Yıllar önce boynerden aldığım garantisi bulunmayan pek giymediğim ayakkabımın tabanına diken girmişti bende bu ne diyip çıkardım ve çıkarmamla birlikte içindeki hava sındı ve giyilmez bir hal aldı.Ben şimdi elimdeki bir pompa vasıtasıyla o delikten içeri girip tabanı şişirebiliyorum fakat deliği kapatamıyorum direk sınıyor. Fikirlerinize ihtiyacım var. < Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harubate -- 8 Nisan 2021; 1:35:49 >
bende aynı sorun var hızlı yapıştırıcı ile oluyor kapatma , ben lastik tamir köpüğü ile denedim ancak bende çok açık alanlar var olmadı o delikten futbol tupu ignesi ile girip köpüğü salksansın hemen ardından japon yapıştırı kullan ,
ben bir tamirci buldum bakalım yapabilecekmi benim hava yastıgı tam pert cükü gucırdama başlatıgında yapacaktım bu işleimi arkası yırtıldı
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harubate -- 8 Nisan 2021; 1:35:49 >
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >