Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
11
Cevap
573
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Nedir Bu Zihniyet ?

C Can Ertürk Konu Sahibi
14 yıl (348 mesaj)
http://www.playstationturk.com/News-file-article-sid-728.html

Şu Linkte gördüğünüz gibi Playstation Türk sitesinde Wii'yi komik şekilde aşağılayan şeyler var.Benim anlayamadığım sevmiyor olabilirsiniz,beğenmiyor olabilirsiniz.Ama bu kadar aciz duruma düşmeyin.Bu onları rezil etmek için açılmış bir başlık değil;

Fakat bu adamlara Sony, Para mı veriyor dersiniz.

Yorum Sizin...


< Resime gitmek için tıklayın >

Eğer bir tane Wii konsolu aldıysanız yanınızda acil durumlar için eczaçantası bulundurmayı ihmal etmeyiniz. Oyuna kendini kaptıran bir Wii kullanıcısının elinde parçalanan joyistik, oyuncunun elini kötü şekilde kanatmış durumda. Eğer ailenizde ki büyükler ile Wii oynuyorsanız, tansiyon aleti ve acil durum ilaçlarını hiç ihmal etmeyiniz.
Bakınız durum vahim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Ertürk -- 27 Mart 2008; 19:06:34 >


E Evil Clown
14 yıl (1767 mesaj)

Ufak atsınlarda kuşum aydında nasiplensin.
1 12henry14
14 yıl (3912 mesaj)
adam heralde iron man'miş wiimote'u kırdığına göre. ayrıca wiimote kırılmamış resimde cama vurmuş büyük ihtimalle elini

böyle bir konsolu veya oyunu savunanları bende anlamıyorum
çeşitin rekabeti getirdiğinden ve rekabetin tüketiciye yaradığından bi haber olduklarından bu yorumları yaptıklarını sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 27 Mart 2008; 19:54:34 >


W windsurf
14 yıl (2687 mesaj)
sadece bir fanboy sitesi.adamların zihniyeti bu.konsollarını manyaklık derecesinde savunarak ve diğer konsolları(haliyle sahiplerini) aşağılayarak hiçbir yere gelemezler.
en kıl olduğum durum daha makinelerinin içinde ne var ne yok bilmeden yorum yapıyorlar."playstation iyidir... o kadar" durumu var.(biz tartışırken öne sürdüğümüz bir yargının sebebini belirtiyoruz.)
site yönetiminin buna izin vermesi ayrı bir komiklik zaten.
1 12henry14
14 yıl (3912 mesaj)
quote:

Orjinalden alıntı: windsurf

sadece bir fanboy sitesi.adamların zihniyeti bu.konsollarını manyaklık derecesinde savunarak ve diğer konsolları(haliyle sahiplerini) aşağılayarak hiçbir yere gelemezler.
en kıl olduğum durum daha makinelerinin içinde ne var ne yok bilmeden yorum yapıyorlar."playstation iyidir... o kadar" durumu var.(biz tartışırken öne sürdüğümüz bir yargının sebebini belirtiyoruz.)
site yönetiminin buna izin vermesi ayrı bir komiklik zaten.


şu ana kadar sony'nin tüm konsollarına sahip oldum ps3ü de er geç alıcam ama şimdi ps3ü almak için bir neden göremiyorum

eğer bir oyun hastasıysan zaten tüm konsolları almaya çalışırsın, farklı yelpazedeki oyunlara veya o konsola özgü oyunları oynayıp farklı tarzlar hakkında bilgi sahibi olursun.

zaten bana göre oyun için konsol alınmalı, konsolun ismi için değil
wiiyi devrimsel kontrolleri için çok seviyorum
xbox'u pgr ve nba 2k serisi için almayı çok istiyorum

şuracıkta birde iddiada bulunayım :)
wii'deki pes2008 ps3'dekine 5 çeker 3e katlar :)
bi hevesle ilk ps3 oynamaya gittiğimden beri bir daha ps3de pes oynamadım, takılmalar yavaşlamalar fln olmamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 27 Mart 2008; 20:12:15 >


C cahitdikici
14 yıl (2827 mesaj)
bu insanlar para aldıkları için değil yani sadece laf olsun torba dolsun diye uğraşıyorlar adamın işi gücü yok almış evine bitane ps2-3 sabahtan akşama bunu oynuyor başka ne yapacak oyun oynar bide girer internet sitelerine bunları araştırır yazar. bırakın onlar devam etsinler. belki bigün kafaları tam olarak basarda fanboyluğun kendilerine hiçbir kar getirmediğini anlarlar. ne yani adam sevgilisiyledemi bnları konuşuyor
M Maximiljanus
14 yıl (109 mesaj)
PS3'ü ya da XBOX'ı babasının firmaları sanıp bu tür haber yapmayı ihmal etmiyorlar bakıyorum.Bunlar çok saçma, bir Wİİ kullanıcısı olarak makinamdan çok memnunum.XBOX'ta güzel,PS3'te öyledir.Ama oyun konsollarını bir başka oyun konsollarına üstün kılmak için avukatlık yapamam.Baksanıza adamlar belgelerle çıkmış sanki mahkemelere.Önemli olan oyun oynamak,yok ben wii 'yi sevmiyorum, xbox'a miğdem bulanıyor,ps3 xbox'tan daha güzel gibi yorumlar yapmamak lazım.Hepsinin farklı farklı oyunları da var, hepsi de ayrı ayrı güzel, önemli olan hepsinde oyun oynamayı ya da oyun oynamak isteğini kendinde sağlamak,işte asıl oyunculuk budur bence.
Micro Genius'ta vardı,Sega Mater System'de,Sega Mega Driver'da,PSOne da vardı,PS2'de var,Wii'de,XBOX'a da ulaşabiliyoruz 360' a da,ps3'de ve bundan sonraki çıkacak oyun konsollarına da sahip oluruz.
Q Queen Hentai
14 yıl (29697 mesaj)
Bu haberi çok önceden biliyorum öhh yani yapacak başka şey kalmadı da böyle asılsız haber yapıyorlar insaf yani...
F Fatality_AN8
14 yıl (607 mesaj)
Gülermisin ağlarmısın
R riaz
14 yıl (1699 mesaj)
başlığı görünce toplumsal bir sorun sandım
P Pepe Kontes
14 yıl (2227 mesaj)
valla dün bimekste uzun süre tenis oynadım adamlar artık ters ters bakmaya başladı süper zevkli bişeymiş wii açıkçası bnde deneyene kadar çok soğuktum ama şimdi yaza kadar kesinlikle almayı düşünüyorum bu tür şeyleri yapanlar wiiyi kesinlikle hiç denememişler..
F faho
14 yıl (4192 mesaj)
Oyun dünyasını playstationdan ibaret sanan fakir ve altyapısız bir mantaliteden farklı bir yaklaşım beklenebilir mi?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.