wella expert çok iyi |
Merhaba arkadaşlar, bu ürünü hala kullanan var mı acaba? internette batarya problemlerinden söz ediliyor, sizin durumunuz nedir? 850 TL verilir mi sizce? |
Bende bir alt modeli 1512 var. Bataryası yarım saat gitmiyor artık. Nasıl değiştirileceğini bilen var mı? |
. |
Philips multigrom ve Panasonic er 1611 sahibiyim. Panasonic övmeye veya çamur atmaya gerek Yok rüştünü isbat etmiş bir makina ama diğer makinam multigroma göre artı eksilerini yAzabilirim kullanıcılar için Panasonic aparatsız naked halde 0.8-2 mm aralığında kesme yapabilirken Philips 0.1mm dem başlayan ve değişken başlıklar ve aparatlar yardımıyla uzun bir kesim aralığı var. Burada Panasonic için eksi dediğim daha kısa sakal istiyorsanız multigrom burada daha iyi bir iş görüyor.Bunun sebebi panasonic in üstün bıçak teknolojisi en düşük aralığa bu şekilde ulaşılmış sanırım netice bu aleti berberler daha ağırlıkta kullanıyor ve bıçak ve motor ömrü daha uzun olduğundan kesim kısalığından feragat edilmiş.Kesim kısalığından Panasonic sınıfta kalsada kesim istikrarı mükemmel resmen kayıyor ve kesim sırasında hiç bir kot farkı olmuyor yani 2. Kez üzerinden gitmenize gerek kalmıyor bu mükemmel bir şey sakal yönü farklı olsa da aynı doğrultuda yakalıyor. Phililips işlevsel bir makina olsa da ben Panasonic daha çok kullanıyorum bunun sebebi hassas noktalarda Philips başlıksız kullanımda sıkıntı çıkarabiliyor deride yolma gibi Panasonic’te bu sorunu hiç yaşamadım kesim aralığının uzunluğundan olabilir.ancak sık sık kullandığım kirli sakal konusunda kısa kesimlerde ilk tercihim multigrom.Bir kaç gün sonra ise düzelme için kullanıyorum Panasonici kullanıyorum Gelelim batarya konusuna Panasonic 2. Makinem olmasına rağmen ömür bakımından sınıfta kalıyor maalesef.üstün nm Mah batarya tekonoloji dedikleri resmen çöp ben kuaför değilim sık sık fişe takılı değil netice de ancak 2 yıl sonunda 5 dk çalışma sonrası makine iptal artık kablolu bir makine oldu bu can sıkıcı bir durum.Phlips bunun neredeyse 4/1 fiyatında olmasına ve daha çok kullanmama rağmen 4 sene sonunda bataryası %80 diyebilirim. Philips banyoda kullanabileceğiniz bir makine panasonic bi sıkıntı çıkaracağına sanmıyorum ancak kuru kesim makinası olduğu için riske atmadım hiç. Panasonic bıçak teknolojisi kesim performansı ve başlık ömrü Philips Den 2 gömlek üstün benim başıma gelmedi ama multigrom başlıkları sıkıntı çıkaran çok. ancak yukarıda bu saydığım konularda Philips’in gerisinde Panasonic tabi iki bamikanın kullanım amacı farklı olsana benim gibi çok amaçlı kullanım sağlayan kullanıcılara göre umarım aydınlatıcı bir paylaşım olur |
merhaba ben de 4 yıldan fazladır kullanıyorum. parasını kat be kat cıkardı ve maşallah diyeyim canavar gibi hala. temizliğine, yağlamasına çok dikkat ediyorum. tek sorunum baya bir süredir şarjlı olarak kullanamıyorum hemen bitiyor. ama bugün 24 saat şarj edeyim belki kendine gelir. şu korona günlerinde iyi almışım dedirtti , gerçekten çok iyi makinaymış. |
arkadaşlar bu makinanın bataryasını yani pilini nereden bulabiliriz < Resime gitmek için tıklayın > |
TR de yok bu pilden servise 2 basit pil için 360 tl vermek koyuyor be iyisin hoşsun da pil parana idare eder makineler satılıyor... Yurtdışından 22 euro + kargo ücreti de az değil birde vergi çıkar aynı kapı |
serviste varmıymış? 360 tl iyiymiş yine de. dediğiniz gibi dışardan getirtmek zahmetli ve daha masraflı olabilir. |
Arkadaslar ER 1512 icin yedek bicak ariyoruz acaba bulabilecegimiz bir yer var mi? < Resime gitmek için tıklayın > |
Hocam ben bıçak arıyorum, yedek pil degil. Teşekkürler yine de |
https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/panasonic-er-1611-er-gp80-er-1512-bicak-wer-9900-wer9902_pdp_474159674 Bu var ama fiyat nasıl bilmiyorum. |
Hocam yedek bir bicaga 800TL de verilmez hani sagolun yine de |
Daha ucuza bulman zor ben çok araştırdım ama bulamadım..yurtdışı amazon vs de aynı fiyat..malzeme orj japon malı ve 200-300 tl ye bulman çok zor ..panasonic servisine sor belki bu fiyattan 100-150 tl ucuza bulabilirsin |
Öyle valla en kötü AliExpressden çakma alıp deneyeceğiz. |
Ben elimde boşta duran normal NiMH pilleri taktım. Galiba - kutba konnektör ile temas etmesi için alüminyum folya koydum. Taktığım piller makinadakilerden eski fakat iki yıldır idare ediyorlar. Youtube'de Almanın birinin pil değiştirme videosu var. Ona bakarak değiştirdim. Pil olarak ready to use türü enerjiyi uzun süre depolayanları tavsiye ederim. |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @FRAGILE