S

Binbaşı
31 Mart 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme (?)
1280 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
2 ay
Pasif Tezli Yüksek Lisans Öğrencisi Askerlik Tecili
Arkadaşlar. KTÜ Makina Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans alanında öğrenciyim ama ders seçmediğim için öğrenciğilim pasif duruma düşmüş. 29 Yaşını geçtim ve askerliğimi şu anda yapmayı düşünmüyorum. Sene sonu yoklama kaçağına düşeceksiniz tarzı bir uyarı aldım ve şu anda 1 ocak itibariyle yoklama kaçağıyım ama daha okula kaydımı yapalı 1 sene olmadı (Şubatta kayıt oldum). Bu durumda askerlik tecili devam eder mi? 32 Yaşına kadar devam ettirebiliyoruz diye biliyorum.
S
2 ay
Pasif Tezli Yüksek Lisans Öğrencisi Askerlik Tecili
Arkadaşlar. KTÜ Makina Mühendisliği Tezli Yüksek Lisans alanında öğrenciyim ama ders seçmediğim için öğrenciğilim pasif duruma düşmüş. 29 Yaşını geçtim ve askerliğimi şu anda yapmayı düşünmüyorum. Sene sonu yoklama kaçağına düşeceksiniz tarzı bir uyarı aldım ama daha okula kaydımı yapalı 1 sene olmadı (Şubatta kayıt oldum). Bu durumda askerlik tecili devam eder mi? 32 Yaşına kadar devam ettirebiliyoruz diye biliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.