H

Onbaşı
26 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
259 (Bu ay: 21)
Gönderiler Hakkında
H
20 sa. önce
Bu laptop alınır mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
Autocad, MS office, photoshop, sketchup, adobe uygulamaları için kullanacağım işimi görür mü?

Elimde acerın i5 2.nesil 4gb ram 512 hdd laptopu var. Ya da bu laptopun ramini 12 gb yapıp ssd takviyesiyle kullanayım mı? Bir yol gösterin bilen arkadaşlar. En maliyetsiz şekilde bu uygulamaları nasıl kasmadan kullanabilirim?
H
4 hafta
Binancetan doge coin alamıyorum
Beyler doge coin gitmiş satın alma kısmında problem nedir?
H
4 hafta
Ehliyet direksiyon sınavından geçtim ama
Ehliyeti çıkarmam için bir süre sınırı var mıdır? Açıkçası şu aralar ihtiyacım yok elimde belgelerim duruyor istediğim zaman çıkartabilir miyim yoksa bir zaman aşımı var mıdır?
H
geçen ay
Hec Rasda çalışma yapıyordum program hata verdi
Bitirme projemi yapıyordum kanal tasarımı yapıyoruz. Ulan bu Hec Ras ne dandik programdır arkadaş o kadar projeyi girdim, verileri girdim, su yatağını çizdim, bankları çizdim, taşkın yatağını çizdim kesitleri aralıklı şekilde 1 saat döşedim. Dik vs olacak şekilde. Tam sona gelmiştim 2 kesit daha çizecektim flow pat kısmında ufak bir düzenleme yapayım daha iyi çıkar kesitler derken tam düzenlemeyi yaptım kayıt edecem program yanıt vermemeye başladı bütün proje çöp. Autocad falan olsa yine bulursun 5 dakika öncesinden devam edersin bunda o da yok şimdi işin yoksa uğraş dur. Kepazelik yani. Bende de hata var tabi save almadım mal gibi ama bir programda bu kadar dandik olmaz arkadaş altı üstü 2 tane çizgi çiziyoruz.
H
2 ay
600e note 4 hala alınır mı?
Cihaz temiz sadece ekran yanığı problemi var. Ya da alsam 800e okutabilir miyim?
H
2 ay
Bir film arıyorum
Filmle ilgili hatırladığım tek şey bir köprü var bir grup asker bu köprüyü koruyor, aralarında şişman bir asker var o diğerlerine göre daha korkak, arada uçaklar köprüye bomba atmaya çalışıyor ilk bu asker yere yatıp siper alıyor, daha sonra bu yüzden komutanından azar işitiyor. Bir diğer uçak bombardımanında da diğer askerler siper aldığı halde bu komutandan azar işittiği için hazır olda bekliyor ve bomba etkisiyle ölüyordu. Sonra işte takım arkadaşları pişman oluyordu. Filmin ismini köprü diye hatırlıyorum tvde öyle yazıyordu ama arattığımda bulamadım. Galiba 2.dünya savaşında geçen bir filmdi. Ha birde hayal meyal bu askerlerin arasında bir bozgunculuk olduğunu hatırlıyorum birbirlerine silah doğrultup köprüden geçemezsin muhabbeti yapıyorlardı galiba.
H
2 ay
Bitcoin düştü altcoin tavsiyesi istiyorum
Beyler elimde 1200 gayme para var. Bitcoine yatıracam tavsiye verin.
H
2 ay
Erasmus hakkında
Erasmusta kalacak yer, yeme, içme, ulaşım masraflarını üni mi karşılıyor bizim cebimizden mi çıkıyor?
H
2 ay
Rusya ukrayna savaşı
Olası bir savaşta ukraynalıların mülteci durumuna düşüp Türkiye'ye geldiğini hayal etsenize...
H
3 ay
Laptop mikrofonu
Laptop mikrofonum arızalandı yani iç mikrofon arızalandı sanırım. Herhangi şekilde ses almıyor. Sadece ufak tefek tınılar ve cızırtılar geliyor. Laptop mikrofon çıkışına mikrofon taksam o mikrofon ile sunum yapsam sunumda laptoptan açacağım videoların sesini karşı taraftakilere aktarabilir miyim? Yoksa sadece kendi sesim mi gider?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.