Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
10
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Netflix'in Viking dizisi Vikings: Valhalla'nın seti ve ilk görüntüleri paylaşıldı

Ö Özgür Eroğlu Konu Sahibi
geçen hafta (5388 mesaj)Dünyanın en popüler video akış platformlarından biri olan Netflix, Netflix Geeked Week etkinliği içerisinde yeni dizisi olan Vikings Valhalla'nın setinden yeni börüntüler paylaşıldı.Ayrıca Bkz.HBO'nun içerik şefi House of the Dragon hakkında iddialı konuştu: "Muhteşem görünüyor"Yayınlanan videoda dizinin set ortamını, dekorları ve çevre tasarımlarını görebiliyoruz. Özellikle çevrenin gayet güzel durduğunu söylemek gerek. Bahsi geçen videoyu aşağıda bulabilirsiniz.Günümüzün en popüler yapımlarından biri olan Vikings dizisinden 100 yıl sonra geçecek olan Netflix dizisi Vikings: Valhalla'da, Danimarka Kralı Canute ve İskandinav kaşif Leif Erikson gibi tarihi isimler bulunacak. Dizinin 24 bölümden oluşması bekleniyor.Vikings dizisinin yaratıcısı Michael Hirst, bu dizinin yönetici yapımcısı olacak. Vikings: Valhalla'nın yaratıcılığını ve baş yazarlığını ise Jeb Stuart üstlenecek. Ne yazık ki dizinin yayın tarihi bilinmiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes, Caroline Henderson, Pollyanna McIntosh ve Asbjørn Krogh Nissen bulunuyor.Vikings: Valhalla Set Görüntülerihttps://twitter.com/NetflixGeeked/status/1401942182416719875Yeni dizi Vikings Valhalla,11. yüzyılın ilk yıllarında başlıyor ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikingler arasında sayılan Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada ve Norman Kralı Fatih William'ın efsanevi maceralarını anlatıyor. Devamlı değişen ve dönüşümden geçen dünyada hayatta kalma mücadelesi veren bu kahramanlar, diğerlerine öncülük ediyor.
Kaynak:https://www.ign.com/articles/vikings-valhalla-netflix-first-look

 Haberi Portalda Gör

Ragnar öldü davası bitti bu işin.
Yoruma Git
Esxici - geçen hafta +11

R Red_devil33
geçen hafta (11293 mesaj)
ragnar gibi olurmu

C Clusive
geçen hafta (439 mesaj)
Umarım arada bir Ragnar'ın adı geçer. Ben izlerim VALLAHA.

S SEO19ProjectManager
geçen hafta (10724 mesaj)
ulan

gelecek, bilim kurgu, ütopik gelecek, ve hack filmleri bile

daha güncel ve gerçekçi gelmeye başladı !

bu saçma sapan iskandinav mitolojisi hastalığı nereden çıktı böyle !

F frudi
geçen hafta (334 mesaj)
Gelsin izleyelim viking abilerimizi.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


O ozakin70
geçen hafta (186 mesaj)
Ragnar tuttu burdan devamke mantığındaki projeler çöpten öte değil< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


E Esxici
geçen hafta (663 mesaj)
Ragnar öldü davası bitti bu işin.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


M mehmet_clk
geçen hafta (364 mesaj)
Film yapımcıları artık nasıl bir sömürü zihniyetiyle bakıyorsa bilemiyorum ama bildiğim şey şu yapımcılar yine pireyi deve yapıp abartarak anlatımı seçecekler, Yerse Caprio'nun oynadığı the revenant (2015) gerçekçiliğinde yapsınlar vikingleri eğrisiyle doğrusuyla görelim, tarih okumayıp altyazılı film izleyerek öğrenmek ve aynı zaman kültürleri öğrenmek isteyenlere umursamayacak olsalar da hazırda bir kapak olsun. :)))

A aschil
geçen hafta (6157 mesaj)
Ragnardan sonra tadı tuzu kalmadı.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


D DH Misafiri
geçen hafta (72943 mesaj)
ragnar'dan sonra izleyemedim izleyesim var ama resmen elim gitmiyor yaa..

izlesem mi ? :)

E encuni
geçen hafta (3697 mesaj)
içimden bi ses zenci ragnar görüceğimizi söylüyor ve gay olucak .DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.