz günlerde wifi ağına daha önce bağlayabildiğim tv'yi bağlamak istediğimde hiçbir şekilde kablosuz bağlantıya imkan sunmuyor.Kablolu/kablosuz başlantı seçeneğinde kablosuz bağlantı seçeneğini bir türlü işaretleyemiyır,dolayısıyla ağa bağlanamıyorum |
Öncelikle herkese iyi bayramlar.... Yaklaşık yarım saat önce kardeşim tv'yi kumandadan kapattı..Ondan beş dakika sonra da ben açmaya kalktım,ancak tv durduk yere herhangi bir sorun yokken açılmıyor... Önde philips yazan yerin yanındaki kirmizi ışık yanıyor fakat normalde philips logosu da şeffaf bir ışığa sahipken o ışik yanmiyor..Fişi çektik bir iki dakika beklettim,aynı şeyi de tekrar tekrar yaptım fakat fayda etmedi...Hatta normalde fişi çektikten 5-10 saniye sönen kırmızı ışık tv fişe takılı olmadan 1 dakika kadar yanmaya devam ediyor.. Çözüm önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler Bu arada tv'nin modeli 55 ile başlayan dizi oluyor.. < Resime gitmek için tıklayın > Tv'nin öndeki ışığı da bu şekilde sabit < Resime gitmek için tıklayın > |
Arkadaşlar iyi akşamlar....Yaklaşık 10 gündür tivibu kullanıyorum....Yalnız çanaktan gelen kabloyu dahili uydu alıcılı tv den çıkartıp tivibu receiverına,tivibuda işim bittiğinde ise aynı şekilde çıkartıp tv ye takıyorum...Tivibuyu bu konu hakkında aradığımda kabloyu sürekli çıkartıp takmanın soketlerde probleme yol açabileceği söylendi...Ben de endişelendim tabi bunu duyunca ![]() İki cihazı aynı anda çoğaltıcı bir aparat yoluyla kullanıp kullanamayacığımı sorduğumda ise çanak antenin çift lnb li olup olmadığına bağlı olduğu söylendi.....Çanağın çift lnb li olup olmadığını nasıl öğrenebilirim,eğer böyle birşey varsa veya yoksa kabloları çıkarıp takmamam için yapmam gereken işlem nedir.... Ayrıca aynı çanaktan gelen kablo bir şekilde hem tv de hem de tivibu recevirında takılı kalsa cihazda veya yayında herhangi bir probleme yol açar mı,şimdiden teşekkürler.... |
Arkadaşlar İPad Air için Apple Store'dan orjinal Smart Case düşünüyorum,fakat fiyatı oldukça pahalı.... Bu sebeple farklı bir kaç ürüne bakmayı düşündüm.....Bu tip ürünleri deneyen arkadaşlar,sizce aşağıdaki bu ürünler iyi midir,kullanımda zorluk çıkartır mı,düşme durumunda hasara sebebiyet verir mi,yoksa paraya kıyıp orjinal Smart Case mi almalıyım.....Cevaplarsanız çok sevineceğim.... http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/apple-ipad-5-air-kilif-uyku-modlu-smart-cover-99662890?urvid=7261117 http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-air-kilif-full-smart-cover-uyku-modlu-99972839 |
Öncelikle merhaba arkadaşlar.... Muhtemelen yarın bir İPad Air sahibi olacağım... Yalnız cihaz vs. hakkında sormak istediğim birkaç soru var.... 1) 4g'lisini değil,sadece Wireless modelini satın almayı düşünüyorum.. Yalnız cep telefonum jailbreaksiz 3GS...Yani Wi-Fi hotspot olamıyor.... İPhone'Nun 3gs'sini,wireless bulamadığım bir noktada,bluetooth yardımıyla İPad'e ayırma imkanı var mıdır....? 2) Önerebileceğiniz bir kılıf modeli var mıdır,Apple Store da ki kılıflar epey pahalı geldi gözüme... 3) 32 gb ve 64 gb arasında gidip geliyorum...Aşırı bir arşivciliğim yoktur..Sizce 32'lisi işimi görür mü 4) İlk defa İPad kullanıyor olacağım,cihazın büyüklüğü taiımasını zorlaştırıyor mu 5) ve son olarak,ürünü hangi teknoloji mağazasında almamı önerirsiniz...( alışveriş sanaldan olmayacak ) |
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.