Merhaba dostlar Dun aksam Pasaport pizzadan aldigim 2 adet buyuk standart hamur pizza dan yasadigim olumsuz deneyimi sizlerle de paylasmak istiyorum. Olur da pizza alirsaniz kesinlikle bu markayi secmeyin. En azindan istanbul beylikduzu subesinden siparis vermeyin.
Standart hamur adi altinca ince hamur pizzayi musterilerine satiyor. Incecik hamur pizzayi gonderip bu normal hamur diyebiliyorlar. Hayir bu ince degilse ince hamur pizzayi neyle yapiyorlar lavas ile mi ? Sikayetvar uzerinden kayit olusturdum ilan yayinlaninca desteklerinizi bekliyor olacagim.
Hakkiyla ticaret yapan ve musterisini memnun eden firmalar uzerinden alisveris yapalim. Kendince kucuk kurnazlik icinde olan firmalara da para kazandirmayalim Tesekkurler
Ben de ince hamur sipariş etmiştim, normal hamur geldi. Allah günah yazmasın da hiç lezzeti yoktu pizzanın. Kuru ekmek daha lezzetlidir, öyle bir pizzaydı. Dominos falan bu pasaportun yanında en azından pizzaya benziyor.
Hocam o ilk çıkan pizza mi go lar yok artık ilk çıktığında mozorella peyniri verdi şimdi kaşar olmuş direk yanıyor yada düzgün erimiyor ilk çıktığında ekmek gibi yerdim herhangi o kadar lezzetliydi sonra bir firma değiştirdiler ilk üreten benmarktı daha sonra pekfood yaptı tutmadı tekrar benmarka geçtiler ama kaşar kullandılar eğer o eski mozerellalı tarif gelirse bütün buzlugu dolduracağım
< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Yanlış bilgi için üzgünüm. Kendime
Bu mesajda bahsedilenler: @den
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
Dun aksam Pasaport pizzadan aldigim 2 adet buyuk standart hamur pizza dan yasadigim olumsuz deneyimi sizlerle de paylasmak istiyorum. Olur da pizza alirsaniz kesinlikle bu markayi secmeyin. En azindan istanbul beylikduzu subesinden siparis vermeyin.
Standart hamur adi altinca ince hamur pizzayi musterilerine satiyor. Incecik hamur pizzayi gonderip bu normal hamur diyebiliyorlar. Hayir bu ince degilse ince hamur pizzayi neyle yapiyorlar lavas ile mi ?
Sikayetvar uzerinden kayit olusturdum ilan yayinlaninca desteklerinizi bekliyor olacagim.
Hakkiyla ticaret yapan ve musterisini memnun eden firmalar uzerinden alisveris yapalim. Kendince kucuk kurnazlik icinde olan firmalara da para kazandirmayalim
Tesekkurler
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @eyyubi87
pizzacılar arasında en düzgünü Little ceasersdır gözümde. yazın tatil beldelerinde bile görsele yakın hazırlıyorlar en azından standartı var.
al bu da pasaport pizzanın en üstün bi altı fiyat skalasındaki güya dolu malzemeli pizzası. bi de büyük boyu buymuş yersen..
olması gereken;
< Resime gitmek için tıklayın >
gelen;
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mct2002 -- 24 Mayıs 2024; 16:1:19 >
Bu mesaja 2 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @mct2002
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gencbeyiin -- 24 Mayıs 2024; 22:49:27 >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 24 Mayıs 2024; 21:32:50 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @Kassady
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser_jan -- 24 Mayıs 2024; 22:39:16 >
< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Dodo pizza yı öneririm. Üzerine pizza tanımıyorum.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @mct2002