H

Teğmen
26 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
886 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
H
dün
500 gb civarı gen 3 hızında nvme m2 ssd tavsiye
Laptopta hafıza kalmadı timetec 500gb m2 ssd almayı düşünüyorum 900 küsürlere bulunuyor daha uygub fo oranı yüksek bişey varsa tavsiyelere açığım
H
6 gün
bt kulaklık stereo ses ve mikrofon problemi win11
Honor choice x5 pro kulaklığımda hem stereo ses alıp hem kulaklık mikrofonu üzerinden ses aktarmak istediğimde kulaklık bildiğiniz çin malı dandik hoparlörler gibi ses vermeye başlıyor kesinlikle stereo bir ses değil ses kasamıyorum. Mikrofonu notebooktaki dahili mikrofona aktarıp devam edersem ancak çözebiliyorum ama onda da sesin uzaktan geliyor notebook fan sesi karşıya gidiyor gibi problemleri oluyor. Bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim kablolu kulaklıkta böyle bir sıkıntı olmazken o kadar para verdiğim kulaklıkta bu sıkıntıyı yaşamak beni üzdü açıkçası.
H
geçen hafta
Azami öğrenci süresi hakkında
Bugün azami öğrenci süresinin dolduğu uyarısını aldım ve ders kaydı yapamadım. Böyle bir şey nasıl olabilir kayıt tarihim 2019 üstelik çap programı 4 senelik yani 7 sene azami olması lazım 2026 olmuyor mu bu durumda azami süre hadi lisansa göre hesapladılar desek o da 2017 yine 7 sene desen 2017 eylül 2024 eylülde dolması lazım.
H
3 hafta
telegrama yedek nasıl yapılır
Foto, video falan yedeklemek istiyorum kayıtlı mesajlara yükledim ama kayıt yerinden silince oradakilerde gidiyor o zaman ne anladım ben bu işten yedeği nasıl yapabilirim pc üzerinden ?
H
2 ay
ikametgah taşıma
İkametgah taşıma için ne yapmalıyım e devletten yapılabilir deniliyor fakat taşındıktan 20 gün içinde bildirilmesi gerekiyor aksi takdirde para cezası kesildiği ile ilgili yazılar mevcut. Ben öğrenci olarak okuduğum yere ikametgahımı aldırmak istiyorum.
H
2 ay
fp kablosuz kulaklık önerisi
İlk model galaxy buds vardı teki kayboldu bir daha bulamadım o ses kalitesinde mümkünse kulaklık bulma sistemi olan bir kulaklık arıyorum. Şarjı uzun giderse iyi olur.
H
2 ay
ufak klip
Beyler bir marka logosu tasarladım buna ufak bir klip hazırlayabilir misiniz. Elementler küp şeklinde piramit dizilir gibi sırayla dizilsin parlasın falan aynı intelin reklamlarında sonda çıkan şey gibi 5 saniyelik bir şey lazım. Tasarımı canva halinide gönderebilirim istenirse.


< Resime gitmek için tıklayın >
H
3 ay
internet desteği alamıyorum
gsb sayfasına girdiğimde bilgi doldurma ekranındaki çubuklara tıklayıp bilgi girişi yapamıyorum çünkü kırmızı yuvarlak içinde çapraz çizgi gösteriyor bu ne demek kampanya şartları sağlamadığım anlamına mı geliyor ?
H
3 ay
fp mouse önerisi
lunatic hawk dışında daha iyisi var mı 200 tlye şu an.
H
3 ay
internet hızım nasıl ssli
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.