H

Onbaşı
26 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
396 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
H
3 hafta
Mühendisin gelir-gider sorumluluğu
Bir firmada şantiye şefi olarak görev yapıyorum, şefliğe başlayalı resmi olarak 1 ay oldu. Kendimden önceki projelerin hakedişlerinde açıklar var. Bu projelerdeki açıklardan ben mi sorumluyum yoksa benden önceki mühendis mi sorumludur?
H
2 ay
E devletten yapılan başvuruyu nasıl değiştirebilirim?
Bir başvuru yaptım fakat başvuru alındı diyor, değiştir diye bir seçenek yok iptal et var iptal etsem yeniden başvurabilir miyim? Denemiş olan var mıdır?
H
2 ay
Masraflar hakkında
Alt yüklenici bir firmada mühendisim. İşe 1 kasımda başladım. Araç, laptop vs daha vermediler. Laptopu kendi şahsi laptopumu getirerek idareten kullanıyorum. İşyerim evime ters kalıyor 4 aktarma otobüs masrafım var. Bunu nasıl halledebiliriz diye sorduğumda excel tablosu attılar masraflarını yazabilirsin dediler. Şimdi buraya sadece ulaşım masrafı mı yazmalıyım yoksa şahsi masraflarımı yazabilir miyim? Mesela telefonumun bataryasını değiştireceğim fiş alsam onuda buraya girebilir miyim?
H
3 ay
Bu para hatalı basım sayılır mı?
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Rengi standart 25 kuruş gibi değil. Sarımtrak bir rengi var arkası ise standart 25 kuruş gibi gümüşi bir renk. Sanki önünü 10 kuruşların renginden basmışlar arkası ise 25 kuruş gibi.
H
3 ay
Yapı kredi play kartı
Ya bu kartı bana 2020 martında binbir hile hurdayla aldırdılar. Alırken vadesi yok aidatı yok kesintisi yok cartı yok curtu yok diye reklamını yaptılar aldığımdan beri 1.5 senedir elimi dahi sürmedim. Kapattırmakta aklıma gelmedi bu kartı kapattırsam herhangi bir ücret öder miyim?
H
5 ay
deli midir nedir alın şu elemanı başımdan yav
< Resime gitmek için tıklayın >

besyodan 70-80le atanacağını düşünüyor. Harbiden nickinin hakkını veriyor eleman. Birde polisliği bekçiliği beğenmiyor.
H
6 ay
Vestel Vtab 7.85 pro rom atma
Bu tableti bugün birinden 50 liraya aldım. Android 4.2.2 google play bile yok. Zaten olsada bir şeye yaramaz sürüm çok düşük bu android sürümünü 7.0 falan nasıl yapabilirim ?
H
6 ay
Ayakkabı önerisi
Dış kısmının Full deri olması önemli günlük ayakkabı arıyorum. Suni deri gerçek deri fark etmez. Tekstil olmasın dışında yeterli marka takıntım yok. Rahat, kullanışlı bir şey arıyorum.
H
6 ay
300e casper minibook alınır mı?
Beyler 1 tb hdd var 2 gb ram var intel atom n455 var. 300e bırakacak alacağım kişi sizce almaya değer mi bu işten ekmek yer miyim? Bataryası yok şarjda çalışıyor. Ekran 10.1'' win 7 ultimate var.
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
H
6 ay
Üniler açılmayacak
Vakalar 3 gündür 22 binde sabitlendi, kapanmayı engellemek ve turist sezonunun bitimini beklemek adına böyle bir şey yapıldığını düşünüyorum. Ağustos ortasında kısıtlamalar gelecek. Aşısızlara yaptırım daha uzun bir süre gündemde olmayacak. İlk, orta öğretim yine 2 günlüğüne açılır belki sonra onuda kaldırırlar. Kısaca yarının akıbeti dünden bellidir. Günlük 50 kişiden fazla adam ölürken herhangi bir yerin açılması söz konusu olamaz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.